LG aitab kaasa Netflixi globaalsele laienemisele

LG teatas, et on alustanud koostööd populaarse internetistriimingu operaatoriga Netflix, aidates kaasa selle laienemisele uutele turgudele, sealhulgas Eestisse.

LG Netflix Partnership

Netflixi laienemine toob kaasa suure valiku kõrgekvaliteedilist telerivaatamise sisu, sealhulgas 4K HDR kvaliteediga originaal telesarjad. LG on valitud Netflixi peamiseks ametlikuks partneriks tänu ettevõtte telerite parimale pildikvaliteedile ning võimekusele, mis annab palju juurde nii nutiteleri tööstusele kui ka Netflixi vaatamiskogemusele. LG ja Netflix ühendavad oma jõud, et pakkuda juurdepääsu Netflixi teenustele.

Netflixis nähtavate telesarjade hulka kuuluvad näiteks Marveli Daredevil, Orange is the New Black ja Sense8. Ettevõte kavatseb uutele liikmetele tagada ka ligipääsu HDR-masterdatud originaal telesarjale Marco Polo. 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2016 tehnikamessil saavad külastajad vaadata 4K HDR eriklippi Netflixi populaarsest Dolby Vision Marveli sreiaalist Daredevil. Netflix kiidab LG 4K HDR OLED telereid nende puhaste mustade toonide, kontrasti ja värvierksuse eest. Kõik need faktorid tagavad täpsemad detailid ning suurema dimensiooni sisu näitamiseks.

„Meie globaalne partnerlus LG-ga aitab meelelahutuse huvilistel kogu maailmas Netflixi avastada ja nautida,“ ütles Netflixi tootepartnerluse ökosüsteemi asepresident Scott Mirer. „Ootame väga, millal saame oma liikmeid selle kõrgetasemelise tehnoloogia ning 4K ja HDR sisu näitamisega rõõmustada.“

„Meil on hea meel olla ühe maailma populaarseima sisupakkuja Netflixi globaalne äripartner,“ ütles LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Brian Kwon. „LG lubab omalt poolt jätkata oma pühendumist ekraaniinnovatsioonile ja audiotehnoloogiale, et pakkuda klientidele üle maailma kõrgekvaliteedilist 4K ja HDR vaatamiskogemust. Kõige edasijõudnumate tehnoloogiliste arenduste kasutusele võtuga jätkab LG globaalse premium telerite turu juhtimist.“

 • Neeme

  Kuid olemasolevatel telekatel ei ole Eestis netflixi äppi saada?

 • no netflix…

  ma ei suuda samuti seda äppi leida…

 • Kõik LG nutitelerid alates 2012. aastast saavad peagi uuenduse, millega tuleb kaasa ka Netflixi rakendus. Uuendus toimub järk-järgult, seega ei saabu see kõigile teleritele üheaegselt.

 • nörritatud TV-omanik

  Just vaatasin, minu LG nutitelekal ei ole kuskil mingit netflicksi rakendust. Kas LG kompenseerib selle aja rahaliselt, millal ma ei saa oma telekas netflicxi lubatud kuuajalist prooviaega kasutada ja see prooviaeg LG süül reaalselt lühemaks kui kuu jääb??????

 • Kahjuks ei ole võimalik kõikidele teleritele Netflixi rakendusele ligipääsu üheaegselt anda. Alates eilsest pakuvad LG telerid järk-järgult uuendust, millega kaasneb ka Netflixi rakendus. Uuendus aga ei saabu kõigile teleritele üheaegselt ning tuleb lihtsalt oodata.

  Netflixi tasuta kuu algab Netflixi konto loomise kuupäevast. Kui te ei ole veel Netflixi kontot loonud ja soovite seda kindlasti kasutada teleris, siis võite lihtsalt konto registreerimisega oodata, millal teler end uuendab ning Netflixi rakendus tekib.

  Kui teil on aga konto juba loodud ja tasuta kuu juba käib, siis soovitame teil kasutada Netflixi seniks teistes seadmetes (arvutis, nutiseadmetes) kuni telerisse rakendus jõuab. Kahjuks teleri uuendust me kiirendada ei saa.

 • Peeter

  Tee oma telekale tehaseseadete taastamine. Siis “ütle” talle, et oled näiteks UK-s, mitte Eestis. Lae Netflixi äpp alla ja pärast võid asukohaks uuesti Eesti seada…

 • Kenneth Landa

  Do you have any idea when the Netflix app will be available on the 43UF77?

 • LG Smart TVs will gradually get Netflix starting from January, each model in its own specific time will get an update after which Netflix app will be available.

 • Kenneth Landa

  Hello. Any update here? When does the 43UF77 get the update to view Netflix? :)