Elioni nutiTV kolis uutesse LG teleritesse

Uutes LG telerites saab Elioni nutiTV-d edaspidi kasutada ilma digiboksita.

LG ja nutiTV app

Kõigis 2015. aasta LG Electronics (LG) telerites, mis on varustatud webOS 2.0 nutiteleri platvormiga, saab alates oktoobri keskpaigast kasutada Elioni nutiTV-d ilma digiboksita.

“LG soovib oma nutiteleri kasutajatele pakkuda parimat kasutajakogemust ning teeb selle nimel Eestis koostööd Elioniga,” ütles LG Electronics Home Entertainment tootedirektor Kihwan Kim. “Auhinnatud webOS 2.0 operatsioonisüsteemiga LG telerid koos Elioni nutiTV teenustega pakuvad kõigile potentsiaalsetele webOS 2.0 teleriomanikele Eestis veelgi suuremaid eeliseid ja mugavust.”

Elioni nutiTV äpp võimaldab digiboksita kasutada kõiki nutiTV teenuseid – vaadata telekanaleid, laenutada videoid, nautida Filmiriiuli tasuta filmide valikut, kasutada salvestamise ja kordusTV teenust mugavalt ja ilma lisaseadmeta.

Hetkel kuulub LG mudelivalikusse rohkem kui 80 Elioni nutiTV äpiga varustatud 32-79 tollise ekraaniga telerit, sealhulgas nii nõgusad OLED ja 4K UHD telerid kui ka erinevad LED mudelid. Valitud LG mudelid on saadaval EMT ja Elioni e-poes ning sõltuvalt mudelist ka EMT ja Elioni esindustes.

Lisaks EMT ja Elioni müügikanalitele leiab nutiTV äpiga LG webOS 2.0 telereid peagi ka suurematest tehnikapoodidest, kus need on tähistatud spetsiaalse Elioni nutiTV märgistusega.

LG nutiTV rakenduse kasutamiseks peab kasutajal olema Inteno ruuter ning ühendamiseks tuleb kasutada kindlasti võrgukaablit. Samuti peab kliendil olema tellitud Elioni nutiTV teenus.

Elioni nutiTV rakenduse kasutamisest LG teleris saab ülevaate järgnevas videos:

 

 • A

  Väga tore. Millal tuleb 2.0 LG 2014 aasta teleritesse? Aasta hakkab juba otsa saama. Kas 2014 telerid saavad ka elioni appi?

 • Ajuvaba

  Apple iphone mis välja antud aastal 2011 sügis saab endiselt kõige uuema OS-i uuenduse, aga LG teler mis välja antud aastal 2014 ja ostetud 2015 aastal ei jõua kuidagi os 2.0 numbrini

 • lopo

  Mul on 2014 42 tolline LG web os 2.0 ja ei leia seda appi mitte kuskilt. Kuna ei tea mis on täpselt appi nimetus, siis on ka seda läbi google väga keeruline leida. Samas telekom.ee leheküljel on ainult mingi kuradima minu tv app mis on mõeldud telefonidele ja tahvlitele. Ei mitte mingit viidet ega midagi kuidas seda sitta saada. Isegi siin uudises ei ole mitte mingisugust viidet kuidas seda appi saada ja siis järgi proovida. Samas jälle minge palun vittu oma tehnoloogiliste arengutega, kus te ei suuda toetust kodeerida vanemate seadmetesse. Telekas on aasta vana ja on webos 2.0 aga vanemale smart tv-ga lg-le seda ei ole. Nagu mis ajastus me elame praegu ja kuidas on nii võimalik, et 100% Eesti elanikonnast on võimelised endale iga aasta uue teleka osmta, kuna suur firma loob mugavamaid teenuseid ainult eliidile.

 • lopo

  Pmst on webOS 2.0 versiooniks ütleb 1.3.3 Mida iganes idiootsus kuubis on see, et kui sa ei ole eesti rikkamate inimeste hulgas ja sa ei saa kaasaegset telerit “IGA AASTA” uuendada, et olla kaasaegselt tehnikaga kaasas, et siis endale saada selle elioni nutitv. Elionile järjekordselt pöial suunatud allapoole. Nad ikka ja ainult otsivad seda seltskonda kellele oma teenust pakkuda kehvasti ja loosi läheb ainult vähem kui 1% kasutajaid. Ajuvaba, et 2014 aasta mudel mis on webOS-ga ja sellele app-i ei saa teha. Veel hullem on seis 2013 aasta smartTV teleritega. Pmst poed võivad saata terve oma lautäie telekaid prügimäele, kuna ükski neist ei toeta enam midagi aasta pärast väljalaset.