Sildi: "Blu-Ray"

LG esitleb uut WiFi-ga helisüsteemide sarja Music Flow

LG esitleb CES 2015 tehnoloogiamessil oma uut Music Flow WiFi sarja muusika ja filmide austajatele. Sari sisaldab ettevõtte esimest akuga kaasaskantavat WiFi kõlarit (mudel H4 Portable/NP8350), täiustatud WiFi Sound Bar helisüsteeme (mudelid HS7/LAS750M ja HS9/LAS950M) ning 3D Blu-ray DVD mängijat (mudel BP550). Kõik seadmed ühilduvad nii Android kui ka iOS seadmetega.

LG Music Flow_1 Loe tervet kirjet →

LG SoundPlate – võimas kõik-ühes meelelahutuslahendus

LG esitles oma uusimat audiosüsteemi lameekraanteleritele – SoundPlate mudelit LAB540. Koduseks meelelahutuskogemuseks optimeeritud seade loob tänu 4,1-kanalile, 320W helivõimsusele ja juhtmeta bassikõlarile rikkaliku helikeskkonna. Mudelil LAB540 on Blu-ray mängija, nutiteleri funktsionaalsus ning mitmeid teisi ühendusvõimalusi, nagu näiteks Bluetooth ja HDMI. Eriti madala 39,5mm kõrgusega LG SoundPlate sobib hästi 32-, kuni 55-tolliste lameekraantelerite juurde.

image002 Loe tervet kirjet →

LG Display 5.5-tolline Quad HD LCD ekraan nutitelefonidele pälvis NEMKO tunnustuse

LG Display teatas, et ettevõtte 5.5-tolline Quad HD (QHD) AH-PS LCD ekraan nutitelefonidele pälvis Norra testimisorganisatsiooni NEMKO katsete tulemusena QHD ekraani sertifikaadi. Tunnustus pälviti vahetult enne seda, kui Quad HD LCD ekraani esitletakse LG uue nutitelefonide lipulaeva ehituses.

LG Display

Loe tervet kirjet →

LG esitleb tarbeelektroonikamessil IFA 2013 esmaklassilisi heli- ja videoseadmeid

LG esitleb Berliinis toimuval tarbeelektroonikamessil IFA 2013 ruumisäästlikku Sound Plate kõlarit (mudel: LAP340) ning Sound Bar heliseadmeid NB4530A ja NB5530A. LG heliseadmed võimaldavad rikkalikku ja kvaliteetset heli ning mitmeid nutikaid ühenduvuse funktsioone.

LG Sound Bar

Loe tervet kirjet →

LG toob turule uue Ultra HD formaati ülesskaleeriva 3D Blu-Ray mängija

LG teatas, et toob Baltikumis peagi müügile kõik-ühes 3D-videot võimaldava nutika Blu-Ray mängija BP730. Seadmel on lai valik multimeedia funktsioone, hulgaliselt ühendumisviise ja kiidetud Magic Remote süsteem, mis koos tagavad võimsa koduse meelelahutuskogemuse. BP730 pälvis oma silmapaistvate funktsioonide eest 2013. aasta Rahvusvahelise CES® Innovatsiooniauhinna.

LG Smart TV 3D Blu-Ray

Loe tervet kirjet →

5

LG toob nutiseadmetesse Spotify muusikarakenduse

LG Electronics (LG) teatas täna, et Spotify muusikarakendust saavad kasutama hakata mitmed LG 2013. aasta nutiseadmed, sealhulgas kõrgekvaliteedilised Blu-ray kodukinosüsteemid ja Blu-ray mängijad.

Spotify LG smart TV programm

Spotify, mida on võimalik kasutada juba alates järgmisest kuust, pakub kasutajatele oma nutika platvormi kaudu ligipääsu enam kui 20 miljonile laulule. Uus Spotify rakendus võimaldab kõrgema taseme kontode omanikel avastada hiiglaslikku laulude kogu sirvides avastada uut muusikat või kuulata oma LG Smart heli- või videoseadme kaudu kuuata Spotify Raadiot. Lemmiklugusid ja playlist’e saab Facebooki ja Twitteri kaudu jagada, et uut muusikat ka teistele tutvustada. Uued rakenduse kasutajad saavad ühe kuu pikkuse tasuta prooviaja, enne kui hakkavad maksma kuutasu suuruses $9.99.

