20aastase garantiiga LG külmik jõudis Eestisse

LG on laiendanud oma esmaklassiliste külmkappide valikut Eestis 8 kvaliteetmudeliga, mis on erakordselt energiatõhusad, kauni disaini ja mitmete mugavate lisadega, mis muudavad toidu paigutamise lihtsamaks. Uued külmikud on saadaval kahes kõrguses – 1,9 m ja 2 m. Oodatuim külmik nimetatud sarjast on LG Centum System™, mille kompressorile kehtib ettevõtte ajaloo esimene 20aastane garantii. Lisaks vastupidavusele ületab Centum System™ külmik A+++ klassi energiatõhusust koguni 20%.

ref-3

Centum System™ garanteerib kestvuse ja energiatõhususe

Centum System™ külmikul on valik erinevaid lisasid, mis tõstavad selle vastupidavust ja võimaldavad külmikul efektiivselt töötada 20 aastat. Tegemist on esimese nii pika tegevusgarantiiga külmikuga turul. Täiendatud Inverter Linear kompressor tekitab märgatavalt vähem sisemist hõõrdumist, mille tulemuseks on kõrgem töökindlus ja suurem vastupidavus 25 % vähema müratasemega.[1] Lisaks vähendab see energiakulu kuni 32 % võrreldes tavaliste kompressoritega[2], andes Centum System™´ile suurepärase keskkonnahoidlikkuse. Lisaks on LG disainitiim lisanud elegantsele Centrum System™ külmikule metalsed juhtmed ja riiulid.

ref-2

 

NatureFRESH – värske toit kauem

Uued külmikud on varustatud NatureFRESH tehnoloogiaga, mis aitab hoida toidu kauem värskena. NatureFRESH süsteem koosneb kolmest mitmekülgsest lisast: FRESHBalancer, FRESHConverter ja NatureFRESH jahutus. FRESHBalancer võimaldab kontrollida niiskustaset puu- ja köögivilja sahtlites. FRESHConverter on liha, kala või köögiviljade säilitamiseks vajaliku optimaalse temperatuuri kohandamiseks. NatureFRESH jahutussüsteem tagab tänu Total No Frost õhuringlusele võrdse temperatuuri kogu külmikus. Kõigil uutel energiatõhusatel sügavkülmikutega mudelitel on Total No Frost lisa, mis külmutab toidu kiiremini ja ühtlasemalt.

ref-1

 

Täiustatud mugavus kokkupandava riiuli, veiniriiuli ja esmaklassilise disainiga

Paljud külmikud ei suuda mahutada suuri potte või pikki pudeleid. Probleemi lahendamiseks lisas LG uutele külmkappidele kaheastmelise kokkupandava riiuli, ekstra suure säilitussektsiooni ja veiniriiuliga, et muuta külmiku kasutamine võimalikult mugavaks. Külmikute välimus on disainitud sobima igasse kööki.

Mudel Kompressori tüüp (garantii) Energiaklass
GBB60NSYQE Centum System™ (20 aastat) A+++ -20%
GBB60NSYXE Linear Kompressor (10 aastat) A+++ -10%
GBB60NSYFE Linear Kompressor (10 aastat) A+++
GBB60PZGFS Linear Kompressor (10 aastat) A+++
GBB60PZFZS Linear Kompressor (10 aastat) A++
GBB59PZFZS Linear Kompressor (10 aastat) A++
GBB59PZKVS Linear Kompressor (10 aastat) A+
GBB59SWRVS Linear Kompressor (10 aastat) A+

 

 

[1] Võrreldes LG külmikutega, millel on tavaline vastastikkuse põhimõttel tegutsev kompressor, põhinedes VDE testile, millega võrreldakse energiakulu ja mürataset LG mudelite GBB530NSCXE ja GBB530NSQWB vahel.

[2] Võrreldes LG külmikutega, millel on tavaline vastastikkuse põhimõttel tegutsev kompressor, põhinedes VDE testile, millega võrreldakse energiakulu ja mürataset LG mudelite GBB530NSCXE ja GBB530NSQWB vahel.