LG webOS 3.0 sai tunnustuse nutikodu juhtimise valmiduse eest

LG uus webOS 3.0 lihtsaim ja innovaatilisim nutitelerite operatsioonisüsteem sai maailma juhtiva testimis- ja sertifitseerimisorganisatsiooni UL tunnustuse oma sobivuse eest asjade interneti (Internet of Things) nutikates koduseadmetes. LG patenteeritud IoTV rakendusega varustatud 2016. aasta nutitelerites saab webOS 3.0 platvormi abil kontrollida nutikodu juhtimise funktsioone ja nutikaid kodumasinaid.

UL-verfication

Kui ühendus seadmete ja teleri vahel on loodud, ilmub erinevate seadmete staatus LG nutiteleri ekraanile, mis on kasutaja ja seadme vaheliseks kasutajaliideseks. Läbi teleriekraani saavad kasutajad kontrollida oma WiFi või juhtme abil ühendatud külmikuid, õhukonditsioneere või pesumasinaid. webOS 3.0 abil saavad koduomanikud kohandada valgustite heledust ruumis või muuta õhukonditsioneeri temperatuuriseadeid.

„Oleme alati pidanud elutoa telerit nutikodu keskuseks ning LG webOS 3.0 nutitelerid on loodud seda funktsionaalsust silmas pidades,“ ütles LG Electronics Home Entertainment Company vanem asepresident ja teleritoodete üksuse juht Sam Kim. „LG jätkab parima kasutajakogemuse pakkumist ning loob ka edaspidi uuenduslikke IoT-valmidusega koduseadmeid, mis ületavad tarbijate ootuseid.“

  • Kenneth Landa

    Hello LG. Will tv’s from the 2015 lineup get an update to WebOS 3.0?

  • Hi! No, WebOS 3.0 is meant only for TV models that come out in 2016.