LG tutvustab CES 2017 tehnikamessil 4K HDR kuvareid

LG tõstab kuvarite tootmise uuele tasemele ning tutvustab CES 2017 raames HDR-tehnoloogiaga ühilduvat 32-tollist UHD 4K monitori.

LG monitorius_32UD99HDR-sisu muutub aina kättesaadavamaks alates filmidest kuni mängudeni välja ning täiustatud pildikvaliteedist saab aru ka tavakasutaja. See teeb kõrgtasemel pildikvaliteedi ja erakordsete värvidega HDR-tehnoloogiaga ühilduvatest monitoridest tahetud töövahendid nii loomingulistele professionaalidele kui mänguritele.

 

UHD 4K kuvar

LG 32-tolline UHD 4K kuvar (mudel 32UD99) koos 3840 x 2160 piksliga toetab HDR10 standardit, mis pakub täiustatud ereduse taset ja laia värvigammaga pilti. HDR10 standardiga ühildumine suurendab monitori heledust, mis võimaldab mugavamat filmi- ja fototöötlust.

32UD99 on varustatud ka IPS paneeliga ja kuvab üle 95 protsendi DCI-P3 värviruumist, mistõttu on ideaalne meediasisu loojatele, kes hindavad ka True Color Pro funktsiooni. Uue põlvkonna HDR-võimekusega mängukonsoole silmas pidades suudab 32UD99 rahuldada mängijate kasvavaid nõudluseid, sest HDR-mängimisest on saanud uus standard koduses meelelahutuses.

32UD99 kuvari USB Type-C port minimeerib inetud kaablid ning piirideta raam ja õhuke ArcLine alus täiustavad kuvari rafineeritud välimust. Vajades vaid üht kaablit üheaegseks pildi striimimiseks 4K ekraanile, sülearvuti laadimiseks ja andmeedastuseks, võib 32UD99 kuvariga unustada segamini kaablite probleemi. Vähem oluline ei ole ka helikvaliteet, mida pakuvad sisseehitatud Rich Bass tehnoloogiaga kõlarid.

 

Chromecast toega multimeedia kuvar

CES 2017 raames tutvustab LG ka 34-tollist 21:9 kuvasuhtega UltraWide™ Mobile+ kuvarit (mudel 34UM79M). Tegemist on maailma esimese Chromecast toega multimeedia kuvariga, mis võimaldab kasutajatel striimida mugavalt filme, muusikat, mänge ja muud sisu mobiiliseadmest otse kuvarile. UltraWide kuvar võimaldab samaaegselt töötada arvuti ja mobiiliseadmega, kasutades selleks vaid üht ekraani. Sarnaselt võimaldab ka Dual Controller Plus funktsioon kasutajatel kontrollida arvutit ja nutitelefoni/tahvelarvutit ühe klaviatuuri ja hiire abil. Veelgi enam, LG Mobile+ Monitor rakendus võimaldab mugavalt kontrollida paljusid kuvari seaded nagu sisendit, volüümi, kuvasuhet, PBP/PIP jms.

Las Vegases esitletakse ka LG 34-tollist 21:9 kuvasuhtega UltraWide mängimise kuvarit (mudel 34UC99), mis on varustatud AMD FreeSync tehnoloogiaga, 1ms Motion Blur Reduction, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer ja muude funktsioonidega.

“Turuliidri positsiooni säilitamiseks töötavad LG insenerid väsimatult, liites meie kuvaritega viimased tehnoloogiad ja trendid,” ütles LG Home Entertainment Company president Brian Kwon. “Kõrge resolutsiooniga kuvaritest, mis ühilduvad HDR-tehnoloogiaga kuni UltraWide kuvariteni, mis on optimeeritud mängimiseks. LG on pühendunud pakkuma kõige uuenduslikumaid kõrgklassi kuvareid, mida täna selles tööstusharus leida võib.“

LG uued kuvarid ootavad tutvuma CES 2017 raames 6-9. jaanuarini Las Vegase konverentsikeskuses.

LG monitorius_34UM79