Sildi: "21:9"

Kirglikele mänguritele mõeldud LG kuvar (34UC89G) jõuab oktoobris Eestisse

LG esitles tehnoloogiamessil IFA 2017 spetsiaalselt mänguritele mõeldud 21:9 kuvasuhtega 34UC89G monitori. Kõigi mängurite rõõmuks jõuab34-tolline ekraan jõuab oktoobris ka Eesti mänguriteni.

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab CES 2017 tehnikamessil 4K HDR kuvareid

LG tõstab kuvarite tootmise uuele tasemele ning tutvustab CES 2017 raames HDR-tehnoloogiaga ühilduvat 32-tollist UHD 4K monitori.

LG monitorius_32UD99 Loe tervet kirjet →

LG ja AMD ühendavad jõud, et luua sujuv mängukogemus

Koos kiirete arengutega ekraanitoodete tipptehnoloogias jätkub ka debatt selle üle, millised ekraanid ja milliste omadustega rahuldavad kõige paremini lõppkasutaja vajadusi. LG ja AMD koostöö heidab valgust mängutööstusele ning nende koostööst oodatakse arvutimängude mängimise uut standardit.

LG_monitor Loe tervet kirjet →

Suurus loeb – LG alustab Eestis hiiglasliku 105-tollise 5K resolutsiooniga Ultra HD teleri müüki

 

LG teatas, et alates aprillist on võimalik Eesti klientidel tellida omale ettevõtte suurt 105-tollist 21:9 nõgusat Ultra HD telerit. LG telerimudel 105UC9V, mida tutvustati esmakordselt möödunud aasta septembris toimunud IFA 2014 tehnikamessil, on seni suurim 5K resolutsiooniga teler, mis Baltikumi turul saadaval on.

105uc9v-1

Loe tervet kirjet →

LG esitles CES 2015 tehnoloogiamessil 21:9 kuvasuhtega eriti laia mängurimonitori

LG esitles möödunud nädalal Las Vegases toimunud CES 2015 tehnoloogiamessil oma uut 21:9 kuvasuhtega eriti laiade monitoride seeriat. Tegemist on maailma esimeste UltraWide monitoridega, millel on AMD FreeSync tehnoloogia kiirete mängude sujuvaks esitamiseks. Vastavalt IDC Worldwide Quarterly PC Monitor Tracker monitoride uuringule, on LG selles monitoride segmendis turuliider, hõlmates viimase seitsme kvartali jooksul (alates 2013. aasta 3. kvartalist) 77,3 protsendilist turuosa kõikide maailma 21:9 kuvasuhtega monitoride turust.

LG_Monitors Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES elektroonikamessil uusi ULTRA HD telereid

LG tutvustab sel nädalal Las Vegases toimuval CES elektroonikamessil uut ULTRA HD teleriseeriat. Kui juba möödunud aastal köitis LG messikülalisi  täiendatud omaduste ja pildikvaliteediga ULTRA HD teleritega, siis sel aastal on latti veelkord tõstetud. LG tutvustab messil maailma esimest 21:9 kuvasuhtega 105-tollist nõgusat ULTRA HD telerit (mudel 105UC9) ning uut 4K ULTRA HD teleriseeriat.

105UC9 Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil maailma esimest 105-tollist nõgusat Ultra HD telerit

LG andis täna teada, et esitleb jaanuarikuisel tarbeelektroonikamessil CES Las Vegases maailma esimest 21:9 kuvasuhtega nõgusat Ultra HD telerit (mudel 105UB9). See LG uusim premium mudel on muuhulgas ka ettevõtte kõige esimene nõgus Ultra HD teler. Ja tänu oma 105-tollisele (diagonaal) ekraanile on tegu ametlikult hetkel maailma suurima nõgusa teleriga.

105UB9 TV

Loe tervet kirjet →

LG nimetati aasta globaalseks innovaatoriks

LG pärjati Saksamaal, Kölnis toimunud Plus X auhinnaõhtul “Global Technology Innovator 2013” mitme erineva auhinnaga. Plus X on üks kõige olulisemaid innovatsiooni auhindu tehnika, spordi ja elustiili valdkonnas Euroopas, mida seostatakse kvaliteetsete ja kõrgtasemeliste brändidega. Esimest korda auhinna 10-aastases ajaloos läks auhind 17 erinevale tootele, mis kõik pärinesid samalt tootjalt. LG nutitelefon Optimus G ja esimene ULTRA HD TV teler olid järjepidevad võitjad sellistes kategooriates nagu innovatsioon, kõrgkvaliteet, disain, kasutajasõbralikkus ja energiasäästlikkus.

Plus X Award

 

Loe tervet kirjet →

LG tegi koostööd artistiga Pretty Lights

LG tegi koostööd Pretty Lights’iga, tõusva hip-hop artisti Derek Vincent Smith´iga tema uusima loo „Around the Block“ muusikavideo loomisel. Videos saab näha LG IPS 21:9 UltraWide monitore, mis täiendasid tänu oma laiadele, kinosarnastele ekraanidele ja multitegumtöötluse funktsioonidele ideaalselt Smithi muusikalist visiooni ja muusikatöötlemise protsessi.

Loe tervet kirjet →