LG tutvustab LG Signature brändi Euroopas ning näitab Guinessi rekordi võitnud Centrum System pesumasinat

Budapestis toimuval LG Innofest 2016 tehnikamessil tutvustatakse esmakordselt Euroopas LG Signature brändi. Igal aastal korraldatav LG Innofest toob kokku rohkem kui 225 külalist, edasimüüjat, äripartnerit ning meedia esindajat, kellele tutvustatakse seekord ka Guinessi rekordi võitnud LG Centum System pesumasinat.

LG_SIGNATURE_1

Centum System on ilmselt maailma vaikseim pesumasin. Seda tõestas professionaalse kaardimajade ehitaja Bryan Bergi katse, kes ehitas LG Centum pesumasina peale 12 tunni jooksul 3,3 meetri kõrguse kaardimaja, samal ajal, kui pesumasina kuivati töötas 1000 pööret minutis.

LG-CENTUM-WM-GUINNESS-WORLD-RECORD-2

LG-CENTUM-WM-GUINNESS-WORLD-RECORD-3

LG unikaalse Centum System pesumasina kuivatussüsteem on varustatud amortisatsiooniga, mis on sarnane autodel kasutatavaga. See fikseeritud trumli süsteem vähendab suuresti vibratsiooni ja mürataset.   Erinevalt tavalistest vedrudega trumli toetusest on Centum System pesumasinal turu vaikseim tsentrifuugimissüsteem, tekitades vaid 67dB müra, mis on samavõrdne tavalisel vestlusel tekkiva helivõimsusega. Tänu vähematele kuluvate osade hulgale tekib masinas ka vähem hõõrdumist, mis võivad seda kahjustada. Pesumasinal on ka erakordne energiatõhususe tase A+++-60%.

LG-CENTUM-WM-GUINNESS-WORLD-RECORD-4

LG Signature toob ühe kaubamärgi all kokku ettevõtte parimad tehnoloogiad ning viimase peal disaini. LG Signature esimene kollektsioon sisaldab Twin Wash pesumasinat, Door-in-Door topeltuksega külmikut ning futuristlikku hübriid-õhupuhastajat:

  • LG Twin Wash pesumasinal on minimalistlik disain ning 17-kraadise nurga all klaasukse sisse ehitatud puutetundlik Quick Circle kasutajaliides, mida on ka püsti seistes lihtne vaadata. Soliidse välimusega emailkate hoiab ära sõrmejälgede ning rooste tekke.
  • Auhinnatud Door-in-Door külmiku disainiga on LG läinud veel kaugemale, lisades sellele Knock-On fuktsiooni, mis teeb lisaukse vaid koputuse peale läbipaistvaks. Kui külmikule ostukottidega ligineda, avaneb selle uks automaatselt, et oleks lihtne ostud külmikusse panna.
  • LG Signature läbipaistev õhupuhastaja lubab kasutajatel näha, kuidas õhu puhastamine toimub. Aqua-Cyclone funktsiooni ja nutika PM1.0 indikaatoriga varustatud õhupuhastaja eemaldab õhust ebameeldivad lõhnad ning kuni 1 mikromeetrised tolmukübemed.

SmartThinQ sensor muudab ka tavalised kodumasinad nutikamaks. Sensori saab asetada tavaliste kodumasinate peale, et teavitada kasutajaid nende nutitelefonide kaudu muuhulgas näiteks sellest, kui pesumasin on oma tsükli lõpetanud või kui külmiku uks on liiga kauaks lahti jäetud. SmartThinQ sensori ja LG laia valiku nutiseadmete täiendamiseks arendas ettevõte välja ka SmartThinQ nutijaama, mis kogub infot ning suhtleb SmartThinQ sensorite ja nutiseadmetega, võimaldades samal ajal oma sisseehitatud kõlarite abil ka näiteks muusikat mängida.