Sildi: "fotograafia"

LG uuring: eestlased on Baltikumi kõige laisemad selfie’de tegijad

LG Electronics korraldas Baltikumi nutitelefonide kasutajate seas uuringu[1], et saada teada, millest nutitelefonide kasutajad oma telefonidega kõige rohkem pilte teevad. Uuringust selgus, et eestlastele meeldib kõige rohkem jäädvustada maastiku- ja reisipilte ning laste- ja perepilte. Üha rohkem populaarsust koguvate selfie’de tegemine ei pääsenud isegi viie populaarseima pildistatava objekti hulka – vaid 6% eestlastest tunnistab, et kasutab nutitelefoni endast piltide tegemiseks.

Smartphone photography Loe tervet kirjet →

Kujutlused maailmast

Igas kuus näitab ajakiri National Geographic oma “Kujutlused maailmast” rubriigis hingematvaid pilte kõigest sellest, mis meie umber. Vaata ka Sinagi, millisena on see kõik nähtav läbi fotograafi silma.

Oktoober 2011 USA-s

Mais

Loe tervet kirjet →

Richard Avedoni „Dovima with Elephants“

ee Richard Avedoni foto on tuntud põhjusega. Nimelt ei oldud 1950ndatel, kui antud foto tehti, veel harjutud selliste ekstravagantsuste ja piiride ületamisega nagu tänapäeval ning elegantse, valges kleidis modelli kujutamine koos mustade elevantidega oli tõeline sensatsioon.

Richard Avedon

Loe Avedonist ja tema töödest lähemalt tema kodulehelt.

„Olen pariislanna“

„Olen pariislanna“ on prantsuse fotograafi Baudouini uusim fotonäitus, kus kaamerasilma ette on jäänud Pariisi naised oma kodudes. Pariislannade erinäoliste korterite ja ateljeedega saate tutvuda Fubize kodulehel.

Olen pariislanna

Viimane võimalus saata oma töid National Geographicu fotokonkursile!

National Geographic on taaskord korraldamas oma iga-aastast fotokonkurssi, mille osalemistähtaeg on 30. november.

Fotokonkurss

Eelneva kaheksa nädala jooksul on National Geographicu inimesed kogunud kokku võistlustöid ja pannud neid galeriidesse lugejatele hääletamiseks. Samuti lasid nad The Big Picture’il teha oma valiku töödest ja panna kokku galerii 47-st juba esitatud tööst inimeste, kohtade ja looduse kategoorias. Puhast ilu ja rohkelt emotsioone pakkuvaid pilte saab näha Bostom.com portaalist.

Omanäolised ja inspireerivad fotod Egon Gade’lt

Tahaksid võita stiilse ja nutika LG Optimus telefoni? Selleks, et loosimises osaleda, ei pea sa tegema muud, kui registreeruma LG Optimuse Facebooki profiili või e-posti aadressiga, arvama ära õige hinna (iga küsimuse jaoks on sul täpselt 30 sekundit) ja jagama seda oma sõpradega. Lihtne ju!

Fotod Egon Gade’lt

Egon Gade on töötanud mitmete Skandinaavia reklaami- ja disainiagentuuride heaks. Tema klientide seast võib leida näiteks Bang & Olufseni, Fritz Hanseni ja Malene Birgeri. Need loomingulised, ebatavalised ja kindlasti ka julged fotod väärivad kindlasti Teie tähelepanu! Tutvu fotodega Beautifullife’i kodukal.