Sildi: "Android"

LG esitleb uut WiFi-ga helisüsteemide sarja Music Flow

LG esitleb CES 2015 tehnoloogiamessil oma uut Music Flow WiFi sarja muusika ja filmide austajatele. Sari sisaldab ettevõtte esimest akuga kaasaskantavat WiFi kõlarit (mudel H4 Portable/NP8350), täiustatud WiFi Sound Bar helisüsteeme (mudelid HS7/LAS750M ja HS9/LAS950M) ning 3D Blu-ray DVD mängijat (mudel BP550). Kõik seadmed ühilduvad nii Android kui ka iOS seadmetega.

LG Music Flow_1 Loe tervet kirjet →

LG uus nutitelefon G3 rõhub lihtsusele ja kasulikkusele

Nutitelefon on paljude tarbijate jaoks nende digimaailma keskus. Tõenäoliselt veedame me oma nutitelefonidega rohkem aega, kui ühegi teise seadmega. Tehnoloogia arenguga lisanduvad seadmetele tihti uued ja üha keerukamad funktsioonid, tihti pole aga tarbijatel lihtsalt aega neid endale selgeks teha.  LG rõhus G3 nutitelefoni väljatöötamisel lihtsusele ning vältis rakendusi, mis on liiga keerulised, ei tööta hästi või on lihtsalt ebavajalikud. LG G3 eesmärk on pakkuda arenenud tehnoloogiat võimalikult lihtsana.

lg_g3_flickr_official Loe tervet kirjet →

LG alustab G Pad 8.0 LTE versiooni müüki

Soovides juhtida lisaks nutitelefonide LTE turule ka tahvelarvutite LTE turgu, tõi LG turule G Pad 8.0 LTE versiooni. LG G Pad 8.0 LTE pakub tasakaalu suutlikkuse ja hinnakonkurentsi vahel ning on varustatud parimate LG G3 nutitelefoni kasutajakeskkonna funktsioonidega.

G Pad 8.0_White_Black Loe tervet kirjet →

LG alustas uute tahvelarvutite G Pad 7.0 ja 10.1 müüki

LG alustas uute G Pad 7-, ja 10.1-tolliste tahvelarvutite müüki. Mõlemad mudelid peaksid lähinädalatel ka Eestis müügilettidele jõudma.

LG G Pad Loe tervet kirjet →

LG tutvustab nutikaid lahendusi autodele

LG on Open Automotive Alliance (OAA) uusim liige, ühinedes selliste autotootjate ja tehnoloogiaettevõtetega nagu Google, General Motors, Hyundai, Honda ja NVIDIA. Liit keskendub alates 2012. aastast sellele, et tutvustada ning arendada erinevaid Androidi platvormi rakendusi autodele.

LG logo Loe tervet kirjet →

LG laiendab tahvelarvutite valikut uute G Padi mudelitega

LG lisab oma G Padide seeriasse kolm uut tahvelarvutit, et pakkuda kasutajatele rohkem valikuvõimalusi. Uusi G Pad’e – G Pad 7.0, G Pad 8.0 ja G Pad 10.1 – tutvustatakse ühel Euroopa suurimal IT ja tehnoloogiamessil MedPI, mis toimub 13.-16. mail Monacos. LG laienenud tahvelarvutite valik, mis sisaldab ka populaarset G Pad 8.3-e, suurendab oluliselt LG tahvelarvutite turuosa.

LG G Pad series

Loe tervet kirjet →

LG esitleb Light+Building 2014 messil uusi valgustuskontseptsioone

LG tutvustab Frankfurdis 30. märtsist kuni 4. aprillini toimuval Light+Building 2014 messil oma uusimaid valgustustooteid. “Simply Smart in Lighting” slogani all esitleb LG täiustatud valgustustehnoloogiaid, mis keskenduvad muuhulgas nii energiasäästlikkusele kui ka kasutajamugavusele.

LG Smart Lamp Androidi ja iOS valgustirakendus ühendub Bluetooth’i kaudu nii nutitelefoni kui tahvelarvutiga ning on tasuta allalaaditav. Smart Lamp võimaldab üheksat erinevat režiimi, mida on võimalik kohaldada vastavalt kasutaja vajadustele. Näiteks Sleep Mode režiimi korral võib Smart Lamp rakenduse seadistada vastavalt inimese une- ja ärkveloleku ajale.

LG OLED Table Lamp

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab esimest HomeChat funktsiooniga kodumasinat

LG tutvustab peagi õhukonditsioneeri, mis on varustatud innovaatilise HomeChat™ teenusega. Teenus kasutab Natural Language Processing (NLP) funktsiooni, mis võimaldab kasutajatel LG toodete sisu läbi populaarse LINE rakenduse  jagada, juhtida ja monitoorida. HomeChat™ teenust tutvustati esmakordselt CES messil ning see saab olema Whisen RAC õhukonditsioneeri võtmefunkstioon.

HomeChat

Loe tervet kirjet →

LG uus rakendus tutvustab G2 nutitelefoni parimaid omadusi

LG pakub kasutajatele võimaluse uusima nutitelefoni katsetamiseks. Laadides alla ning installeerides G2 Emulator rakenduse mistahes Android’i mobiilsele seadeldisele, saavad kasutajad proovida kuut parimat LG G2 nutitelefoni kasutajakogemuse (UX) funktsiooni.

LG G2 Emulator

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut Nexus 4 valget versiooni

Nexus4 White

 

LG teatas täna uue Nexus 4, populaarse Google’iga koostöös loodud nutitelefoni valge versiooni turuletulemisest. Nagu esialgsel Nexus 4 mudelil on ka telefoni valgel versioonil Android™, mis kombineerib LG seadmete kõrgetasemelise disaini ning populaarse Google Services teenused nagu Google Now ja Photosphere, mis võimaldavad suurepärast ning täielikku kasutuskogemust.

Loe tervet kirjet →