Kategooria: "Muu"

LG ja Londoni Juurviljaorkestriga püsiv ad ülemaailmsel keskkonnapäeval värskete

Toidu raiskamise kohta teadlikkuse kasvatamiseks tegi LG tänavusel ülemaailmsel keskkonnapäeval koostööd Londoni Juurviljaorkestriga ja demonstreeris, kuidas arenenud külmutustehnoloogia abil saab värskete toitude eluiga nädalaid või kuid pikendada, nii et see vastab isegi kentsaka performance-kunsti nõudmistele.

Loe tervet kirjet →

“Tokujin Yoshioka x LG: S.F_Senses of the Future” lööb Milano disaininädala särama

Milano disaininädal, maailma suurim ja tuntuim disainiüritus, on taustaks LG ja jaapani disaineri Tokujin Yoshioka suurejoonelisele koostööprojektile. Muljetavaldav teos pealkirjaga „TOKUJIN YOSHIOKA x LG: S.F_Senses of the Future” püüab mõtestada inimkonna ja looduse suhet ning esile tõsta LG inimkeskse disainifilosoofia. Installatsiooni on võimalik külastada 4. – 9. aprillil Superstudio Piú’s Milanos.

Loe tervet kirjet →

Sport – meelelahutus telerist või staadionilt?

Tänavune suvi on põnevatest spordisündmustest tulvil alustades Euroopa meistrivõistlustega jalgpallis Rio olümpiamängudeni välja. Spordisõbrale pole staadionist paremat kohta suure mängu vaatamiseks – olla osa rahvahulgast, laulda laule ning jagada hetke.

2016_UH95

Loe tervet kirjet →

LG G4 numbrites – põhiomadused

LG-G4-Infographic_global_1

Loe tervet kirjet →

Eesti turule jõudis esimene TurboWash™ tehnoloogiaga pesumasin

Eesti turul on nüüdsest kättesaadav uute tehnoloogiatega pesumasin F14U2TDN0. Tänu TurboWash™ ja 6 Motion Direct Drive tehnoloogiale vastab LG uusim keskkonnasõbralik pesumasin A+++ klassi energiasäästlikkusele ning ületab seejuures selle nõudmised 40%. Uus mudel on energiasäästlik ja kiire, kulutades seeläbi vähem aega ja ja vett.

F14U2TDN0-2

Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil uudseid ja võimekaid audio-videosüsteeme

LG esitleb jaanuaris Las Vegases toimuval rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES 2014 (International Consumer Electronics Show) oma uusimaid audio-video tooteid, mille hulgas on juba paljukiidetud ja ruumisäästlik SoundPlate (mudel LAB540W), esteetiliselt silmatorkav Sound Bar (mudel NB5540) ning uudne juhtmevaba audiosüsteem (mudel NP8740).

LAB540 with SWF

Loe tervet kirjet →

Teleripult on muutumas nutikamaks

Veel mõned aastad tagasi ei pööranud keegi teleripuldile suurt tähelepanu, vaid seda võeti teleri tavalise osana. Siiski, ehkki teleripult ei ole olnud alati kõige hinnatum seadeldis, mõistetakse selle väärtust tihtipeale alles niipea, kui see ära kaob. LG Electronics viis hiljuti läbi uuringu, et tuvastada kõige levinumad kohad, kuhu pulti tavatsetakse kaotada. Uuringu tulemustest selgus, et kõige tüüpilisem teleripuldi leiukoht eestlaste seas on diivan (82%), misjärel on pulti leitud ka hommikumantli taskust (15%) või kummutisahtlist (9%). 6% eestlastest on leidnud teleripuldi vannitoast ning 2% üllatuslikult koguni külmikust. 22% on selle kaotanud aga sootuks kolmandatesse kohtadesse, mida ei nimetatud. Võib ette kujutada, millist frustratsiooni võib üks teleripuldi kadumine tekitada – tänapäeval need ju veel ei häälitse, mille järgi võiks peitusemäng lihtsam olla. Siiski on aga märgata, et ka teleripuldid on muutumas nutikamaks.

LG Smart TV

Loe tervet kirjet →

LG Mini Beam – kõike muud kui mini projektsioon

LG sensatsioonilised ULTRA HD teleri „Ultra Reality” (eesti k: „ultra reaalsus“) ja IPS monitori „so real it’s scary” (eesti k: „nii reaalne, et see on hirmutav“) videod on saanud märkimisväärse tähelepanu osaliseks.

Sel korral pakume uue ja tujutõstva video. Võtsime LG MiniBeam projektori kaasa ja läksime tänavale, et lisada linlaste argielule veidi maagiat. Kuidas me seda teeme? Allolevas videos näed, kuidas korraldasime LG MiniBeam projektori abil möödakäijatele mõned vahvad trikid. Vaata siit:

Loe tervet kirjet →

LG Display tutvustab maailma kõige õhemat Full HD LCD ekraani nutitelefonidele

LG Display teatas, et tutvustab peagi avalikkusele maailma kõige õhemat Full HD LCD paneeli nutitelefonidele. Uus 5,2-tolline ekraan on põnev edasiminek tipptaseme mobiiltelefonide turul – see võimaldab valmistada hõlpsasti käes hoitavat parima vaatamiskogemusega üliõhukesi Full HD nutitelefone.

LG Display

Loe tervet kirjet →

LG Display tutvustab tehnoloogiamessil järgmise generatsiooni kuvaritehnoloogiat

Maailma juhtiv innovaator ekraanide vallas, LG Display toob tehnoloogiamessi Society for Informational Display (SID) Display Week 2013 nädala raames avalikkuse ette uusima kuvaritehnoloogia telerite, mobiiltelefonide ja muude toodete jaoks. Rõhutamaks  oma liidrirolli OLED tehnoloogias, tutvustab ettevõte nii 55-tollist nõgusat OLED telerit kui ka 5-tollist plastikust OLED paneeli ning uue põlvkonna õhukest transistorite kihiga (Thin Film Transistors – TFT) ekraani mobiiltelefonidele.

LG OLED TV

Loe tervet kirjet →