LG esitleb uut luksuslikku nutikella LG Watch Urbane Luxe

LG tutvustab koostöös REEDS Jewelers juveelikauplustega loodud piiratud koguses eksklusiivseid nutikellasid LG Watch Urbane Luxe. See eksklusiivses läikivas karbis müüdav luksuslik kantav seade on kaunistatud 23-karaadise kullaga ja sellel on kaunis alligaatorinahast rihm. LG Watch Urbane Luxe kella hinnaks kujuneb umbes 1200 USA dollarit.

LG Watch Urbane Luxe 2

LG Watch Urbane Luxe nutikellal on elegantne kinnitusklamber, mis ei mõju liiga suurena. Louis Cartier’i poole 1910. aastal leiutatud klamber teeb ajanäitaja veelgi eksklusiivsemaks ja väärtuslikumaks. Alligaatorinahast kellarihm on valmistatud kõrgetasemelise käsitööna, läbides 50-sammulise loomisprotsessi 30 erineva nahatööde eksperdi käe all. LG Watch Urbane Luxe nutikella loomisel kasutatud 23-karaadine kuld on tugevam ja kõvem kui 24-karaadine kuld, mida kasutatakse juveelide tootmisel ning raskem, kui 18-karaadine kuld, mida traditsiooniliselt luksuskelladel kasutatakse.

LG Watch Urbane Luxe 1

„Kantavad seadmed ei tohiks olla ainult kandja nutitelefoni pikendus vaid kandja enda eneseväljenduse võimalus,“ ütles LG Mobile Communications Company asepresident ja turunduskommunikatsiooni juht Chris Yie. „See käsitöö ja tehnoloogia kombinatsioon on nutikella loomuliku arengu tulemus, muutes selle rohkem elustiili aksessuaariks kui lihtsalt tehnikavidinaks. Meie arvates on see kantavatele seadmetele hea suund ning julgustame seda kasutama ka edaspidi.“

LG Watch Urbane Luxe 3

Kokku valmistatakse vaid 500 eksklusiivset nutikella, millele on igaühele autentsuse tõestamiseks graveeritud seerianumber. Kellale saab eeltellimuse teha veebilehel www.reeds.com või REEDS juveelikauplustes USAs. 4.-9. septembrini saab uhke kellaga tutvuda ka IFA 2015 tehnoloogiamessil Berliinis.