Sildi: "CES 2012"

LG pälvis rahvusvahelisi IDEA disainiauhindu

LG pälvis tunnustatud rahvusvahelisel disainikonkursil IDEA (International Design Excellence Awards) kolm auhinda.

LG 55-tolline OLED teler pälvis konkursil hõbeauhinna, LG CINEMA 3D nutiteler aga pronksi. Kolmas hõbeauhind läks LG tootekontseptsioonile. Tänu mitmetele tunnustustele disainitööstuse mainekaimatel konkursitel Red Dot ja International Forum (iF) käesoleva aasta alguses, on LGst saanud hooaja üks auhinnatumaid tarbijaelektroonika ja –seadmete ettevõtteid maailmas.

IDEA Award toote disainerid

IDEA konkursi hõbeauhinna vääriliseks nimetatud 55-tolline OLED teler on maailma suurim ja õheim. OLED teleri WRGB tehnoloogia on LG mitmeaastase teadus- ja arendustegevuse tulemus. LG 4 Color Pixel tehnoloogia tugineb valgel alampikslil, mis täiustab värviväljundit. Colour Refiner aga muudab pildi loomulikuks ja elavaks. Teleri ekraan tagab täiusliku vaatamiskogemuse ilma moonutuste ja kontrastikaduta, seda ka sõltumata kirkast valgusest või vaatenurgast. Kui LCD ja LED ekraanid nõuavad tagantvalgustust, siis OLED telerid genereerivad valguse ise. Tänu süsinikkiust tugevdatud plastikule (CFRP) saavutati LG OLED teleri puhul ekraani paksuseks 4 millimeetrit ja kaaluks 10 kilogrammi.

Loe tervet kirjet →

Miks defineerib uus LG OLED tehnoloogia kogu tööstusharu?

Iga mõne aja tagant jõuab pilti mõni uus tehnoloogia, mis muudab tööstusharu igaveseks. Valge OLED on üks sellistest tehnoloogiatest.

Kogu tööstusharu oli ootustest tulvil juba enne, kui me CES 2012 Las Vegase messil oma 55-tollist OLED TV telerit esitlesime. Kõik teadsid, et meie arendajad töötavad millegi tõeliselt erilise kallal ning et uue OLED tehnoloogia turuletulemine pöörab kõik pea peale.

Toode ise on suurepärane. See on maailma kõige õhem (4mm!) ning kergem (7,5kg!) 55-tolline OLED TV teler, millel on vapustav pildikvaliteet ning stiilne disain. Loe tervet kirjet →

LG prillivaba CINEMA 3D kuvar sai tooteohutuse sertifikaadi

LG prillivaba CINEMA 3D kuvar D2500 on esimene prillivaba 3D kuvar maailmas, millel on UL tooteohutuse sertifikaat. Sertifikaat anti LG’le ametlikult üle jaanuaris Las Vegases toimunud tarbeelektroonikamessil CES.

Cinema 3D sertifikaat

Ühes UL sertifikaadiga pälvis kuvar ka viie erineva tootetesti põhjal validatsiooni sertifikaadi. Testiti kuvari 2D ja 3D värvide iseloomu, 3D kontraste, 3D läbikostvust (crosstalk) ja 3D vertikaalset vaatenurka.

Loe tervet kirjet →

LG esitles uut suure-ekraanilist CINEMA 3D nutiteleriseeriat

LG esitles eelmise nädala tarbeelektroonikamessil CES uusi 3D seadmeid. Nende hulka kuulusid esirinnas 55-tolline 3D OLED TV ning 84-tolline 3D Ultra Definition (UD) TV.

LG 3D OLED telerid

LG väljapanek CES messi 2043m2 suurusel boksialal, mis koondus slogani „Kui tark on Sinu 3D?” alla, koosnes rohkem kui 500 erinevast tootest. Külastajatele jagati sisenedes LG kerged ja stiilsed 3D prillid, et väljapanekust parimat elamust saada. Sissekäigu juurde paigaldas LG aga ülisuure, 122’st 55-tollisest 3D LCD telerist koosneva ekraani.

Loe tervet kirjet →

LG tutvustas järgmise põlvkonna nutikaid kodumasinaid

LG esitles rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronic Show) järgmise põlvkonna nutikaid kodumasinaid, mis võimaldavad targalt ja mugavalt teostada kodutöid, säästa elektrit ning aja- ja rahakulu.

LG Smart ThinQTM tehnoloogia

Messil esitles LG uuendatud Smart ThinQTM tehnoloogiat ja energiajuhtimise süsteemi Home Energy Management System (HeMS) ning võimalusi erinevate koduseadmete, nutiteleri, arvuti ja telefoni ühendamiseks. Ühtlasi tutvustati uut kolmeukselist, nn prantsuse ustega külmikut. Külmik on varustatud Blast Chiller nimelise seadmega, mis jahutab pooleliitrise joogipurgi vähem kui viie minutiga. Tänu jahutusseadmele pälvis LG külmik CES messil parimate uuenduste auhinna “Best of Innovations”.

