Sildi: "3D telerid"

LG tutvustab CES elektroonikamessil uut Ultra HD teleriseeriat

LG teatas, et tutvustab jaanuaris Las Vegases toimuval CES 2013 elektroonikamessil uusi Ultra HD telerite mudeleid. Juba olemasolevale 84-tollisele Ultra HD telerile lisaks demonstreerib LG ka uusi 55-tolliseid ja 65-tolliseid mudeleid. Uutel suurustel on samuti eriti kõrge resolutsioon, mis võitis LG 84-tollisele Ultra HD telerile 2013 International CES Innovation Awards parima innovatsiooni auhinna videoekraani kategoorias.

LG Ultra HD telerid

“LG kavatseb Ultra HD telerite turu juhtimist jätkata,” ütles LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon. „Vastuseks nõudlusele oleme Ultra HD-s turule toonud kaks uut ekraanisuurust. Samuti oleme äärmiselt uhked parima innovatsiooni auhinna üle, mille meie 84-tolline UHD teler võitis.“

Loe tervet kirjet →

LG presenteeris IFA messil maailma suurimat OLED telerit

LG esitles septembri algul Berliinis toimunud maailma suurimal koduelektroonikamessil IFA 2012 laia tootevalikut, mille keskmes oli maailma kõige õhem ja suurem, 55-tollise ekraaniga OLED teler. Väljapaneku hulka kuulusid ka 84-tolline UD (Ultra Definition) 3D teler, CINEMA 3D nutiteler ja mitmed teised turuliidrist tooted.

LG 55EM9600 3D OLED teler, IFA 2012

„LG on seni igal aastal IFA messil koduelektroonika uuele tasandile toonud ja see aasta polnud erand,“ kommenteeris LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon. „Me tutvustasime laia valikut edasi arendatud 3D- ja nutitelereid, sealhulgas ka järgmise põlvkonna ekraani – OLED telerit.“

Loe tervet kirjet →

LG maailma suurimal koduelektroonikamessil IFA 2012

LG boksi saab tagasihoidlikult kokku võtta, viidates igapäevastele rahvamassidele ja uudistoodete tõeliselt laiale väljapanekule. Tegelikku melu püüdsid jäädvustada LG blogi tiimi liikmed, kes kaameratega Berliinis toimunud messi alal ringi käisid.

Linna peale!

LG, üks maailma juhtivaid tehnoloogiafirmasid tegi kindlaks, et tema kohalolu oleks peale messiala tuntav ka terves Berliinis:

IFA 2012

Loe tervet kirjet →

LG uue põlvkonna tehnoloogia hakkab teleriturgu vallutama

LG on laiendamas OLED telerite, 3D ja nutitelerite tootmist ning on kindel, et ettevõtet ootab stabiilne kasumitõusu periood. Lisaks olemasoleva tehnoloogia lõpuni arendamisele tuleb selleks ettevõtte hinnangul luua ka keskkond, kus kiirus ja innovatsioon saavad teleritööstusele sama naturaalseks kui mobiilitööstuses.

LG 55EM9600 OLED teler

LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwoni sõnul on LG kindlal teel, saavutamaks telerituru liidripositsiooni. “Alates 2000. aastast on Korea tootjad olnud õhukeste teleritega liidrirollis, kuid me ei saa mugavaks muutuda. Järgmine teleritehnoloogia generatsioon ei tule enam vaid Koreast ja Jaapanist, vaid tõenäoliselt ka kasvavatelt turgudelt, nagu Hiina,“ rääkis ta oma kõnes Berliini koduelektroonikamessil IFA 2012.

Loe tervet kirjet →

LG Cinema 3D Smart TV teeb läbimurdelise tehnoloogiaga teleritööstuses revolutsiooni

Vaid harvadel juhtudel on tehnoloogia arengusuund nii mõjuvõimas, et suudab muuta terve maailma ostuharjumusi. Elektripirnid lükkasid kõrvale õlilambid, muusikakassetid põhjustasid vinüülplaatide hinguselemineku ja nutitelefonidel on uuel millenniumil õnnestunud seljatada  PDA-telefonide tööstus.

LG 55LM960V 3D Smart TV teler

LG Electronics on hetkel sarnases olukorras. Kõigest 18 kuu jooksul on LG tegevus teleritööstust oluliselt mõjutanud. Põhjuseks oli FPR ehk Film Patterned Retarder tehnoloogiaga varustatud 3D Smart TV turuletoomine, mis esitas väljakutse menukale 3D TV tehnoloogiale. Erinevalt SG 3D teleritest ei vaja LG Cinema 3D nutitelerid regulaarset laadimist vajavaid raskeid ja kogukaid prille, vaid on varustatud kergemate, soodsamate ja värelusvabade prillidega.

