KIRGAS JA KAASASKANTAV – LG UUS LASERPROJEKTOR ON LOODUD KODUKINOENTUSIASTIDELE

2017. aasta jaanuaris toimuval CES® messil tutvustab LG Electronics (LG) uut laserprojektorit LG ProBeami, mille eesmärk on pakkuda täiuslikku kodukinoelamust. LG ProBeam ületab isegi nende tarbijate nõudmised, kes lisaks kõrgtehnoloogilisele lahendusele otsivad mitmekülgsust, mis ulatub elutoast kaugemale, et vaadata filme ja telesaateid igal pool ning igal ajal.

Life ST_2_ver2_00000

LG ProBeami mudel HF80J pakub ideaalset kodukinoelamust tänu oma täiustatud lasermootorile, mille valgustugevus on kuni 2000 luumenit, võimaldades vaatajatel videoid nautida isegi valgusküllastes ruumides. LG ProBeamil on peen ja stiilne disain, muutes seade kergemini kaasaskantavaks tänu uuenduslikule I-kujulisele lasermootorile. Kompaktset püstist disaini kasutades töötas LG välja selle 2,1 kilogrammise ProBeam mudeli, mis on ühtlasi ka ettevõtte kergeim 2000 luumeni suuruse valgustugevusega Full HD laserprojektor. Lisaks aitab ProBeami klassikaline välimus sel sulanduda mis tahes interjööri.

HF80J_3

Uuendusliku Sound Sync Adjustment lahendusega saab LG ProBeami ühendada mis tahes Bluetooth auditootega nagu välised kõlarid või kõrvaklapid. Enamgi veel: LG ProBeami Wireless Mirroring funktsioon kasutab ära Miracasti, projekteerimaks asju nutiseadmetelt suurel ekraanil. Unikaalsed nelinurkne keystone ja automaatne vertikaalne keystone funktsioon võimaldavad klientidel leida parima pildiseade ning tasakaalustada pildid kiiresti ja lihtsalt.

LG auhinnatud platvormi webOS abil saab tarbijatel olema ligipääs üha enamatele voogedastuskanalitele ja nendega seotud programmidele vastavalt oma eelistustele.Lisaks võimaldab LG Magic Remote Control kaugujuhtimispult hõlpsalt navigeerida webOSi Nuti TV kasutajaliideses. Samuti saavad kasutajad webOSi abil pääseda hõlpsalt ligi üha rohkematele voogedastusteenustele vastavalt asukohale ja kättesaadavusele. Need dünaamilised lahendused muudavad nauditavamaks filmide vaatamise elutoas, spordiürituste jälgimise tagaaias ja võimaldavad võtta LG ProBeami kaasa isegi matkadele.

HF80J_0

„LED projektorite ülemaailmse liidrina on LG kindel, et tänu nende kogemusele koduse meelelahutuse sektoris saab ettevõtte esimene laserprojektor olema tarbijate seas tõeline hitt,” sõnas LG Home Entertainment Company president Brian Kwon. „LG tunneb uhkust, jätkates teerajamist uute dünaamiliste lahenduste väljatöötamisel kodukinoelamuste täiustamisekst.”

LG uut laserprojektorit saab näha CES messil keskhalli boksis #11100 5.-8. Jaanuarini Las Vegas Convention Centeris. Lisateabe saamiseks LG toodete kohta CES 2017 messil külastage palun aadressi www.LGnewsroom.com/CES2017.

HF80J_2