Kategooria: "Disain"

“Tokujin Yoshioka x LG: S.F_Senses of the Future” lööb Milano disaininädala särama

Milano disaininädal, maailma suurim ja tuntuim disainiüritus, on taustaks LG ja jaapani disaineri Tokujin Yoshioka suurejoonelisele koostööprojektile. Muljetavaldav teos pealkirjaga „TOKUJIN YOSHIOKA x LG: S.F_Senses of the Future” püüab mõtestada inimkonna ja looduse suhet ning esile tõsta LG inimkeskse disainifilosoofia. Installatsiooni on võimalik külastada 4. – 9. aprillil Superstudio Piú’s Milanos.

Loe tervet kirjet →

9 ebatavalist kohta, kuhu teler kodus panna

Interjeras1. Seda elutuba ümber kujundades otsustas disainer Marshall Watson kasutada kaht sama suurusega telerit, asetades nad kahele poole kaminat ja luues seeläbi tuppa tasakaalu.

Loe tervet kirjet →

Sisedisainis hakkab talv saabuma

Suve möödumisega lähevad ka sisearhitektuuri trendid aina enam talve nägu – soojade ilmade kadumine toob kaasa muutuseid nii ruumide stiilis kui värvivalikutes.

Sisedisainis hakkab talv saabuma

Populaarne  aasta lõpu trend on boheemia stiil, mida ilmestavad värvid, mustrid ja aksessuaarid. Värvivalikut inspireerib elust pulbitseva boheemia elustiili tunnetus, ruumid on kaunistatud pilkupüüdvate mustritega.

Loe tervet kirjet →

Vahetame kinnisvaramulli hirmumulli vastu

Kuidas kasvatada jälle kinnisvaramulli? Kuidas oleks hirmumulliga? Nimelt on kinnisvaraarendaja Robert Vicino ehitanud salajase maa-aluse luksusliku varjupaiga Kalifornia kõrbe.

Terra Vivos

Kinnisvaraprojekti nimeks on pandud Terra Vivos ja ühe ruumi ostmine sinna maksab täiskasvanule 50 000 USD ja lastele 25 000 USD. Pole just odav lõbu, kuid mugavused on korralikud ja väidetavalt kahe aasta pärast saabuva maiade apokalüpsise puhul on ostjatel kindel koht, kuhu varjuda. Rohkem saab Terra Vivose kohta lugeda ning pilte ja videot vaadata lehelt Business Insiderist.

Mini Projector Bangle – kõrgtehnoloogia käevõrus

Kõrgmood kohtub kõrgtehnoloogiaga: selle unikaalse kontseptsiooni nimi on Mini Projector Bangle. Seda vaadates ehk ei tule selle pealegi, kuid selle käevõru sees on võimas kõrge definitsiooniga projektor ja USB andmeladu ning sellega on igale pinnale võimalik presentatsioone näidata. Lihtsalt libista sõrmega üle puutetundliku pinna, et presentatsiooni slaide vahetada või lülitada sisse käevõru pinnal olev LED kell. Täiuslik vidin töötavale naisele!

Loe tervet kirjet →

Käegakatsutav tekst

Typo mööblikollektsioon loob trükikunstile hoopis kolmanda dimensiooni humoorikate ja liigestatud laudade ja toolide seeria näol. Iga kandekerega konstruktsioon on valmistatud kopolümeerist, mistõttu on need äärmiselt vastupidavad ja kindlad ning 100% taaskasutatavad. See nutikas kollektsioon mõjub hästi näiteks modernses elutoas või õppevahendina laste mängutoas.

Disainer: Luiza Boaventura Mendonça

Loe tervet kirjet →

Daniel Lai raamatuskulptuurid

Kunstnik Daniel Lai on oma kätega meisterdanud imevahvad raamatuskultuurid, kus rolli mängivad ka pisikesed inimkujud. Skulptuure saab osta kunstniku Etsy poest.

Raamatuskulptuurid

Loe tervet kirjet →

City of Dreams Pavilion 2012-2012 finalistid

FIGMENT, ENYA ning AIANY avalikustasid kolmanda järjestikuse 2012-2013 City of Dreams Pavilion disainivõistluse finalistid.

Finalistid:

The Enner Pavilion

The Enner Pavilion

Loe tervet kirjet →

Fritz Hansenil valmis uus tooli- ja valgusseeria

Fritz Hansen sai valmis kahe uue tooteseeriaga – Cecile Manzi disainitud Minuscule tooliseeria ja Christian Delli disainitud KAISER Idelli lambiseeria.

Toolid

Loe tervet kirjet →

Nutitelefonide võlu ei seisne enam tehnilistes omadustes

Mida taskukohasemaks muutuvad nutitelefonid, seda rohkem vahetavad tarbijad oma tavapärase telefoni kõrgekvaliteedilise nutitelefoni vastu, jälgides sealjuures kahte omadust: ekraani ja disaini. Oluline atribuut, mida tarbijad väärtustavad, on ekraani suurus − ekraan peab toetama jagatava multimeedia taset.

LG Optimus L7 (P700) Android telefon

Et kõrgekvaliteediliste nutitelefonide omadused erinevad marginaalselt, muutub ka disain määravaks erinevuseks, mis kasutajatele imponeerib. Tehnikamaailmas pöördub tootjate tähelepanu disaini poole näiteks Androidi telefonide puhul.

Loe tervet kirjet →