LG ja Bang & Olufseni partnerluse tulemuseks on BeoVision Eclipse 4K teler

LG ja Bang & Olufsen tutvustasid Berliinis toimuval tehnikamessil IFA oma esimese koostöö tulemust – BeoVision Eclipse telerit.

BeoVision Eclipse teler tähistab LG ja Taani elektroonikafirma Bang & Olufseni strateegilise partnerluse algust, millest teatati esmakordselt 2016. aasta märtsis. BeoVision Eclipse teleris on esindatud LG OLED-tehnoloogia koos oma täiuslike mustade ja suurepärase pildikvaliteediga ning Bang & Olufseni kõrgetasemeline lähenemine helile ja fenomenaalne disain.

Suurmeistrite koostöö uue teleri loomisel algas 2016. aastal täiesti puhtalt lehelt. Kaks inseneride ja disainerite meeskonda töötas ligi 8000 km kauguselt ja seitsme ajavööndi vahel, mis eraldavad Struerit Taanis ja Seouli Lõuna-Koreas, et arendada välja esimene OLED teler, mis kannab hinnatud Bang & Olufseni nime. Valmis kunstiteost saavad esimesena näha kõik IFA 2017 külastajad Berliinis.

Koostöö võimaldab Bang & Olufsenil keskenduda akustikale ja disainile, optimeerides samas ettevõtte tarneahelat, arendust, tootmist ja teenindust, et parandada ettevõtte pikaajalist kasumlikkust.