Sildi: "3D prillid"

LG CINEMA 3D Smart TV uusim mudel LA860V on nüüd saadaval ka Eestis

LG  teatas, et nende CINEMA 3D Smart TV seeria uusim mudel LG LA860V on nüüd jõudnud ka Eesti turule. Magic Remote teleripuldiga varustatud LG LA860V on kasutajasõbralik, võimaldades sisule nii lihtsat ligipääsu kui ka selle hõlpsat jagamist.

LG CINEMA 3D Smart TV

Loe tervet kirjet →

LG prillivaba CINEMA 3D kuvar sai tooteohutuse sertifikaadi

LG prillivaba CINEMA 3D kuvar D2500 on esimene prillivaba 3D kuvar maailmas, millel on UL tooteohutuse sertifikaat. Sertifikaat anti LG’le ametlikult üle jaanuaris Las Vegases toimunud tarbeelektroonikamessil CES.

Cinema 3D sertifikaat

Ühes UL sertifikaadiga pälvis kuvar ka viie erineva tootetesti põhjal validatsiooni sertifikaadi. Testiti kuvari 2D ja 3D värvide iseloomu, 3D kontraste, 3D läbikostvust (crosstalk) ja 3D vertikaalset vaatenurka.

Loe tervet kirjet →

LG-lt uueks aastaks uued ja stiilsed 3D prillid

LG Electronics (LG) teatas hiljuti, et 2012. Aasta esimeses kvartalis tutvustavad nad avalikkusele uut 3D prillide kollektsiooni, mis sisaldab endas ka üht paari, mis disainitud eksklusiivselt prillimoe disaineri, Alain Mikli poolt. Uued 3D prillid – F310, külgeriputatavad F320 ning Alain Mikli mudel F360, on äärmiselt kerged ja mugavad kasutavad ning seda just tänu disainiuuendustele – kaardus klaasid, puhas raamikuju. Nii on uued prillid ka kui moeaksessuaarid.

3D prillid

“LG 3D prillid on aktiivprillidest palju mugavamad ja soodsamad. Nii saavad ka suured sõpruskonnad ja pered 3D programme ja filme koos vaadata,” ütles Havis Kwon, LG Home Entertainment Company president ja juhatuse esimees. Loe tervet kirjet →

LG laiendab prillivabade 3D kuvarite valikut

LG toob turule uue prillivaba 25-tollise 3D kuvari DX2500. Tänu uuele kuvarile on LG esimene tehnoloogiaettevõte, kellel on maineka turvalisuse ja sertifitseerimisagentuuri TÜV Rheinland sertifikaat prillivaba 3D kuvarile.

LG DX2500 monitor

„LG viib prillivabad 3D kuvarid massidesse,” teatas LG Home Entertainment Company esindaja Si-hwan Park. Ta lisas, et 2012. aastal jätkab LG prillivabade 3D kuvarite sortimendi laiendamist, pakkudes erineva disaini ja funktsioonidega prillivabu seadmeid.

Loe tervet kirjet →

Tehnoloogia kõigile!

Ligikaudu 1000 erinevat ettevõtet eputavad oma uusimate tehnoloogiatega – see on Korea Elektroonika Show (Korea Electronics Show), mis on sealne suurim sellelaadne üritus.

Külastajad on LG hiiglaslikust ekraanist põnevil

Et ka ise kõigel uuel kätt pulsil hoida ning üritusest mitte ilma jääda, läksime ka ise show-melust osa saama.

Loe tervet kirjet →

Vaata aga julgesti!

Kas mäletate aega, mil ema keelas teil istuda telerile liiga lähedal? Või keelas ta liigse telerivaatamise, sest pelgas teie silmanägemise halvenemist?

Jah, me kõik teame, et emadel on alati õigus ja me ei üritagi vastupidist väita.

Cinema 3D sertifikaat

Kuid teie ema ilmselt ei olnud veel kohanud sellist toredat telerit nagu LG CINEMA 3D, mis ei kahjusta nägemist, ja seda isegi siis, kui istutakse teleriekraanile väga väga lähedal.

Loe tervet kirjet →

Stereoskoobist Pandorani: 3D minevik ja olevik

Mis te arvate, mis oli maailma esimene 3D film?

Paljude jaoks meenub kindlasti esmalt imeilus erkroheline džungel planeedil Pandora 2009. aastal linastunud James Cameroni filmis Avatar. Mõned ehk oskavad pakkuda ka 1983. aasta 3D-versiooni menukast linateosest Lõuad.

3D-film

Kuid kas oleksite uskunud, et maailma esimene 3D film linastus tegelikult pea 90 aastat tagasi aastal 1922? Stereoskoopilise filmi “Armastuse jõud” režissöörideks olid Nat G. Deverich ja Harry K. Fairall. Linateos on filmitud Fairfall-I enda toodetud anaglüüfilise tehnikaga. Loomulikult oli tol ajal tegu tõelise tehnoloogilise imega. Filmi vaatamiseks oli tarvis erilisi prille, mille üks klaas oli punane, teine sinine.

Loe tervet kirjet →

LG 3D mängude festival vallutab maailma

LG 3D mängude festival on saanud oma avapaugu ning meelitab ligi paljusid põnevusel olevaid energilisi mängijaid üle maailma. Näiteks kogunes juunis Soulis ligi 50000 huvilist, et saada osa käesolevast festivalist ning tutvuda uskumatu 3D maailmaga. Sellest alates on LG laiendanud oma mängufestivale üle maailma. Tänaseks on neid peetud rohkem kui 20 erinevas riigis eri mandritel.

LG mängud  festival

Festivali külastajatel on võimalus mängida 3D mänge erinevatel LG 3D seadmetel – Cinema 3D teleritel, monitoridel, Optimus 3D telefonil jne.

Loe tervet kirjet →

LG stiilsed 3D-prillid jõuavad Eestisse

LG tõi mõni aeg tagasi koostöös maineka Prantsuse prillitootja Alain Mikliga turule uued stiilsed 3D-prillid, mis nüüd jõuavad ka Eestisse. Ühendades LG kogemused 3D-telerite alal ja Alain Mikli teadmised prillide disainist, on lõpptulemuseks suurepärane 3D-elamus.

LG Alain Mikli 3D-prillid

Valminud 3D-prillide eesmärgiks oli ühendada funktsionaalsus, disain ja kandmismugavus. Erinevalt enamikest olemasolevatest 3D-prillidest, mis tehtud plastikust, otsustasid LG ja Mikli kasutada valitud metalle.

Loe tervet kirjet →

Süvenedes 3D-telerite tehnoloogiaalastesse vaidlustesse läbi 3D prillide

Tere! Mina olen Yoo-chul Kim ning vastutan CTO strateegia meeskonnas tarkvara ning ülemaailmse teadus- ja arendustegevuse eest. Järgnevalt tahan teile rääkida hiljutistest 3D-telerite tehnoloogiaalastest vaidlustest, mis on vähemalt siin Koreas juba üsna suureks probleemiks muutunud. Nimelt, ajalehed, raadioülekanded ning teised meedialood on kõik siiani püüdnud tõlkida keerukaid tehnoloogiatermineid võhikutele ning tavainimestele arusaadavasse keelde. Kahjuks on aga selle protsessi käigus tekkinud ka mitmeid valearusaamu. Kõik see mõjub üsna masendavalt ning just seetõttu üritan ma kõike järgnevat võimalikult objektiivselt selgitada.

3D prillid

Räägiks kohe alguses prillidest, mis on üpris olulised faktorid 3D telerit valides ning ostes.

Loe tervet kirjet →