IFA2016: LG üllatab külalisi erilise toidualaga

LG paneb oma parima köögitehnika välja Euroopa suurima tehnikamessi IFA 2016 esitlusalal Premium Dining Zone. See ala esitleb LG kõige uuenduslikumaid ja populaarsemaid köögiseadmeid, mis pakuvad koos töötades terviklikke lahendusi.

LG-Centum-Refrigerator-2

Üks toitlustusala erilisemaid tooteid on täiustatud Door -in – Door™ külmik, mis lubab juurdepääsu enim kasutatud toiduainetele ja muudab külmiku sisu korraldamise lihtsamaks. Esmakordselt LG SIGNATURE mudelitel tutvustatud InstaView funktsioon muudab külmikul oleva akna puudutamisel läbipaistvaks. See võimaldab ust avamata vaadata kasutajatel külmikusse ja vähendada seetõttu ka külma õhu kadu.

LG Centum Door-in-Door
Lisaks tutvustatakse messil:

  • NeoChef™ Smart Inverter tehnoloogiaga mikrolaineahju, mis vähendab küll küpsetusaega, kuid tagab toidu ühtlasema soojendamise ja sulatamise. NeoChef™ võimaldab ka jogurti valmistamist, šokolaadi ja või sulatamist ning taigna kääritamist.
  • Speed Oven+ aurutamise ja InfraredHeating™ tehnoloogiaga ahju, mis küpsetab kiiremini, muudab road väljast krõbedaks ja seest mahlaseks.
  • SteamClean™ nõudepesumasinat, mis kasutab tulikuuma auru raskete toidujääkide lahustamiseks.

LGE-NeoChef
LG esitleb ka tõhusaid Centum System™ tehnoloogiaga varustatud pesumasinad ja külmikud, mille suurenenud efektiivsus vähendab energiatarbimist kuni 60 % nõutavast A+++ piirmäärast. Vähene energiatarbimine teeb neist kõige kõrgema energiaklassiga kodumasinad Euroopas ning TurboWash™ tehnoloogia lubab pesutsükli pikkuseks vaid 49 minutit.

LG-Centum-Washing-Machine

Centum System™ tehnoloogiaga külmikute energiaklass on tänu uuenduslikule lineaarsele inverterkompressorile alumise sügavkülmaga külmikutel A+++ -30 % ja Side-by-Side mudelitel A+++ -10%. Kõikidel Centum System™ tehnoloogiaga varustatud seadmetel on LG ajaloo esimene 20-aastane garantii.

LG toodetega saab tutvuda IFA 2016 raames Messe Berlin hallis number 18.

LGE-InstaView-Door-in-Door