Kategooria: "Muud tooted"

LG ja Qualcomm alustavad koostööd autodele uue põlvkonna ühendatud lahenduste loomiseks

LG andis teada koostööst Qualcommiga, et üheskoos töötada välja valik uue generatsiooni ühendatud lahendusi autodele. Kaks ettevõtet loovad Lõuna-Koreasse ka uuringute keskuse, et arendada sõidukitele 5G ja C-V2X tehnoloogiaid, mis on järgmise põlvkonna isejuhtivate autode edu aluseks.

Loe tervet kirjet →

LG hakkab tootma meditsiiniturule mõeldud kõrgetasemelisi monitore

LG siseneb järjest kasvavale meditsiinirakendusseadmete turule kliiniliste ja kirurgiliste läbivaatuse monitoridega, mis on disainitud spetsiaalselt tervishoiutöötajatele võimalikult täpsete elupäästvate otsuste tegemiseks. Uued monitorid ja täiustatud röntgeniseade tuuakse avalikkuse ette sellel nädalal Põhja-Ameerika radioloogialiidu RSNA aastakoosolekul Chicagos.

Surgical monitor_Clinical Review monitor_DXD_2 Loe tervet kirjet →

LG Chem hakkab NASA skafandritele patareisid tootma

LG Chem ja NASA allkirjastasid tarnelepingu, mille kohaselt hakkab LG Chem varustama kosmoseretkedel kasutatavaid skafandreid liitiumioonakudega.

921211_581230568564625_432769107_o1 Loe tervet kirjet →

LG Innotek esitleb elastseid tekstiili surveandureid

LG Innotek teatas juuni lõpus uudsetest tekstiili surveandurite arendamisest. Elastne andur tunnetab välise jõu taset kogu pinnaga, mis võimaldab selle paigaldamist meditsiinivahenditesse ja autodesse, mõõtmaks ja analüüsimaks erinevaid kliendile vajalikke andmeid.

2016062914125588 Loe tervet kirjet →

LG ja Volkswagen teevad koostööd ühendatud autoplatvormi arendamisel

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) ja Volkswagen AG sõlmisid koostöölepingu, et töötada välja uue generatsiooni ühendatud autoplatvorm, mis võimaldab nutikodu süsteemide ja ühilduvustehnoloogiate integratsiooni.

lg-smart-home[2]

Loe tervet kirjet →

LG Display ehitab maailma esimese 5. generatsiooni OLED valguspaneelide tehase

LG teatas, et investeerib uude OLED valguspaneelide tootmistehase ehitusse. Lõuna-Korea linna Gumisse ehitatavast tehasest saab esimene 5. generatsiooni (1000 x 1200mm) OLED valguspaneelide tehas maailmas.

Flexible OLED light panel installation (Center Piece)

Loe tervet kirjet →

LG teeb koostööd General Motorsiga uue Chevrolet Bolt EV elektriauto loomisel

General Motors (GM) valis järgmise generatsiooni Chevrolet Bolt EV elektriauto tootmiseks traditsiooniliste sõidukitootjate asemel oma partneriks tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG). Chevrolet Bolt EV elektriautoga on võimalik ühe laadimiskorraga sõita rohkem kui 300 kilomeetrit. Esimese taskukohase hinna ja pika sõidumaaga elektriauto loomiseks oli vaja tarnijaid, kes kombineeriksid oma teadmised infotainment-süsteemidest, akusüsteemidest ja komponentide arendusest.

Chevrolet-Bolt-EV-Concept

Loe tervet kirjet →

LG näitas esimest mobiilandmesidega nutikella

LG tutvustas V10 nutitelefoni esitlusel põgusalt ka LG Watch Urbane teise generatsiooni nutikella – esimest Android Wear seadet, millel on mobiilne andmeside ühendus. Uut seadet saab Android nutitelefoniga ühendada nii 4G, 3G, WiFi kui ka Bluetooth ühendust kasutades, või kasutada iseseisvalt, kui nutitelefoni kaasaskandmine pole vajalik või mugav. Mobiilandmeside võimalused on Android ja iOS platvormidel erinevad.

LG Watch Urbane 2nd Edition 03

Loe tervet kirjet →

LG esitleb uut luksuslikku nutikella LG Watch Urbane Luxe

LG tutvustab koostöös REEDS Jewelers juveelikauplustega loodud piiratud koguses eksklusiivseid nutikellasid LG Watch Urbane Luxe. See eksklusiivses läikivas karbis müüdav luksuslik kantav seade on kaunistatud 23-karaadise kullaga ja sellel on kaunis alligaatorinahast rihm. LG Watch Urbane Luxe kella hinnaks kujuneb umbes 1200 USA dollarit.

LG Watch Urbane Luxe 2

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab taskusse mahtuvat täismõõdus klaviatuuri nutiseadmetele

LG tutvustab IFA 2015 tehnoloogiamessil tööstuse esimest kaasaskantavat rullikeeratavat klaviatuuri LG Rolly Keyboard (KBB-700), mida saab neljakordselt kokku voltides muuta mugavalt kaasaskantavaks „pulgaks“, mis mahub lihtsalt taskusse, käekotti või kohvrisse.

LG Rolly Keyboard 1

Loe tervet kirjet →