Sildi: "Cinema 3D"

LG tutvustab 2014. aastal uut 68 mudeliga teleriseeriat

LG tutvustas oma uusimat ja seni suurimat teleriseeriat, esitledes kokku 68 erinevat mudelit, sealhulgas ULTRA HD telereid mõõtudes 49-105 tolli. Uute mudelite hulgas on ka LG revolutsiooniline 105-tolline nõgus ULTRA HD teler ning väiksemad 65-, 55- ja 49-tollised nõgusad 4K telerid. 2014. aastal on LG telerite peamiseks uuenduseks LG webOS nutitelerite operatsioonisüsteem, mida tutvustati käesoleva aasta jaanuaris CES tehnoloogiamessil. Ettevõte loodab, et webOS loob nutitelerite turul oma avatuse ja kasutamislihtsusega uue standardi.

LG Smart TV 2014

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab Innofest 2014 festivalil Euroopa turule mõeldud tooteid

LG tutvustab sel nädalal Itaalias Veneetsia linnas toimuval tootetutvustuse turneel LG InnoFest 2014 raames Euroopa tarbijatele mõeldud tooteid.  Uue slogani „Kõik on võimalik“ (It’s All Possible) all näidatakse erinevaid kõrgklassi tehnoloogiaid ja uuenduslikke disainilahendusi, mille eesmärgiks on tugevdada LG positsiooni Euroopas ning laiendada sidemeid kohalike partnerite ja ettevõtetega.

Möödunud kuul Istanbulis toimunud LG InnoFest 2014 avaüritusel osales ligi 300 sealse regiooni LG koostööpartnerit. Kolmas ja viimane InnoFesti üritus toimub aprillis Aasias.

LGE Innofest 2014

Loe tervet kirjet →

LG nõgus OLED teler pälvis maineka EISA auhinna

LG nõgus OLED telerimudel 55EA9800 pälvis tänavusel Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni (EISA) parimate toodete valimisel 2013-2014 Euroopa teleridisaini auhinna. Uuel EA8900 mudelil on kergelt nõgus IMAX-taoline ekraan, mis on kõigest 4 mm paksune.

LG CURVED OLED TV - EISA award Loe tervet kirjet →

LG CINEMA 3D Smart TV uusim mudel LA860V on nüüd saadaval ka Eestis

LG  teatas, et nende CINEMA 3D Smart TV seeria uusim mudel LG LA860V on nüüd jõudnud ka Eesti turule. Magic Remote teleripuldiga varustatud LG LA860V on kasutajasõbralik, võimaldades sisule nii lihtsat ligipääsu kui ka selle hõlpsat jagamist.

LG CINEMA 3D Smart TV

Loe tervet kirjet →

LG Cloud pilveteenus nüüd saadaval ka Eestis

LG teatas, et hiljuti turule paisatud pilveteenus LG Cloud on nüüd saadaval koos kohalikus keeles liidesega ka kõigis Balti riikides. LG Cloud võimaldab sisumaterjali otse pilvest LG CINEMA 3D Smart TV nutitelerisse alla laadida ning mugavalt videoid, muusikat ja muid meelelahutuslikke elemente arvutite, nutitelefonide ja nutitelerite vahel sünkroniseerida.

LG Cloud

Loe tervet kirjet →

LG SMART TV aitab ambitsioonikatel golfaritel proffidena mängida

LG teatas uue laheda ja hariva golfirakenduse World’s Greatest Teachers turuletulekust, mille loomisesse on kaasatud spordiajaloo parimad golfiinstruktorid. Rakendus on kasutatav ainult LG CINEMA 3D Smart TV omanikele ning hõlmab mahukat õpetuste kogumikku, aitamaks golfimängijaid nende taseme parandamisel.

Golf app

Loe tervet kirjet →

LG toob LG Cloud pilveteenuse oma nutiteleritesse

LG teatas, et LG Cloud pilveteenust, mis tuli eelmisel aastal turule USA-s, Lõuna-Koreas ja Venemaal, on võimalik alates mai lõpust kasutada ka LG nutitelerites. Teenus tuleb kasutusele enam kui 40 riigis Euroopas, Aasias ja Ladina-Ameerikas. LG Cloud võimaldab sisumaterjali otse pilvest LG CINEMA 3D Smart TV nutitelerisse alla laadida ning mugavalt videoid, muusikat ja muid meelelahutuslikke elemente arvutite, nutitelefonide ja nutitelerite vahel sünkroniseerida.

LG Cloud

 

Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustas CES 2013 elektroonikamessil uut nutitelerite seeriat

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) tutvustas 8.-11. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2013 elektroonikamessil uusi CINEMA 3D Smart TV mudeleid. 2013. aasta seerial on lihtsustatud ligipääsu sisumaterjalile ning selle jagamist. Lisaks tuleb teleritega kaasa uuendatud Magic Remote kontrollpult. CES messil on vaatamiseks väljas ka mitmed teised LG telerimudelid, sealhulgas 84-tolline Ultra HD ja 55-tolline OLED teler.

LG Smart TV teler

LG nutika kontrollsüsteemi moodustavad teleri kasutajaliides Smart Home ning hääl- ja liikumisjuhtimisega teleripult Magic Remote. CES messil demonstreerib LG ka oma telerite Voice Mate funktsiooni – uuendatud hääljuhtimis- ja häälotsingutehnoloogiat, mis saab sõnadest aru ka ilma kunstlikke pause tegemata. Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustab maailma esimest kumera ekraaniga OLED telerit

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et tutvustab 8-11. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2013 elektroonikamessil revolutsioonilist OLED teleri mudelit EA9800, millel on lisaks WRGB värvitehnoloogiale ka õhuke ja kumer ekraan.

LG 55EA9800 OLED teler

Antud mudel, millel on ka CINEMA 3D võimekus, on OLED teleritööstuses esimene kumera ekraanipinnaga eksemplar. Pisut sissepoole kaardus ekraan tagab, et iga punkt ekraani pinnal on vaataja silmadest täpselt sama kaugel. See tähendab, et ekraani äärtel pole pilt moonutatud ning detailid ei jää nägemata. Kättesaadavuse ja võimaliku hinna kohta puudub praegu veel informatsioon.

Loe tervet kirjet →

LG toob turule uudse hääljuhtimistehnoloogiaga Magic Remote’i

LG toob turule täiesti uue Magic Remote’i kontrollpuldi versiooni oma CINEMA 3D Smart TV telerite tarvis. Uue disaini saanud seadmel on täiustatud hääljuhtimise funktsiooni, et antud käsklused oleks võimalikult loomulikud ja lihtsad. Uuendatud teleripuldil on jätkuvalt neli kontrolli meetodit – hääl, liigutused, osutamine ja ratas – mis teevad Magic Remote’st universaalseima kontrollseadme turul.

Magic Remote 2013 teleripult

„LG on pühendunud uuenduslike võimaluste pakkumisele koduses meelelahutuses. Magic Remote on seega meie CINEMA 3D Smart TV üks alussammastest,“ kommenteeris LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon. „Uuel Magic Remote versioonil on eriti täpne hääljuhtimise funktsioon ning koos liigutus-, ratas- ning osutamiskontrolliga paistab see intuitiivne seade oma konkurentide hulgas tõeliselt välja,“ lisas ta.

Loe tervet kirjet →