Sildi: "Cinema Screen"

LG G Flex võitis 2014. aasta iF disainikonkursil kulla

LG oli selleaastasel iF Design Award disainikonkursil tähelepanu keskpunktis, pälvides auhindu tervelt 26 tootele. Nende hulgas sai üheks 75-st Gold Award võitjaks ettevõtte uuenduslik nutitelefon G Flex ning tunnustati ka ettevõtte ULTRA HD telerit ning LG nutitelefonide lipulaeva G2. iF International Forum Design korraldab iF disainikonkurssi igal aastal, et tunnustada tooteid, mis näitavad disainivaldkonnas kõrget kvaliteeti ja innovatsiooni. Sel aastal esitati konkursile üle 4600 toote.

LG iF design award G Flex

Loe tervet kirjet →

LG uus MT93 on arvutimonitor ja nutiteler ühes seadmes

LG Electronics tõi turule uue 27-tollise MT93 IPS Personal Smart TV teleri, mis on mõeldud just neile, kes tahavad suurt ekraani ilma suure loodusliku jalajäljeta. Suurepärase Smart TV võimekuse ja ühenduvusega arvutimonitor on eriti sobilik näiteks üksinda elavatele inimestele ja tudengitele. Sellel on kvaliteetne IPS ekraan ning elegantne disain, mis täidab arvutimonitori ülesandeid ja harmoniseerib igasuguse modernse sisekujundusega.

LG MT93 Smart TV monitor

MT93 tagab ligipääsu laiale sisuvalikule veebis, ülekannetele, VoD-le ja nii kohalike kui globaalsete tootjate rakendustele. Smart Home abil on LG laia sisumaterjali valikut mugav sirvida. Tervet LG Smart TV platvormi on niivõrd mugav kasutada, et selle kasutajaliidest koos Smart Home’i ja teiste rakendustega auhinnati hiljuti 2013 iF kommunikatsioonidisaini auhinnaga.

Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustas CES 2013 elektroonikamessil uut nutitelerite seeriat

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) tutvustas 8.-11. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2013 elektroonikamessil uusi CINEMA 3D Smart TV mudeleid. 2013. aasta seerial on lihtsustatud ligipääsu sisumaterjalile ning selle jagamist. Lisaks tuleb teleritega kaasa uuendatud Magic Remote kontrollpult. CES messil on vaatamiseks väljas ka mitmed teised LG telerimudelid, sealhulgas 84-tolline Ultra HD ja 55-tolline OLED teler.

LG Smart TV teler

LG nutika kontrollsüsteemi moodustavad teleri kasutajaliides Smart Home ning hääl- ja liikumisjuhtimisega teleripult Magic Remote. CES messil demonstreerib LG ka oma telerite Voice Mate funktsiooni – uuendatud hääljuhtimis- ja häälotsingutehnoloogiat, mis saab sõnadest aru ka ilma kunstlikke pause tegemata. Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustab maailma esimest kumera ekraaniga OLED telerit

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et tutvustab 8-11. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2013 elektroonikamessil revolutsioonilist OLED teleri mudelit EA9800, millel on lisaks WRGB värvitehnoloogiale ka õhuke ja kumer ekraan.

LG 55EA9800 OLED teler

Antud mudel, millel on ka CINEMA 3D võimekus, on OLED teleritööstuses esimene kumera ekraanipinnaga eksemplar. Pisut sissepoole kaardus ekraan tagab, et iga punkt ekraani pinnal on vaataja silmadest täpselt sama kaugel. See tähendab, et ekraani äärtel pole pilt moonutatud ning detailid ei jää nägemata. Kättesaadavuse ja võimaliku hinna kohta puudub praegu veel informatsioon.

Loe tervet kirjet →

LG Cinema 3D Smart TV teeb läbimurdelise tehnoloogiaga teleritööstuses revolutsiooni

Vaid harvadel juhtudel on tehnoloogia arengusuund nii mõjuvõimas, et suudab muuta terve maailma ostuharjumusi. Elektripirnid lükkasid kõrvale õlilambid, muusikakassetid põhjustasid vinüülplaatide hinguselemineku ja nutitelefonidel on uuel millenniumil õnnestunud seljatada  PDA-telefonide tööstus.

LG 55LM960V 3D Smart TV teler

LG Electronics on hetkel sarnases olukorras. Kõigest 18 kuu jooksul on LG tegevus teleritööstust oluliselt mõjutanud. Põhjuseks oli FPR ehk Film Patterned Retarder tehnoloogiaga varustatud 3D Smart TV turuletoomine, mis esitas väljakutse menukale 3D TV tehnoloogiale. Erinevalt SG 3D teleritest ei vaja LG Cinema 3D nutitelerid regulaarset laadimist vajavaid raskeid ja kogukaid prille, vaid on varustatud kergemate, soodsamate ja värelusvabade prillidega.

Loe tervet kirjet →

LG esimene personaalne nutiteler rõhub disainile ja funktsionaalsusele

LG teatas, et esitleb Berliini tarbeelektroonikamessil IFA 2012 oma uusimat personaalset nutitelerit TM2792, mille silmapaistvaimateks omadusteks on teleri auhinnatud CINEMA SCREEN disain ning CINEMA 3D ja IPS tehnoloogia.

LG TM2792 Smart TV monitor

Rahvusvahelise disainikonkursi IDEA (International Design Excellence Awards) finaali valitud TM2792 sobib kodudesse, kus lisaks kodutehnika funktsionaalsusele hinnatakse ka atraktiivset disaini.

