LG G5 ja LG Friends võidutsesid mobiilsidevaldkonna kongressil

LG Electronics kogus 2016. aasta mobiilsidevaldkonna kongressil (Mobile World Congress; MWC) ühtekokku 33 auhinda, mille hulgas on ka õhtu kõrgeim autasu – parimate mobiiltelefonide ja mobiilsete seadmete auhind. Sellega kindlustas ettevõte endale ürituse auväärseima positsiooni. Võidud rõhutasid modulaarset tüüpi innovatsiooni, mis on esindatud LG uues lipulaevas – nutitelefonis LG G5 ja LG Friends vahetatavates lisamoodulites – ning näitasid, et ettevõte asub mobiilside valdkonna eesotsas. Muuhulgas teenisid LG G5 ja LG Friends seadmed suurima austusavalduse Android Authority, Digital Trends, Trusted Reviews ja Ubergizmo poolt.

LG-Awards-at-MWC-02-645x337

„Meie uue LG G5 harukordselt soe vastuvõtt on tunnustuseks meie ekspertide pingutuste eest. Nad suutsid luua nutitelefonide vallas midagi tõeliselt innovatiivset ja unikaalset,“ ütles LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Juno Cho. „G5 ja LG Friends on loodud selleks, et pakkuda mängulisemat nutitelefoni kasutajakogemust ja võidetud auhinnad lubavad arvata, et me tõime turule midagi sootuks teistsugust.“

LG avalikustas rohkete kiiduavalduste saatel G5 nutitelefoni 2000 inimesele juba enne MWC üritust. Lipulaeval on monoliitne metallist kere, eemaldatav Slide-out aku ja lisatavate moodulitega disain, mis annab parema kasutajakogemuse. LG Friends lisaseadmete abil saab G5 nutitelefoni muuta digikaameraks, Hi-Fi muusikapleieriks või muuks seadmeks.

Ligikaudu 100000 osalejaga MWC 2016 on mobiilitööstuse tippsündmus.