Kategooria: "Meelelahutus"

Fotod: Helendav lume- ja jäälinn Hiinas

Igal aastal ehib Harbini linna Hiinas imepärane rida erinevaid lume- ja jääskluptuure. Just nende skulptuuride tõttu külastab linna ka tuhandeid turiste üle kogu riigi ja maailma.

jää ja lumi festival

Üritus, mille raames skluptuurid üles ehitatakse, on Harbini Jää Festival, mis 2012. aastal toimub juba 28. korda.

Loe tervet kirjet →

Kuidas kodust pidu isikupärasemaks muuta

Kas Sa oled tüdinenud korraldamast pidusid, mis on liiga tavalised, ilma eripärata ning fantaasiavaesed? Meie aitame Sind!

Pidu

Oma peo isikupärasemaks muutmine on lõbus – ja nii tuleb ka rohkem sõpru Sinu plaanide ja ideedega kaasa. Võimalused on piiritud – kõik oleneb sellest, kus ja kuidas täpselt Sa oma pidu pidada soovid. Kõike tuleks alustada peo kuupäeva, külalislisti kokkupanemise ning järgnevalt välja toodud nippide ja nõuannete järgimisega.

Loe tervet kirjet →

Palju õnne! Muusikakanal MTV sai 30-aastaseks.

Esimest korda oli MTV eetris 1. augustil 30 aastat tagasi. Nii pidasime huvitavaks tuua välja mõned meeldejäävamad seigad kanali ajaloost.

Eminem MTV

  • Esiteks, MTV kanali avalugu on selle jaoks nagu loodud. Ansambli The Buggles lugu “Video killed the radio star” oli väga üheselt mõistetav – raadio aeg on läbi, nüüd on võim meie käes!
  • Eminemide armee vallutab muusikaauhindade jagamise. Aastal 2000, kui Eminem oli oma karjääri kõrgpunktis, hullutas ta fänne sadade Eminemi koopiatega. Võimas show saatis räppari üht kuulsaimat lugu “The Real Slim Shady.”
  • Jackass. Arvatavasti kõige kuulsam saade, mis MTV pealt kunagi jooksnud on. Kuigi saade oli eetris vähem kui kaks aastat, suutsid vigastusi ja valu trotsivad Jackassi mehed endale kuhjaga kuulsust teenida.

Loe tervet kirjet →

KATUSEKINO: Vabaõhu välikino katuseterrassil Tallinna südames

Euroopa kultuuripealinn Tallinn 2011 raames on võimalik kõikidel filmisõpradel nautida Tallinna südalinnas Viru Keskuse katuseterrassil uudset kino.

Mis oleks veel parem koht nautida sumedaid õhtuid koos lummavate kinoelamustega kui mitte avar katuseterrass linnasüdames?

Katusekino

Katusekino on Eesti esimene regulaarne välikino vabas õhus, pakkudes unikaalset võimalust vaadata Tallinna pilvepiiril väärtfilmivalikut aegumatust filmiklassikast, keelatud filmidest ja dokkidest, skandaalsest kinost ning friigi- ja kultusfilmidest värskelt valminud linateosteni.

Loe tervet kirjet →

Suve parimad laagri-tüüpi kultuurifestivalid Suurbritannias

Mitmesuguste festivalide seas on heaks suviseks meelelahutuseks erinevad laagri-tüüpi kultuurifestivalid. Eriti rohkelt võib neid leida Suurbritanniast.

Eelmise aasta Port Eliot festival Cornwallis

28.-31.juuli toimub Dorsetis Camp Bestival – just iga päev ei ole võimalust telkida ja nautida festivalimelu 17. sajandi Lulworthi lossi valdustel. Camp Bestival on nelja telkimisalaga, eraldi lasteprogrammi ning mõnusa muusikaga (artistid nagu Laura Marling, Katy B, Blondie, Primal Scream, jne) suveüritus, kus igav ei hakka mitte kellelgi.

Loe tervet kirjet →

Õllesõbrad kogunevad Oktoberfestile

Maailma suurim õllefestival Oktoberfest on alanud! Sel aastal oodatakse Münchenisse lausa kuni 6 miljonit festivalikülastajat…

õllefestival Oktoberfest

Vaata pildigaleriid guardian.co.uk lehelt.

Ameerika mägede fännidele

Kõigi ameerika mägede fännide rõõmuks on Oddee.com portaal teinud loetelu maailma ekstreemsematest ameerika mägedest, mille kõrval kahvatuvad kõik ülejäänud. Tõenäoliselt tundub pärast mõne sellisega sõitmist, et kõik muud atraktsioonid tivolis on lapsemäng.

Ameerika mäged

Sting annab Tallinnas erakordse kontserdi

11. septembril astub Saku Suurhallis üles maailmakuulus artist STING koos Kuningliku Filharmoonia Kontsertorkestriga, mida dirigeerib Steven Mercurio. Erakordsel kontserdil kõlavad STINGi tuntuimad lood, mis spetsiaalselt orkestreeritud „Symphonicity“ maailmaturnee ning äsja ilmunud samanimelise albumi tarbeks.

Sting

Maailmaturneel kaasategev 45-liikmeline Kuninglik Filharmoonia Kontsertorkester on teinud koostööd mitmete popkultuuri, aga ka ooperimaailma superstaaridega nagu Andrea Bocelli, Kiri Te Kanawa, Luciano Pavarotti jpt.

Fenomenaalse hääleulatusega supertäht Mika tuleb Eestisse

Naarits, soobel, tšintšilja, rebane või jänes – karusnahk on jälle moes. Veelgi enam, eeloleval talvel on suurimaks moeröögatuseks vesirott. See 60cm pikkune ja umbes 9kg kaaluv bayou vesirott on rohkem tuntud kui nutria.

Mika

Tema karusnahka on nähtud juba mitmetel 2010. sügis/talvisel catwalk’il, näiteks disainer Billy Reidi, Fashion House J. Mendeli või Oscar de la Renta moeshowdel.

Solarises avati põnev interaktiivne näitus Leonardo da Vinci leiutistest

Solarise Keskuses Tallinnas avati maailmakuulus rändnäitus LEONARDO DA VINCI: Inimene, Leiutaja, Geenius. Interaktiivsel näitusel saab lähedalt tutvuda Leonardo da Vinci revolutsiooniliste leiutistega, mis mõjutasid erinevate tööstusharude arengut ja mõjutavad inimkonda tänapäevalgi.

Leonardo da Vinci

Näitus paljastab leidlikkuse ja geniaalsuse oma ajast ees olnud mehes, uurib müüte ja legende, mis ümbritsevad Leonardo elu ning paneb järele mõtlema, kuidas tema pärand inspireerib ning esitab väljakutseid tänapäeval.

Loe tervet kirjet →