Loe tervet kirjet →

LG avab nutitelerite mänguportaali Game World

LG teatas uue nutiteleritele suunatud mänguportaali Game World peatsest turuletoomisest. Game World on välja töötatud üksnes LG CINEMA 3D nutiteleritele. Portaal võimaldab otsida, osta ja mängida nii 2D kui 3D mänge, millest mitmeid saab juhtida LG Magic Remote’i või mõne muu mängupuldi abil.

“Game World on suurepärane mängude – iseäranis 3D mängude – allikas,” ütles LG Home Entertainment Company President ja tegevjuht Havis Kwon.

LG Smart TV - Game World, telerid

Game World’i peamenüü võimaldab kiiret ligipääsu portaali sisule ja sisaldab nelja alamteemat – soovitatud, populaarne, uus ja kategooriad. Esimese alt on võimalik leida hetke parimaid mänge koos LG-poolsete soovitustega ning teine pakub populaarsemaid tasulisi ja tasuta mänge. „Uus“ annab ülevaate uusimatest Game World’i mängudest ja „kategooriad“ võimaldab mängudele ligipääsu järgnevate žanrite lõikes: märul, seiklus, arkaad, pusle, rollimäng, tulistamine, simulatsioon, sport ja strateegia.

Loe tervet kirjet →

LG toob turule maailma esimese 84-tollise 3D UD teleri

LG tutvustas Koreas maailma esimest 84-tollist 3D Ultra Definition (UD) telerit, mis vastab tarbijate nõudlusele laiema ning  parema funktsionaalsusega teleri järele.

“4K ekraani turg on alles lapsekingades, ent LG jaoks oli oluline sellesse valdkonda panustada,” ütles LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon.

LG Ultra HD 3D LED teler

LG 3D UD teleril on tänu selle 8 miljonile pikslile ning suurele ja selgele resolutsioonile (3840×2160) suurepärane pildikvaliteet, mida täiustab Resolution Upscaler Plus. LG 3D UD teler on varustatud CINEMA 3D tehnoloogiaga. 3D Depth Control võimaldab vaatajatel viimistleda distantsi kaugel- ja lähedalasuvate objektide vahel ning 3D Sound Zooming analüüsib ekraanil olevaid objekte, tekitades nende asukoha ja liikumise alusel helisid.

Loe tervet kirjet →

LG toob 3D mängurakendused Cinema 3D Smart TV platvormile

LG Electronics teatas, et  lasi välja esimesed Cinema 3D nutiteleritele mugandatud 3D mängurakendused. Nii saavad mänguhuvilised oma lemmikmänge nüüd suurel ekraanil ka 3D-s nautida.

LG 55LM760S 3D Smart TV teler

Eelnevalt oli võimalik neid mänge mängida vaid nutitelefonidel ning tahvelarvutitel 2D formaadis. Mängud on lõbusad ja peresõbralikud ning on spetsiaalselt valitud nende 3D mängitavuse pärast ja optimeeritud LG Cinema 3D nutiteleri platvormi jaoks. Mängude hulka kuuluvad Air Penguin, mis oli eelmise aasta enim allalaetud mängurakendus Ameerika Ühendriikides ning kaheksateistkümnes teises riigis, Frisbee Forever, Burn the City, Downhill Bowling 2 ning Diversion Unity Technology poolt.

Loe tervet kirjet →

LG tutvustas uusi plasmatelereid

LG tutvustas uusi energiasäästlikke plasmatelereid, mida on täiustatud LG nutiteleri ja pildikvaliteeti parandavate tehnoloogiatega.

LG 60PM9700 Smart TV plasmateler

Tänu uuendatud fosforile kuvab uus LG plasmateler värvid võimalikult originaalilähedaselt ja nüansirikkalt. Seade sisaldab üle 1200 nutiteleri rakenduse, k.a. Adobe Flash ja HTML 5. Seega on uus plasmateler võimeline toimima internetibrauserina, mil muuhulgas ka videotugi. Lisaks on teleril uus kaugjuhtimispult Magic Remote, mis võimaldab lihtsat navigeerimist läbi puldi online liidese.

Loe tervet kirjet →

2012. aasta 3D telerite turgu juhib LG

LG tutvustas rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES ettevõtte lühi- ja pikaajalisi strateegiaid telerite tootmise valdkonnas ning kinnitas oma kavatsust tugevdada liidripositisooni 3D telerite turul.

Havis Kwon

„Nii nagu 3D-ga varustatud nutitelerite valdkonnas, tiheneb konkurents kindlasti ka OLED-telerite ja UD (Ultra Definition) telerite turul,” teatas LG Home Entertainment Company President ja tegevjuht Havis Kwon. „LG plaanib tugevdada oma liidripositsiooni rahvusvahelisel 3D ja nutitelerite turul. Samas jätkab LG ka teist tüüpi telerite, nagu LCD, OLED ja UD tehnoloogial baseeruvate seadmete täiustamist,” lisas Kwon.

Loe tervet kirjet →