LG toob Eestisse uued kaasaegse elustiili pesumasinad

LG laiendab sel kevadel oma pesumasinate valikut Eestis kolme uue mudeliga (FH4U2TDH1N, FH4U1TBS2 ja FH2U2HDM1N), mis on loodud rahuldama kaasaegse tarbija vajadusi. 10-aastase mootori garantiiga intelligentne ja intuitiivne pesumasin säästab aega ning hoolitseb nii pesu kui ka iseenda eest.

LG_TuboWash

Uusi pesumasinaid tutvustav video:

LG patenteeritud TrueSteam tehnoloogia kasutab parimate pesutulemuste saamiseks kuuma auru pihustit. Riideid saab värskendada vaid 20 minutiga ning kortsud kaovad ka ilma triikimata. Aurumolekulid on 1600 korda väiksemad kui vee molekulid, mis lubab aurul tungida kangasse lihtsamalt ja sügavamale, eemaldades 99,98% kõigist kodustest allergeenidest, nagu näiteks tolmulestad ja lemmiklooma karvad. LG pesumasin-kuivati (mudel FH4U2TDH1N) eemaldab veelgi rohkem allergeene kui tavalised pesumasinad.

FH4U1TBS2-LCD panel

Eco Hybrid mudel on ökonoomne ka kuivatamisel, mis tähendab, et lisaks A-klassi energiaefektiivsusele annab see võimaluse säästa kas aega või vett, valides vastavalt kiire Speed Mode või ökonoomse Eco Mode režiimi. Eco Mode kasutab nii kondenseerimiseks kui ka kuivatamiseks jahendat õhku ning Speed Mode kasutab jahedat vett kondenseerimiseks ja sooja õhku kuivatamiseks.

Mudel FH4U2TDH1N kasutab ka LG uusimat nutitehnoloogiat, sealhulgas Smart Diagnosis tõrkeotsingu funktsiooni, mis lubab pesumasinal võtta otse ühendust LG klienditoega, et kasutaja ise ei peaks seda tegema. Tänu NFC-sidele suudab pesumasin ise enda tõrkeid diagnoosida ning lahenduse leida, et säästa omaniku aega ning vältida ebavajalikke remondimehe kutsumisi. NFC-ühenduse abil on võimalik ka alla laadida uusi pesuprogramme, nagu näiteks villapesu, beebiriiete hooldus või külma vee pesu.

FH4U2TDH1N

Tänu LG TurboWash tehnoloogiale, mis kasutab lisafiltrit, suudab uus pesumasina mudel FH4U1TBS2 teha läbi kogu pesuprogrammi vaid 59 minutiga. Samal pesumasinal on ka mugav 20-minutiline auruga värskendamise funktsioon ning Smart Diagnosis tõrkeotsingu lahendus.

Kuna pesumasin sisaldab nii pesu-, aurupuhastus- kui ka kuivatusfunktsiooni, sobib see hästi majapidamisse, kus lisaseadmetele on vähem ruumi. Pesumasinatel on suur veidi kallutatud puutetundlik LCD kontrollpaneel, tänu millele näeb kasutaja ilma kummardamata, milliseid nuppe vajutada.

FH4U2TDH1N-NFC

Vaid 48cm laiune 6 Motion Direct Drive sisseehitatud kuivatiga pesumasin (mudel FH2U2HDM1N) aitab kasutajatel ruumi ja raha säästa. Erinevalt tavalisele plokksüsteemile, mis lubab trumlil pöörelda vaid ühtemoodi, võimaldab 6 Motion Direct Drive tehnoloogia erinevaid liikumisi, mis imiteerivad vastavalt rõivastele tavalisi käsipesu meetodeid. Seega saab näiteks trenniriideid pesta tugevamalt hõõrudes ning õrnu pesuesemeid vaid pehmelt pööreldes. Sisseehitatud kuivati lubab käivitada programmi, mis sisaldab nii pesu kui ka kuivatamist ilma programmi peale pesupesemist vahetamata.

Pesumasina mootorist eemaldatud rihm ja plokksüsteem muudavad LG Inverter Direct Drive mootori tõhusamaks, vähendades energiakulu ning muutes mootori töökindlamaks. Samuti vähendab lihtsustatud süsteem pesumasina mürataset.