Loe tervet kirjet →

LG kodukinosüsteemid viivad koduse meelelahutuse uuele tasemele

LG tutvustas eelmisel nädalal Las Vegases aset leidnud tarbeelektroonikamessil CES nelja uut 3D-heli tehnoloogiaga kodukinosüsteemi. Kombineerides käesolevaid 3D kodukinosüsteeme juba populaarse ja hinnatud CINEMA 3D nutitelerite seeriaga, on LG võtnud sihiks pakkuda koduse meelelahutuse tipptaset.

LG BH9420PW kodukinosüsteemid

„Pole vahet, kas tegu on telerite või helisüsteemidega, LG soovib alati pakkuda parimat võimalikku koduse meelelahutuse kogemust,” ütles Havis Kwon, LG Home Entertainment Company president. „Lai valik uusi CINEMA 3D kodukino helisüsteeme täiendab kenasti meie CINEMA 3D telerite seeriat ning tugevdab LG juhtivpositsiooni 3D-meelelahutuse turul.” Esimene mudel uuest kodukinoseadmete sarjast, LG BH9420PW, jõuab turule märtsis 2012.

Loe tervet kirjet →

Uus Super Ultrabook arvutiseeria LG-lt

LG Electronics (LG) esitleb Las Vegases toimuval tarbeelektroonika messil (CES 2012) nelja uut sülearvuti mudelid ja kõik-ühes PC-d. LG uhiuue Super UltrabookTM sülearvutiseeria mudelid Z330 ja Z430 pakuvad võimsat jõudlust ja elegantset disaini, sama seeria mudelid P535 ja A540 loovad aga uusi 3D standardeid, mis sülearvutites saadaval. Mudel V300 on ideaalne 23-tolline kõik-ühes PC, mis mõeldud tänu 3D-le ja IPS ekraanile eelkõige meelelahutuseks.

LG Ultrabook

“LG tutvustab käesoleva aasta CES messil tooteid, mis ei ole mitte ainult uued vaid loovad arvutimaailmas ka uusi standardeid,” ütles LG Electronics IT äriüksuse juhtiv asepresident JJ Lee. “Meie uued tooted tutvustavad valikut LG murrangulistest tehnoloogiatest – IPS ekraan, prillivaba 3D ja Super Speed ​​Boot, mis tõstavad märgatavalt arvutikasutamise kogemust. Need tehnoloogiad peegeldavad meie eesmärki rahuldada erinevate tarbijate nõudmisi ja vajadusi, ning annavad samuti aimu meie agressiivsest strateegiast aastaks 2012.”

2012. aasta 3D telerite turgu juhib LG

LG tutvustas rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES ettevõtte lühi- ja pikaajalisi strateegiaid telerite tootmise valdkonnas ning kinnitas oma kavatsust tugevdada liidripositisooni 3D telerite turul.

Havis Kwon

„Nii nagu 3D-ga varustatud nutitelerite valdkonnas, tiheneb konkurents kindlasti ka OLED-telerite ja UD (Ultra Definition) telerite turul,” teatas LG Home Entertainment Company President ja tegevjuht Havis Kwon. „LG plaanib tugevdada oma liidripositsiooni rahvusvahelisel 3D ja nutitelerite turul. Samas jätkab LG ka teist tüüpi telerite, nagu LCD, OLED ja UD tehnoloogial baseeruvate seadmete täiustamist,” lisas Kwon.

Loe tervet kirjet →

LG esitleb maailma suurimat 3D UD telerit!

LG tutvustab Las Vegases toimuval tarbeelektroonika messil CES maailma suurimat 3D Ultra Definition (UD) telerit. Kombineerides LG juhtiva 3D tehnoloogia ja Smart TV funktsiooni UD tehnoloogiaga, saame tulemuseks 84-tollise teleri, mis viib koduse meelelahutuse uuele tasemele.

82-tolline teleri

“LG laiendab oma uue innovatiivse 3D UD teleriga koduse meelelahutuse piire,” ütles Havis Kwon, LG Electronics Home Entertainment Company president ja tegevjuht. “Oma uue 3D UD teleriga, milles on ühendatud kõik meie parimad Smart TV ja 3D teadmised, soovime me CES publikule tutvustada, et LG soovib olla jätkuvalt koduse meelelahutuse juhtivbränd.”

Loe tervet kirjet →

LG uuel 3D nutiteleril on 1 mm paksune raam

LG esitleb uut 3D nutitelerit, mille raami paksus on kõigest 1 millimeeter. Uudset disaini tutvustab LG täna algaval rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronic Show).

LG LM8600 Cinema Screen teler

“Soovime võimaldada nii mugavat ja optimaalset 3D telerivaatamise kogemust kui võimalik,” teatas LG Home Entertainment Company President ja tegevjuht Havis Kwon. „Tänu CINEMA SCREEN disainile oleme oma 2012. aasta CINEMA 3D nutiteleritega astunud märkimisväärse sammu edasi,” lisas Kwon.

Loe tervet kirjet →