Loe tervet kirjet →

LG pälvis kaks EISA auhinda

LG võitis kõrgelt hinnatud Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni (EISA) 2011 parimate toodete valimisel kaks auhinda. LG CINEMA 3D Smart TV telerimudel 55LW650S ning 3D Blu-ray kodukinosüsteem HLX56S võitsid auhinna Euroopa 3D kodukinosüsteemi lahenduse kategoorias, LG Smart 3D Blu-ray kodukinosüsteemi mudel HX966TZ/TZW pälvis parima toote tiitli Euroopa 5.1 süsteemide kategoorias. EISA auhindu aitasid välja selgitada 50 ajakirja esindajat 19 Euroopa riigist.

LG HX966TZ kodukinosüsteem

LG Home Entertainment Company presidendi ja tegevjuhi Havis Kwoni sõnul on EISA auhinnad ettevõttele kinnituseks, et LG on Euroopas koduse meelelahutuse valdkonna liider, pakkudes tooteid ja tootefunktsioone, mis vastavad ka kõige nõudlikuma tarbija soovidele. „Oleme väga tugevalt panustanud selliste uuenduste nagu CINEMA 3D ja ruumilise heli arendamisesse. Seetõttu on EISA auhinnad meile väga suureks tunnustuseks,” lisas Kwon.

Loe tervet kirjet →

Uued Blu-ray 3D-mängijad LG-lt

LG esitles Eestis kahte Blu-ray 3D-mängija mudelit LG BD660 ja LG BD650, mis suudavad DVD-pildi muuta täis-HD pildiks.

LG BD660 3D-mängijad

Mõlemad mängijad on varustatud otsese võrgutoe ja NetCasti funktsiooniga, mis avardavad meelelahutussisu nautimise võimalusi. Need võimaldavad ilma arvutit kasutamata mängijaga ühendatud telerist nautida mitmesugust veebisisu – vaadata videoklippe Youtube’ist, fotosid Picasast, kuulata interneti raadiokanaleid ning kasutada Google’i otsingut. Huvitavaks lisavõimaluseks on ka ligipääs Gracenote süsteemile, mis võimaldab filmi ajal leida infot parasjagu käiva laulu kohta, andes teada nii laulu pealkirja, artisti nime kui ka albumi.

Loe tervet kirjet →

LG-lt uus Blu-ray 3D-mängija

LG tutvustas uut LG BD670, mis ühendab endas 3D-meelelahutuse, LG Smart TV funktsioonid ja juhtmevaba ühildumise teiste digitaalsete seadmetega.

LG BD670 Blu-ray 3D-mängija

LG BD670 on varustatud mugava kasutajaliidesega, mis pakub kiiret ja lihtsat ligipääsu rohkele preemium-sisule, seal hulgas YouTube ja ülemaailmsete Video-on-Demand ettevõtete pakutav sisu. Seadme Smart TV funktsioon tähendab vaatajatele võimalust osa saada LG Apps rakenduste valikust, mis on spetsiaalselt loodud teleris kasutamiseks.

Loe tervet kirjet →

LG toob Eestis müügile 3D Blu-ray kodukinosüsteemi

Eestis tuleb peagi müügile tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) 3D Blu-ray mängijaga kodukinosüsteem LG HLX55W.

LG HLX55W 3D Blu-ray kodukinosüsteemi

Kauni disainiga LG HLX55W on suurepäraseks lahenduseks neile, kes soovivad uuenduslikku, kuid samas kergelt käsitletavat 3D Blu-ray plaatide mängimise platvormi. Juhtmevaba subwoofer täiendab vertikaalset õhukest seinakinnitusega seadet, mille keskel asub Blu-ray plaadimängija.

Loe tervet kirjet →