Sildi: "CES"

LG lansseeris ThinQ kaubamärgi tehisintellektiga varustatud toodetele

LG Electronics andis teada ThinQ kaubamärgi loomisest, millega hakatakse alates 2018. aastast märgistama kõiki tehisintellektiga varustatud LG kodumasinaid ja elektroonikat.

Loe tervet kirjet →

KIRGAS JA KAASASKANTAV – LG UUS LASERPROJEKTOR ON LOODUD KODUKINOENTUSIASTIDELE

2017. aasta jaanuaris toimuval CES® messil tutvustab LG Electronics (LG) uut laserprojektorit LG ProBeami, mille eesmärk on pakkuda täiuslikku kodukinoelamust. LG ProBeam ületab isegi nende tarbijate nõudmised, kes lisaks kõrgtehnoloogilisele lahendusele otsivad mitmekülgsust, mis ulatub elutoast kaugemale, et vaadata filme ja telesaateid igal pool ning igal ajal.

Life ST_2_ver2_00000 Loe tervet kirjet →

LG SIGNATURE KOHTUB SILMAPAISTVA ARHITEKTUURIGA

LG esimene kõrgklassi bränd SIGNATURE on võitnud suurlinna tarbijate südameid alates tehnikamessil CES 2016 jaanuaris tehtud esmaesitlusest.

1

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut 2015. aasta 4K Ultra HD telerite seeriat

LG esitleb 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES tehnoloogiamessil oma uue kujunduse, rohkemate funktsioonide ja täiustatud pildikvaliteediga laienenud 4K Ultra HD telerite valikut. See on esimene võimalus LG uute 2015. aasta LG 4K Ultra HD telerikollektsiooniga tutvumiseks.

LG-ULTRA-HD-TVs-645x234 Loe tervet kirjet →

LG lõi webOSi, et inimesed õpiksid kasutama kõiki nutitelerite eeliseid

Nutiteleritel on tavaliselt üsna keerulised kasutajaliidesed. Uuringud näitavad, et 53% nutitelerite omanikest ei ole teadlikud sellest, mida nende nutiteleriga teha saab ning 75% neist arvavad, et nutiteleri kasutamine on liiga keeruline. Nutitelerite keerulisus võtab kasutajatelt soovi teleri eeliseid kasutada, mistõttu on kõigist maailmas müüdud umbes 160 miljonist nutitelerist kasutusel tavalise telerina. Sellest tulenevalt otsustas LG oma nutitelereid lihtsustada ning lõi neile uue operatsioonisüsteemi webOS, mis pakub lihtsat ja intuitiivset kasutuskogemust.

LG webOS

Loe tervet kirjet →

LG pilguheit 2014. aasta trendidele

Kõikides valdkondades alates tehnoloogiast ja lõpetades meelelahutusega, tähendab uue aasta saabumine võimalust heita pilk põnevatele ja uutele trendidele. Tänavune CES mess keskendus uusimale tehnoloogiale ning LG esitles innovaatilisi tooteid, mis on 2014. aastal suunatud väga erinevatele võtmeturgudele.

LG webOS

Loe tervet kirjet →

LG esitles CES 2014 messil stiilseid köögimasinaid

LG esitles CES 2014 messil LG Studio köögimasinate seeriat, mis kombineerib stiilse välimuse ning innovaatilise tehnoloogia. Sel aastal on LG ühendanud jõud sisekujundaja ning tootedisaineri Nate Berkus’iga, et üheskoos positsioneerida LG Studio nii esmaklassilise köögilahenduse kui ka personaalse lisandina igale kodule.

LG STUDIO

Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil uusimaid premium monitore

LG esitleb 2014. aasta jaanuaris Las Vegases toimuval tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronics Show) 34-tollist IPS 21:9 kuvasuhtega UltraWide (mudel UM95) monitori. Toode on saadaval ka 29-tollisena ning võimaldab tänu UltraWide QHD resolutsioonile (3440 x 1440) selget ning teravat pildikvaliteeti.

CES monitor  Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil uudseid ja võimekaid audio-videosüsteeme

LG esitleb jaanuaris Las Vegases toimuval rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES 2014 (International Consumer Electronics Show) oma uusimaid audio-video tooteid, mille hulgas on juba paljukiidetud ja ruumisäästlik SoundPlate (mudel LAB540W), esteetiliselt silmatorkav Sound Bar (mudel NB5540) ning uudne juhtmevaba audiosüsteem (mudel NP8740).

LAB540 with SWF

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab elektroonikamessil CES maailma esimest kõik-ühes Chromebase lauaarvutit

LG tutvustab 2014. aasta jaanuaris tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronics Show) kõik-ühes lauaarvutit Chromebase, millel on Google Chrome operatsioonisüsteem.

Chromebase

Loe tervet kirjet →