Kategooria: "Stiil ja mood"

Londonis oli Fashion Week!

Londoni Fashion Week sügis/talv 2012/2013 tegi suurlinnast nädalaks tõelise moekeskuse, sest vähemalt selles piirkonnas olid kõik keskmisest pisut stiilsemad. Teeme väikese tagasivaate septembris toimunud moesündmusele.

Moe-etendusi jagus kõigile maitsetele:

Felder Felder

Loe tervet kirjet →

Tallinn Fashion Week on ukse ees!

22.-27. oktoobril toimub Telliskivi loomelinnakus Tallinn Fashion Week 2012, kus külalisi ootavad arvukad disainerite show’d, näitused ja seminarid.

Peamiselt toimuvad moeetendused F-hoone kahes saalis, millest suuremas on ruumi 600 ja väiksemas 200 pealtvaatajale.  22. oktoobril F-hoones toimuva avaürituse käigus võib kõiki moenädalal osalejaid näha ühes terviklikus moeetenduses. Moedisainerid Riina Põldriis ja Ketlin Bachmann presenteerivad oma kollektsioone aga hoopis näituse vormis.

Etenduste vahel on võimalik peale F-hoone aega veeta ka lähedal asuvates kohvikutes nagu Kukeke ja Boheem. Õhtuti toimuvad erinevate show’dega afterparty’d.

Loe tervet kirjet →

Tagasi kooli trendid 2012

Enamus koole ja ülikoole on lähinädalatel alustamas uut akadeemilist kooliaastat. Nii on ka enamik õpilasi uute koolitarvete ja –riiete otsingul.

Market Watch on oma raportis teada andnud, et alates juulist kuni varasügiseni on jaemüük tänu koolishopingule kõrgem, nii ka sel aastal. Et selles kaubanduse virr-varris aga paremini orienteeruda, siis siin on mõningad meiepoolsed soovitused selleks kooliaastaks – mida peaks üks trendikas koolilaps omama.

Erksavärvilised tennised

Kingad

Erksad värvid on taas moes! Ja mis saaks olla veel toredam, kui kanda neid jalas, vingete tenniste näol! See on must-have ost!

Loe tervet kirjet →

Pöörane prillimood

Unustage tavaliste prillide kandmine! Siin on mõned pöörased alternatiivid, mille oleme kokku kogunud.

Tätoveeritud prillid

Kui Sul puudub tavaprillide jaoks raha või on prillide kandmine Sind lihtsalt ära tüüdanud, siis on tätoveeritud prillid lõbusaks alternatiiviks. Loe tervet kirjet →

Kevad 2012 must-have aksessuaarid

Toome oma lugejateni mõned trendikamad must-have aksessuaarid, mida sel kevadel omada. Disainerid pole meile sel hooajal pettumust valmistanud – on nii värvikaid ja stiilseid erinevas suuruses kotte kui ka kingi stilettodest robustsete platvormideni.

Näiteks tutvustas Phillip Lim kaunist kahetoonilist ridiküli ning Celine tõi avalikkuse ette oma signatuurkoti värvilisema versiooni. Oi, ja Yves Saint Laurent’i poolt saab sellekevadine aksessuaarikollektsioon täiendust läikivate kingakeste näol. Loe tervet kirjet →

Noppeid Pariisi moenädala sügis/talv 2012 kollektsioonidest

Hiljuti toimunud Pariisi moenädalalt jäid silmad mitmed sügis/talv 2012 hooaja trendid. Seega, kui tahad moega kaasas käia, siis jätka kindlasti lugemist!

Nahk

Nahk on osutunud aastaringseks trendiks. Loe tervet kirjet →

Populaarseim moeaksessuaar täiesti tasuta

Veeburari Vogue toob hinnatundlikele moegurmaanidele rõõmusõnumeid – pole vaja valutada südant tuhande-euroste brändiaksessuaaride pärast, mida te kunagi endale lubada ei saa. Teie uusim, moodsaim ja soodsaim aksessuaar on teie naeratus!

Vogue tõestab seda oma esikaanepildiga, kus tavapäraste mossnägude (üleval) asemel ilutseb kauni nime ja särava suure naeratusega Arizona Muse.  Loe tervet kirjet →

PRADA 24h muuseum

See Francesco Vezzoli poolt disainitud PRADA muuseum on midagi, mida pole enne nähtud. Muuseum asub Palais d’Iéna’s, hoones kus Miu Miu esitles oma kevad/suvi 2012 kollektsiooni. Käesolev muuseum ei sea kahtluse alla mitte vaid meie tunnetusi kunstist vaid kõigutab ka meie arusaamu ühest õigest muuseumist.

PRADA muuseumi keskseks osaks on kirikust inspiratsiooni saanud puur, mis täidetud roosa valgusega. Loe tervet kirjet →

PRADA sügis-talvine mood meestele

LG käis piilumas, milline näeb välja PRADA 2012/13 sügis-talvine kollektsioon meestele. Rääkimata vapustavatest rõivastest ning stiilipuhtast rõivadisainist, ehtisid moeshow’d ka äärmiselt huvitavad meesmodellid. Nii võis show lõpus poodiumil näha Adrien Brody’t, suurepärast Gary Oldman’i, imetlusväärset Tim Roth’i ning majesteetlikku Willem Dafoe’d, kes nägid laval fantastilised välja. Et ka meie lugejad sellest moeetendusest osa saaksid pakume teile pisikese pildivaliku nähtust. Nautige!

Prada mees

Loe tervet kirjet →

Kõige kallimad oksjonitel müüdud ehted

Sõrmustest tiaaradeni – rikkurid ei hoia mitte millegi pealt kokku, et soetada endale aeg ajalt hinnalisi ehteid. Reeglina on nendel kallitel ehtetükkidel ka oma ajalugu ja muljetavaldav lugu rääkida.

Siin on pisike list kõige kallimatest ehetest, mis kunagi oksjonitel müüdud.

Sõrmus

1. See roosa ümarnurkne ning ristkülikukujuline teemant müüdi 46.2 miljoni dollari eest juveliir Laurence Graffile.

Loe tervet kirjet →