LG tutvustab uut multimeedia nutitelefoni V10

LG tutvustas oma uusimat nutitelefoni multimeedia võimalustega, mida varem mobiilseadmetel olnud pole. Esimene V-seeria telefon V10 loodi nii multimeedia tarbimist kui ka loomist silmas pidades. LG V10 nutitelefoni eristavad konkurentidest uued funktsioonid nagu näiteks teine ekraan, kaks eesmist kaamerat ja manuaalne videorežiim. V10 kere on valmistatud kõrgeklassilisest roostevabast terasest ning vastupidavast silikoonist, mis teevad selle testide põhjal kukkumise põrutusele üheks vastupidavaimaks telefoniks.

LG-V10-Black-01

LG tutvustab ka Second Screen funktsiooni ehk teist ekraani, mis asetseb 5,7-tollise QHD IPS Quantum ekraani kohal. Iseseisvalt töötavat ekraani saab muuta alati sisselülitatud ekraaniks, et suurendada V10 produktiivsust ilma aku kestvust mõjutamata. Teine ekraan võib näidata ilma, aega, kuupäeva ja akuikooni, kui põhiekraan on välja lülitatud. Kui põhiekraan on sisse lülitatud, võib teist ekraani kasutada lemmikrakenduste kiirvaliku kuvamiseks. Teine ekraan teatab ka diskreetselt ilma põhivaadet katkestamata sissetulevatest kõnedest või sõnumitest.

LG-V10-01

Laia vaatenurgaga pildid vajavad tavaliselt suurt ja rasket objektiivi, mis moonutavad foto ääri. LG V10 nutitelefonil on aga kaks 5MP eesmist kaamerat kahe erineva objektiiviga, mis salvestavad nii tavalisi 80-kraadiseid kui ka 120-kraadise lainurgaga selfie’sid. Lainurgaga foto tegemiseks kasutab V10 nutikat algoritmi, mis kombineerib kaks erinevate objektiivide poolt tehtud pilti kokku üheks. Multivaate funktsioon võimaldab kasutada ka kõiki kaameraid korraga – nii kaht eesmist kui ka tagumist, et jäädvustada kuni neli erinevat vaadet ning seejärel valida neist sobivaim.

LG-V10-Second-Screen

LG V10 pakub võimalusi ka video jäädvustamiseks, toimetamiseks ja jagamiseks. V10 on esimene nutitelefon, mis pakub manuaalset videorežiimi. Video manuaalne režiim võimaldab filmimise ajal manuaalselt seadistada säriaega, kaadrisagedust, ISO, valge tasakaalu ja fookust. Videot saab salvestada kolmes resolutsioonis – HD, FHD või UHD – ja kahes kuvasuhtes – 16:9 ja 21:9. Lisaks on V10 telefonil parima video sisu tootmiseks olemas veel elektrooniline pildistabilisaator ning mitmed video ja heli toimetamise ning klipi jagamise võimalused.

LG-V10-01

LG V10 on loodud vastu pidama kukkumistele ja põrutustele. Dura Guard raam tagab, et telefoni kõige nõrgemad kohad, ehk ääred ja nurgad oleksid kaitstud. Telefoni tagumisel poolel olev kate aitab telefoni kindlamalt käes hoida ning aitab ära hoida kriimude ja täkete tekkimist. Sõltumatu MET Laboratories testifirma katsetas telefoni vastupidavust kukutades seda korduvalt 48 tolli kõrguselt erinevatele nurkadele ning andis sellele MIL-STD-810G Transit Drop Compliant vastupidavuse taseme.

LG V10 tuleb müügile sel kuul Koreas ning seejärel USAs, Hiinas ja põhiturgudel Aasias, Ladina Ameerikas ja Kesk-Idas. Eestisse see nutitelefon müügile ei jõua.

  • PK

    Miks see telefon Eestisse müügile ei jõua?

  • kristi

    Ma tahaks ka teada millal see eestisetuleb