LG esitleb Nano Cell tehnoloogiaga üliõhukesi SUPER UHD telereid

LG tutvustab sel nädalal Las Vegases toimuval tehnikamessil CES 2017 Nano Cell tehnoloogiaga varustatud SUPER UHD telerimudeleid SJ9500, SJ8500 ja SJ8000. Uued telerid lubavad viia LCD teleri vaatamise uuele tasemele tänu realistlikumale pildile, täpsemale värviedastusele ning laiemale vaatenurgale

Ühe nanomeetrise läbimõõduga ühtlase suurusega osakeste tõttu pakuvad need Nano Cell LCD ekraanid tehnoloogilist eelist teiste televiisorite ees. Ühtlase suurusega osakesed loovad peenemad ja täpsemad värvid, mida saab võrreldes teiste televiisoritega jälgida hoopis laiema vaatenurga alt.

Nano Cell neelab lainepikkustel üleliigse valguse, parandades seeläbi ekraanil kuvatavate värvide puhtust. Tänu valguse neelamise võimele suudavad LG uued LCD ekraanid filtreerida erinevaid värve palju suurema täpsusega ning pakkuda neid täpselt nii nagu tootja algselt ette nägi.

LG Nano Cell vähendab oluliselt värvide tuhmumist, pildi ebastabiilsust ja muid värvide omaduste vähenemisi. Nano Cell tehnoloogia vähendab ka ekraani valguskuma, et säilitada kõrge pildikvaliteet isegi siis, kui ekraan on ümbritsetud intensiivsest valgusest.

Telerite pildikvaliteedi tõstmiseks teeb LG koostööd ka Hollywoodi pildi ja värvi eksperdiga Technicolor.

Partnerlus põhineb LG 4K telerite muljetavaldaval värvide reproduktsiooni tehnoloogial, et pakkuda kõige erksamaid värve kooskõlas Technicolori kõrgete standarditega, mis on 100 aasta jooksul omaks võetud enamikes Hollywoodi stuudiotes.

Lisaks kasutavad uued Nano Cell telerid heledama ja kirkama pildi edastamiseks parandatud ULTRA Luminance tehnoloogiat. Uued telerid toetavad ka erinevaid HDR-formaate, sealhulgas Dolby Vision™, HDR10 ja Hybrid Log Gamma või HLG.

Iga uus LG SUPER UHD teler on varustatud Active HDR ja Dolby Vision funktsioonidega, mis võimaldavad ekraanile uue põlvkonna HDR-sisu toomist. Active HDR võimaldab teleril töödelda HDR pilti kaaderhaaval ja lisada dünaamilisi andmeid, kuhu vaja.

Tänu täiustatud Magic Remote ja Magic Link lisadele muudab LG webOS 3.5 juhtimise lihtsamaks, ligipääsu kiiremaks ning uued telerid kasutajasõbralikumaks.

Ühe ainsa nupuvajutusega puldil saavad vaatajad kohese juurdepääsu oma lemmik saadetele. Uus Magic Link nupp pakub kiiret võimalust leida vajalik sisu ja omada juurdepääsu ekraanil olevate osalejate ja tegelaste kohta käivale informatsioonile. Magic Zoom võimaldab vaatajatel suurendada ja talletada, mis tahes osa ekraanil olevast pildist. Teleri ühendamine mobiiltelefoni või arvutiga USB-kaabli abil võimaldab nautida 360-kraadist VR sisu. Magic Remote kontrollpuldi kerimisratta abil saab aga pilti liigutada mistahes suunas või sisse ja välja suumida.

Uutel LG SUPER UHD teleritel on ka eriti õhuke disain ja ainulaadne poolkuu-kujuline alus, mis teeb 55-tollise SJ9500 mudeli kitsaima koha läbimõõduks kõigest 6.9mm.

” LG patenteeritud 2017. aasta Nano Cell tehnoloogiaga SUPER UHD telerid on läbimurre kuvarite tehnoloogias, mis viib LCD telerite vaatamiskogemuse uuele tasemele,” ütles LG Home Entertainment Company president Brian Kwon. “Nano Cell on järjekordne näide LG innovaatilisusest ja soovist piire avardada, et tulla vastu klientide pidevalt kasvavatele vajadustele.”