LG laiendab Lätis, Leedus ja Eestis OLED TV telerite valikut 2016. aasta mudelitega

LG laiendab OLED telerite valikut uute 4K HDR-funktsiooniga 65/55 tolliste C6, B6 ja lipulaevaks oleva E6 mudelitega. Kõik kuus uut LG mudelit vastavad muuhulgas resolutsiooni, HD-sageduse, maksimaalse heleduse, musta taseme, laia värvigamma ja heli kvaliteedi kõrgeimatele tehasestandarditele ning on LG’le omase stiilse üliõhukese disainiga.

E6[3]

Uus telerite valik toetab tootmisstandartitele vastavaid HDR formaate HDR10 ja Dolby Vision, mis on loodud maailma juhtivate ringhäälinguorganisatsioonide, filmistuudiote ja tarbeelektroonika tootjate poolt. Vastupidiselt LCD ekraanidele, kus LED taustavalgus muudab kogu ekraani sektsioonid paikselt tumedamaks, saab OLED paneeli iga pikslit iseseisvalt sisse ja välja lülitada. Kuna OLED telerid on rikastatud Pixel Dimming pikslite reguleerimise tehnoloogiaga, pakuvad need teravaid ja erksaid värve ning varjudetaile, isegi kui heledad objektid on koheselt sügavate ja tumedate alade kõrval. See võime kindlustab, et pilt koosneb sügavast mustast ja erksatest värvidest, muutes OLED telerid ideaalseks kanaliks HDR sisu edastamiseks.

E6 mudel on esimene LG teler, mille põhiomaduseks on unikaalne “klaasi peal oleva pildi” disain, mis kujutab endast üliõhukest 5,7 millimeetrist läbikumavast klaasist taustaga ning koostöös Harman/Kardon’iga loodud kõlarisüsteemiga OLED paneeli. 3D Color Mapping tehnoloogia võimaldab neil teleritel kuvada värviülemineku väiksemaidki detaile. Keskendudes pildi ja heli kvaliteediga seotud tehnoloogiale, esindab E6 koduste meelelahutussüsteemide uuenduste täiesti uut taset.

OLED telerite valik toob endaga kaasa LG webOS sisuhalduse platvormi uusimad iteratsioonid. LG webOS 3.0 pakub erakordset kasutuskogemust, et aidata LG nutiteleri kasutajatel intuitiivsemalt telerite funktsioonide vahel navigeerida. Täiustatud mobiiliühenduse, puldi funktsioonide ja laiemate sisuvõimalustega loodab LG webOS 3.0 võrreldes oma eelkäijaga rahuldada veelgi nõudlikumate klientide soove. New Magic pult täiustab OLED telerite valikut, pakkudes arenumaid keeletaju võimalusi, mis muudavad käskluste andmise lihtsamaks, loomulikumaks ja interaktiivsemaks.

B6[3]