Loe tervet kirjet →

LG esitleb uut IPS kuvarit

LG esitles uut, CINEMA SCREEN disainiga IPS kuvarite seeriat IPS7. Tänu IPS tehnoloogiale võimaldab kuvar võimalikult elutruid värve ning laia vaatenurka. MHL ehk Mobile High-Definition Link liides loob aga lihtsa ühenduse välisseadmetega.

LG IPS277L LED IPS monitor

“Ühendades CINEMA SCREEN disaini ning MHL funktsionaalsuse juhtiva IPS tehnoloogiaga, tagab IPS7 hämmastava disaini ning töövõime.” teatas J.J.Lee, LG Home Entertainment Company asepresident ning äriinfotehnoloogia direktor. “Tahvelarvutite ja nutitelefonide kiire arengu tõttu on juurdepääs informatsioonile tohutult suurenenud. LG IPS7 on loodud, et laiendada kasutajaelamust veelgi ning võimaldada täielikku infokeskkonna navigatsiooni.”

Loe tervet kirjet →

LG pälvis rahvusvahelisi IDEA disainiauhindu

LG pälvis tunnustatud rahvusvahelisel disainikonkursil IDEA (International Design Excellence Awards) kolm auhinda.

LG 55-tolline OLED teler pälvis konkursil hõbeauhinna, LG CINEMA 3D nutiteler aga pronksi. Kolmas hõbeauhind läks LG tootekontseptsioonile. Tänu mitmetele tunnustustele disainitööstuse mainekaimatel konkursitel Red Dot ja International Forum (iF) käesoleva aasta alguses, on LGst saanud hooaja üks auhinnatumaid tarbijaelektroonika ja –seadmete ettevõtteid maailmas.

IDEA Award toote disainerid

IDEA konkursi hõbeauhinna vääriliseks nimetatud 55-tolline OLED teler on maailma suurim ja õheim. OLED teleri WRGB tehnoloogia on LG mitmeaastase teadus- ja arendustegevuse tulemus. LG 4 Color Pixel tehnoloogia tugineb valgel alampikslil, mis täiustab värviväljundit. Colour Refiner aga muudab pildi loomulikuks ja elavaks. Teleri ekraan tagab täiusliku vaatamiskogemuse ilma moonutuste ja kontrastikaduta, seda ka sõltumata kirkast valgusest või vaatenurgast. Kui LCD ja LED ekraanid nõuavad tagantvalgustust, siis OLED telerid genereerivad valguse ise. Tänu süsinikkiust tugevdatud plastikule (CFRP) saavutati LG OLED teleri puhul ekraani paksuseks 4 millimeetrit ja kaaluks 10 kilogrammi.

Loe tervet kirjet →

LG uus CINEMA 3D telerite sari nüüd ka Eestis

LG andis teada, et uus, 2012. aasta CINEMA 3D Smart TV telerite sari on nüüd saadaval ka Eesti turul.

Uued telerid on varustatud uusima 3D tehnoloogia ning tootedisainiga, millest erilisim on CINEMA SCREEN disain. Loe tervet kirjet →

3D-d ei pea ainult vaatama. Seda saab ka kuulata!

Sa oled jälginud tagaajamist juba pea 5 minutit ning arvasid, et agent pääseb põgenema. Kuid pinge kerib tuure ning nüüd pole enam miski etteaimatav. Agent jookseb kiiremini, kuid teleripilt liigub aegluubis.

Kaks mööduvat sekundit mõjuvad kui armutud kümme. Ja siis äkki plahvatab auto leekidesse. Just sel ajahetkel sööstab ekraanist välja Sinu poole löökjõuheli. Samuti lendavad ja klirisevad Sinu kõrvust mööda tuhanded klaasikillud. Aga, ei, see pole ime – Sa ei saa pihta. Tegu on lihtsalt niivõrd reaalselt suurepärase helikogemusega, et hetkeks võis pihtasaamine täitsa aimatav tunduda.

Et saada sellest 3D-st, mida vaatad, kõike kätte, peavad Su kõlarid asetsema ruumis strateegiliselt õigetel kohtadel. Nii on 3D heli tunnetus kõige parem.

Süsteem töötab kaasaaegsete ja peente algoritmide toel, mis sünkroniseerivad 3D heli selle 3D pildiga, mida ekraanilt näha võib. Nii on telerivaatamise kogemus hoopis uuel tasemel.

Kõik uued LG CINEMA 3D Smart TV telerid sisaldavad 3D Sound Zooming sisseehitatud lisa, mis kombineeritud teiste võtmelisadega nagu CINEMA SCREEN disain ning meie kõrgelt innovaatiline sügavuskontrolli lisarakendus.

Lisaks on 3D Sound Zooming tehnoloogia ehitatud sisse ka LG CINEMA 3D Sound Blu-ray™ kodukinoseadmesse BH9520.

Mudeli BH9520 puhul on hämmastav veel ka selle 9.1 kõlarite süsteem ning kuidas see töötab. Vastupidiselt harjumuspärastele süsteemidele on mudelil BH9520 ka lisakomplekt 3D kõlareid ülaosas. Põhikõlarite heli liigub horisontaalselt, 3D kõlaritel tuleb see aga kõrgusse, tekitades nii ideaalse kupliefekti, mis ümbritsebki Sinu kõrvu 3D helina. Sinu kõrvad on seda väärt!