LG tutvustab 2017. aasta CES tehnikamessil täiendatud heliseadmete valikut

Dolby Atmos® Sound Bar kõlaritest helisüsteemideni, LG-l on 2017. aastal midagi pakkuda kõikidele muusikasõpradele.

Sel nädalal esitleb LG Electronics (LG) Las Vegases toimuval Consumer Electronics Show’l (CES) täiendatud heliseadmete valikut, mis pakub midagi nii mobiilsust ja mitmekülgsust hindavatele kirglikele audiofiilidele kui harilikele muusikanautlejatele. LG uusimad heliseadmed rakendavad uuenduslikke tehnoloogiaid, mille abil on võimalik tagada maksimaalne sünergia LG esmaklassiliste teleritega ning pakkuda tarbijatele täiendavaid võimalusi enda lemmikmuusika kaasas kandmiseks.

TV Sound Bar kõlarite uus mõõde

LG uued SJ9 sound bar kõlarid rakendavad Dolby Atmos® tehnoloogiat ülima kinoheli kogemuse pakkumiseks, samas kui nende elegantselt sale kujundus lisab stiili igasse kodusse. Võimsa ja küllusliku heli loomiseks on SJ9 varustatud mitme uusimat tehnoloogiat kasutava kõlariga – sealhulgas kahe üles suunatud kõlariga – mis mässivad kuulaja nauditavasse helikookonisse.

Dolby Atmos loob liikuva heli, mille saab realistliku ja hämmastava helikogemuse nautimiseks suunata kolmemõõtmelises ruumis just sinna kuhu vaja, sealhulgas ka üles. Heliobjektide asukoha ja suuruse kirjeldamiseks kolmemõõtmelises ruumis kasutatakse keerukaid metaandmeid, mistõttu helid omandavad iseseisva mõõtme. Neid heliobjekte töödeldakse reaalajas ja iga heli väljub just selle jaoks ette nähtud punktis; seda isegi otse kuulaja pea kohal.

LG SJ9 on lisaks varustatud 4K Sound 1 funktsiooniga (kõrgresolutsiooniga heli), mis ühildub kõrge kvaliteediga kadudeta helifailidega ja suudab esitada stuudio kvaliteediga heli. Lisaks parandab SJ9 Sound Upconverting funktsioon tavaliste helifailide kvaliteeti, kandes need peente nüansside ja üksikasjade tabamiseks 24bit/192kHz formaati. SJ9 toetab 4K Pass-Through üleminekut, edastades kvaliteetset heli pildi kvaliteedi osas järeleandmisi tegemata ning tagades täielikult sünkroonis heli- ja videokogemuse.

Lisaks esitleb LG esmakordselt enda elegantset SJ8 sound bar kõlarit, mis hiilgab 38 mm-se profiili sisse paigutatud jõulise helikvaliteediga. Kõrgtehnoloogiline sound bar kõlar ühildub tõrgeteta LG uute, 2017. aasta TV mudelitega. TV Perfect Fit Kit funktsiooni abil saab SJ8 integreerida teatud LG telerisüsteemidega, asendades originaalaluse SJ8 sound bar kõlariga. SJ8 ja SJ9 jagavad mitmeid muljetavaldavaid omadusi, nende hulgas 4K Sound, 4K Pass-Through üleminek ja võimalus kasutada sisse ehitatud Chromecast voogedastusseadet.

Samast perekonnast pärit LG SJ7 on uskumatult mitmekülgne ja võimas 320W sound bar kõlar, mida on tänu selle kahte ossa jaotatud ehitusele võimalik paigaldada sõltuvalt soovitavast helikogemusest kas horisontaalselt või vertikaalselt. SJ7 pooled on ühendatud juhtmevabalt ja hiilgavad muljetavaldava stereoheliga. Üks pooltest on varustatud sisse ehitatud akuga, mistõttu saab seda kõigest nupuvajutusega kasutada rikkalikuma helielamuse loomiseks ka tagumise kõlarina. Teine lüliti aktiveerib aga kanderežiimi, võimaldades kasutada kõlarit mistahes ajal ja kus iganes Bluetooth kõlarina.

Võimsad LOUDR kõlarid toreda elamuse jaoks

Pidutsejaid ja muusikaloojaid silmas pidades ehitatud LG LOUDR helisüsteemid aitavad luua täiusliku peoõhkkonna.

LOUDR CJ98 suudab luua heli võimsusega 3,500W ja luua koheselt elava klubiõhkkonna. CJ98 süsteemi Party Thruster paneeli abil saab DJ kontrollida loo kulgu ning ajastada bassiefekti ja valgustuse ideaalselt. Lisaks on CJ98 varustatud unikaalsete kontrollfunktsioonide, silmusnuppude ja jagamisvõimalustega. Karaokefännid saavad nautida CJ98-e ulatuslikku heliefektide valikut ja Karaoke Star funktsiooni, mis summutab laulu originaalvokaali ja võimaldab muuta selle helistikku.

LOUDR OJ98 näol on tegu järjekordse stiilse kõik-ühes helisüsteemiga peo käima tõmbamiseks, mis kasutab horn-tüüpi helikasti ühtlase heli leviku tagamiseks. OJ98 Sparkle Lighting pulseerib ja vilgutab tulesid muusika rütmis. Iga peo elavdamiseks on OJ98 varustatud Party Kick Starter funktsiooniga, mis stimuleerib kiirendava ralliauto mootori heli. Spetsiaalselt DJ-de jaoks mõeldud 109 cm kõrgune OJ98 helisüsteem seab Party Thruster paneeli ja teised nupud ideaalset DJ käeulatusse.

Lisaks tõi LG CES tehnikamessi ajal välja ka kaasaskantava FJ7 helisüsteemi, mida on oma 400W võimsuse ja puhta helikvaliteedi juures maksimaalselt mugav ringi kanda. Kuna prioriteediks on just mobiilsus, on FJ7 varustatud mugavate käepidemete ja ratastega, et muusika jõuks just sinna, kuhu vaja.

“LG põnev 2017. aasta heliseadmete seeria esindab suurt võimekust ja keerukat tehnoloogiat, mis rõõmustavad nii täiuslikku helikvaliteeti nõudvaid audiofiile kui ka harilikke harrastusnautlejaid,” selgitab Brian Kwon, LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht. “Selle aasta CES tehnikamessil esitletavad uued ja muljetavaldavad heliseadmed näitavad LG pühendumust mitmekülgsete, kõikjale ja igasse olukorda sobivate heliseadmete pakkumisele.”

CES tehnikamessi külastajad saavad heita pilgu uutele LG heliseadmetele Las Vegase messikeskuses (kabiin #11100, peahall). Täiendavat informatsiooni CES tehnikamessil esitletava LG seeria kohta leiab veebiaadressilt www.LGnewsroom.com.

————————————————–

1 Üle 4,000kbps (24bit x 96kHz x2kanalit) kõrgresolutsiooniga heli, täistöötlus.