LG toob Eesti turule webOS 3.0 platvormiga varustatud SUPER UHD telerite seeria

Tallinn, Eesti, 9. mai 2016 – Tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) teatas 2016. aasta telerite seeria jõudmisest Eesti turule. Uues sarjas on lai valik SUPER UHD ja UHD telerite mudeleid suuruses 40–86 tolli. Kõik 2016. aasta telerid on varustatud LG uusima nutitelerite platvormiga webOS 3.0.

Uh95 (1)

SUPER UHD telerid pakuvad ulatuslikku värvivalikut ning täiustatud pildi- ja helikvaliteeti tänu HDR Super ja Dolby Vision tehnoloogiatele ning LG Ultra Slim disainile. Ühtlasi on LG telerite tippmudelid varustatud uusimate IPS ekraanidega, mille True Black Panel funktsioon minimeerib peegeldusi ja täiustab kontrastust ning Contrast Maximizer muudab kontrastid sügavamaks, eraldades erinevaid objekte nende taustalt. ColorPrime Plus tehnoloogia aga suurendab ekraanil kuvatava värvivaliku ulatust, mis annab tulemuseks sügavama ja tõetruuma pildikvaliteedi.

UHD telerid on varustatud ka ColorPrime Pro ja HDR Pro tehnoloogiate ja esmaklassiliste IPS 4K paneelidega, pakkudes kasutajatele sarnast pildikvaliteeti pisut teistsuguses disainis.

Kõikidel SUPER UHD ja UHD seeria teleritel on Ultra Slim disain – eriliselt õhuke ekraan ja pea nähtamatu raam loovad kujutluse õhus hõljuvast telerist. Uus seeria pakub ka erakordset helikvaliteeti. LG töötas SUPER UHD telerite väljatöötamisel koos tunnustatud audiosüsteemide looja Harman/Kardoniga, et luua selge heliga kõrgekvaliteediline kõlarite süsteem. LG uus Magic Sound Tuning funkstioon mõõdab ja analüüsib vaataja keskkonda ning kohaldab heli ruumispetsiifikale vastavalt. ULTRA Surround süsteemiga täiustatud UHD telerite seeria pakub sama kaasahaaravat kogemust kui kinosaalid.

Lisaks pildi- ja helikvaliteedi täiendustele on nii SUPER UHD kui ka UHD telerid varustatud LG värskelt uuendatud nutitelerite platvormiga webOS 3.0. Platvorm on loodud selleks, et pakkuda erakordset kasutajakogemust ning intuitiivsemat teleri kasutamist. Sellel on kolm funktsiooni: Magic Zoom, Magic Mobile Connection ja täiustatud Magic Remote. Magic Zoom võimaldab kasutajal suurendada ekraanil objekte ilma pildikvaliteedis kaotamata. Magic Mobile Connection võimaldab LG TV Plus App’i abil lihtsalt ühendada nutitelefoni LG nutiteleriga, et tagada ligipääs mobiilirakendustele teleriekraanil. Täiustatud Magic Remote teleripult on loodud digiboksi kasutamise lihtsustamiseks tänu puldil asuvatele lisanuppudele. Uuendatud on ka Screen Remote funktsiooni, et lihtsustada kasutajaliidest ning vähendada üleliigset visuaalset müra ekraanil. Et lihtsustada kvaliteetse digitaalse sisu vaatamist, tutvustab webOS 3.0 Channel Plus funktsiooni, mis pakub laia valikut OTT (over-the-top) internetipõhist sisu kasutajasõbralikus formaadis.

LG telerite kategooriad Super UHD telerid UHD telerid
Telerite mudelid UH95, UH85, UH77 UH75, UH65, UH63, UH61
Ekraani suurused 86–49 tolli 70–40 tolli
Ekraan HDR HDR SUPER ja Dolby Vision HDR Pro
Ekraani värvid ColorPrime Plus ColorPrime Pro
3D värvide kaardistamine
Kontrastsuse täiustaja
IPS ekraan IPS 4K Quantum Display IPS 4K
 

Lai vaatenurk

Disain UniScreen, Metalic, Cinema Screen Metalic, Cinema Screen
Ultra Slim disain
Heli Harman/kardon® ULTRA Surround
Smart TV WebOS 3.0 WebOS 3.0
Energiasääst

UH85-life (1)