Kategooria: "Mobiiltelefonid"

LG avaldas uue tipptelefoni andmed

LG avaldas täna kauaoodatud LG V30 andmed. Tegemist on esimese telefoniga, mille kahest tagumisest kaamerast ühe maksimaalseks avaks on F1.6, samuti on telefonil Crystal Clear klaasist lääts ja uuenduslik Cine Video funktsioon, mis tagab filmikvaliteediga videopildi. Telefon on varustatud OLED FullVision ekraaniga ning tippklassi heli tagavad Hi-Fi Quad DAC ja B&O PLAY kõrvaklapid. Samuti on uuel telefonil olemas Google Assistant ja häältuvastus funktsioonid.

Loe tervet kirjet →

LG esitles kinoformaadis ekraaniga nutitelefoni G6

LG tutvustas Barcelonas toimuval Mobile World Congress tehnikamessil oma värsket nutitelefoni G6, mis on disainitud tarbija soove arvestades märkimisväärselt suurema ekraaniga, kuid mis mahub sellegi poolest mugavalt ühte kätte.

Loe tervet kirjet →

LG laiendab nutitelefonide valikut Eestis Stylus 2 ja X-screen nutitelefonidega

LG teatas, et laiendab oma keskklassi mobiiltelefonide valikut Eesti turul uute premium-omaduste ja taskukohase hinnaga mobiiltelefonidega. LG Stylus 2 (mudel K520) on võimas 5,7-tolline nutitelefon, mida täiendab nanokattega nutipliiats täpsete märkmete tegemiseks. Nutitelefon X-screen on esimene topeltekraaniga nutitelefon LG valikus, mis on loodud tegelemaks mitme ülesandega korraga.

LG-Stylus2[1] Loe tervet kirjet →

LG G5 telereklaamil “Mänguline maailm” täitus 36 miljonit vaatamist

Nutitelefoni G5 jaoks loodud LG Electronics’ reklaamvideo “Mänguline maailm”, milles mängib peaosa Jason Statham, kogus alates 23. märtsist muljetavaldavad 36 miljonit vaatamist sellistes sotsiaalmeedia võtmekanalites nagu Youtube ja Facebook. Kogu minutipikkuse video vältel tutvustab Jason Statham erinevate karakterite kaudu viise G5 nutitelefoni ja selle erinevate moodulite kasutamiseks “keerulistes” olukordades.

LG-G5-Making-of-TVC-01

Loe tervet kirjet →

Maailma esimene moodultelefon LG G5 jõuab Eestisse maikuus

LG teatas täna, et kauaoodatud LG G5 nutitelefon jõuab Eesti müügilettidele mai alguses. Ettevõtte uus lipulaev muudab nutitelefonide kontseptsiooni tänu oma moodulitest koosnevale disainile ning LG Friends kaasnevatele seadmetele, mis lubavad LG G5 muuta muuhulgas nii digikaameraks, hi-fi muusikapleieriks kui ka virtuaalreaalsuse seadmeks.

g5-1

Loe tervet kirjet →

LG G5 esimeses telereklaamis mängib peaosa Jason Statham

LG revolutsioonilise G5 moodultelefoni telereklaami peaosatäitjaks on tuntud action-filmide näitleja Jason Statham. Reklaami režissööriks on mitmetele suurtele rahvusvahelistele brändidele ja globaalkampaaniatele reklaame tootnud tunnustatud filmitegija Fredrik Bond.

LG-G5-Jason-Statham-TVC

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut nutitelefoni kasutajaliidest LG UX 5.0

Koos LG G5 turuletulekuga tutvustab LG ka uusimat mobiilseadmetele mõeldud kasutajaliidese versiooni LG UX 5.0. Androidi Marshmallow operatsioonisüsteemil põhinev uus kasutajaliides pakub suuremat mugavust ning paremat kontrolli LG Friends lisamoodulite üle, lisades ka uusi funktsioone, mis lasevad kasutajal maksimaalselt G5 potentsiaali ära kasutada. UX 5.0 tuleb kasutusele kõigil LG tulevastel nutitelefonidel.

LG-UX-5-01

Loe tervet kirjet →

LG alustab X-seeria telefonide müüki

Järgmisel nädalal alustab LG X-seeria nutitelefonide müüki kogu maailmas. Eestisse jõuavad X screen ja X cam nutitelefonid alates aprillist.

LG X cam

Loe tervet kirjet →

LG G5 ja LG Friends võidutsesid mobiilsidevaldkonna kongressil

LG Electronics kogus 2016. aasta mobiilsidevaldkonna kongressil (Mobile World Congress; MWC) ühtekokku 33 auhinda, mille hulgas on ka õhtu kõrgeim autasu – parimate mobiiltelefonide ja mobiilsete seadmete auhind. Sellega kindlustas ettevõte endale ürituse auväärseima positsiooni. Võidud rõhutasid modulaarset tüüpi innovatsiooni, mis on esindatud LG uues lipulaevas – nutitelefonis LG G5 ja LG Friends vahetatavates lisamoodulites – ning näitasid, et ettevõte asub mobiilside valdkonna eesotsas. Muuhulgas teenisid LG G5 ja LG Friends seadmed suurima austusavalduse Android Authority, Digital Trends, Trusted Reviews ja Ubergizmo poolt.

LG-Awards-at-MWC-02-645x337

Loe tervet kirjet →

LG alustab Eestis noortele suunatud K10 4G nutitelefoni müüki

LG alustas K-seeria nutitelefonide müüki K4 4G nutitelefoniga veebruari alguses. Tänaseks on müügile jõudnud ka võimsam K10 4G nutitelefon. K10 4G on loodud nooremaid kasutajaid silmas pidades, kes soovivad nii hea välimusega kui ka funktsionaalset taskukohase hinnaga seadet.

lg-k10-4g-2-513x550

Loe tervet kirjet →