Kategooria: "Kodumasinad"

Ekspert õpetab: kuidas valida pesumasinat?

Musta pesu eest ei suuda keegi põgeneda ja seepärast on igas majapidamises suureks abimeheks üks korralik pesumasin. Kuidas aga valida sadade erinevate masinate seast see sobiv?

Loe tervet kirjet →

LG toob turule isemõtlevad kodumasinad

LG tutvustab elektroonika- ja tehnikamessi CES 2017 raames Deep Learning tehnoloogiaga varustatud kodumasinaid. See tehnoloogia võimaldab kodutehnikal paremini mõista oma kasutaja vajadusi ning pärast otse pilve salvestatud andmete analüüsi, suudab tehnika pakkuda ka tarbijatele nende igapäevaelu parandavaid lahendusi.

LG Robot Vacuum Cleaner Loe tervet kirjet →

20aastase garantiiga LG külmik jõudis Eestisse

LG on laiendanud oma esmaklassiliste külmkappide valikut Eestis 8 kvaliteetmudeliga, mis on erakordselt energiatõhusad, kauni disaini ja mitmete mugavate lisadega, mis muudavad toidu paigutamise lihtsamaks. Uued külmikud on saadaval kahes kõrguses – 1,9 m ja 2 m. Oodatuim külmik nimetatud sarjast on LG Centum System™, mille kompressorile kehtib ettevõtte ajaloo esimene 20aastane garantii. Lisaks vastupidavusele ületab Centum System™ külmik A+++ klassi energiatõhusust koguni 20%.

ref-3

Loe tervet kirjet →

Mägironija rakendas LG CordZero™ jõudu, et ronida tornhoone tippu

Professionaalsel mägironijal Sierra Blair-Coylel õnnestus edukalt jõuda 140-meetrise kõrghoone tippu, kasutades varustusena kõigest kahte selga kinnitatud LG CordZero™ konteineriga tolmuimejat. LG CordZero™ võimas sooritus paistis silma tänu LG ja Blair-Coyle’i poolt ühiselt loodud unikaalsele ronimisseadmele, mis oli varustatud iminappade ning kergekaalulise ja kauakestva liitium-ioonakuga.

LG-CordZero-Climbing-Stunt-1 Loe tervet kirjet →

LG tutvustab LG Signature brändi Euroopas ning näitab Guinessi rekordi võitnud Centrum System pesumasinat

Budapestis toimuval LG Innofest 2016 tehnikamessil tutvustatakse esmakordselt Euroopas LG Signature brändi. Igal aastal korraldatav LG Innofest toob kokku rohkem kui 225 külalist, edasimüüjat, äripartnerit ning meedia esindajat, kellele tutvustatakse seekord ka Guinessi rekordi võitnud LG Centum System pesumasinat.

LG_SIGNATURE_1

Loe tervet kirjet →

LG toob Eestisse uued kaasaegse elustiili pesumasinad

LG laiendab sel kevadel oma pesumasinate valikut Eestis kolme uue mudeliga (FH4U2TDH1N, FH4U1TBS2 ja FH2U2HDM1N), mis on loodud rahuldama kaasaegse tarbija vajadusi. 10-aastase mootori garantiiga intelligentne ja intuitiivne pesumasin säästab aega ning hoolitseb nii pesu kui ka iseenda eest.

LG_TuboWash

Loe tervet kirjet →

LG täiendab oma Smart Home süsteemi SmartThinQ™ nutijaamaga

LG Electronics tutvustab oma uusimat asjade interneti ehk IoT süsteemi täiendust – SmartThinQ™ nutijaama. Lisaks sellele, et LG SmartThinQ seade paneb „nutikad“ sensorid ja ühilduvad seadmed kodus omavahel suhtlema, suudab see kuvada ka meeldetuletusi isiklikust kalendrist ja esitada muusikat sisseehitatud kõlarite kaudu. Elegantse disainiga SmartThinQ jaam on varustatud 3,5-tollise värvilise LCD-ekraaniga ning see ühildub nutitelefoni rakendusega, et toetada kodus kahepoolset suhtlust nutiseadmete ja sensorite vahel.

LG-SmartThinQ-Hub-1

Loe tervet kirjet →

LG laiendab TurboWash pesumasinate valikut Eestis energiasäästlikumate mudelitega

LG tõi Baltikumi turule neli uut ja suuremat TurboWash pesumasinat (mudelid:   FH4A8TDN2, FH4U2TDN0, FH4U2VCN2 ja FH4U2VDN). Uued mudelid pakuvad 8 ja 9kg mahutavust samas kompaktses suuruses nagu seeria teised pesumasinad.

FH4U2TDN0-1

Loe tervet kirjet →

LG tutvustas eriti vastupidavat Centum süsteemiga 20-aastase garantiiga eestlaetavat pesumasinat

LG tutvustas Berliinis toimunud IFA tehnikamessil pesumasinate Centum süsteemi – innovaatilist vedrustussüsteemi, mis on spetsiaalselt valmistatud ettevõtte eestlaetavate pesumasinate töökindluse ja vastupidavuse tõstmiseks. Centum süsteem on kasutusel Euroopas müüdavatel LG uusimatel eestlaetavatel pesumasinatel, millel on emailiga kaetud disain ilusama välimuse saavutamiseks ning 20-aastane garantii.

Centum System_1

Loe tervet kirjet →

LG esitles IFA 2015 tehnikamessil nutisensorit ja nutikaid kodumasinaid

LG tutvustas IFA 2015 tehnikamessil Berliinis oma uusimaid nutikaid koduseadmeid ja nutisensorit. LG uut SmartThinQ sensorit saab kinnitada mitmetele tavalistele kodumasinatele, et teha nad „nutikaks“. Lisaks tutvustab LG ka uut nutikat mikrolaineahju ja õhukonditsioneeri, mis sobivad mõlemad AllJoyn avatud interneti asjade platvormiga, mille töötas välja Allseen Alliance.

LG-SmartThinQ-Sensor-02

Loe tervet kirjet →