LG tutvustab IFA 2015 tehnoloogiamessil uusi juhtmeta audioseadmeid

LG laiendab oma juhtmeta audiotoodete kollektsiooni kahe uue Bluetooth kõlariga, esitledes neid Berliinis toimuval IFA 2015 tehnoloogiamessil. LG Music Flow P5 ja SoundPop 360 kõlarid on loodud inimestele, kellele meeldib mugavus ja kaasaskantavus, kuid kes ei soovi teha järeleandmisi helikvaliteedi ootustes.

SoundPop 360_Music Flow P5

LG Music Flow P5 on kaasaskantav kõlar, mis toodab eriti võimsat heli. LG Smart Flow seeria liikmena toetab P5 LG Auto Music Play funktsiooni, mis alustab automaatselt muusika mängimist, kui heliallikas lähedusse satub. Selle laetav aku lubab muusikat mängida kuni 15 tundi järjest. Seega on võimalik ühe laadimisega kuulata muusikat peaaegu terve päev. P5 ja varem tutvustatud P7 tõestavad LG pühendumist juhtmeta audiokategooria toodete tootmisele, et pakkuda kõige arenenumaid tooteid vinge disaini ja paljude kasutusvõimalustega.

Music Flow P5

Et avaldada muljet tänapäeva aktiivsetele muusikakuulajatele, lõi LG SoundPop 360 kaasaskantava kõlari. Kõlari eriline disain sai inspiratsiooni kaasaskantavast kohvitermosest, et mahtuda ideaalselt kuulajate igapäevaellu. Lihtsalt kasutatav LG SoundPop 360 sobib igasse interjööri, sulandudes kokku muu mööbli ja seadmetega.

SoundPop 360 hea helikvaliteet ja väike kere on LG Home Entertainment ja Mobile Communications Company tiheda koostöö tulemus. Silindrilisel kõlaril on 360 kraadine ulatus, seega kõlab muusika hästi olenemata kuulaja asukohast. See sobib hästi kuulamiseks suurema seltskonnaga ning tänu 20 tunnisele aku kestvusele võib pidu kesta varajaste hommikutundideni. LG SoundPop 360 abil saab kuulata muusikat igal ajal ja igas olukorras.\

SoundPop 360

Mõlemal seadmel on olemas vaid LG juhtmeta toodetele arendatud funktsioonid. Näiteks kasutades Multi Point funktsiooni saab kõlareid ühendada mitme Bluetooth mobiiliseadmega üheaegselt, lubades kahel kasutajal samal ajal muusikat jagada. Lisaks lubab Dual Play funktsioon ühendada ühe mobiiliseadmega ka kaks LG Bluetooth kõlarit, pakkudes veelgi rohkem seadistamise võimalusi. Samuti on võimalik TV Sound Sync funktsiooniga ühendada kõlar Bluetooth valmidusega teleriga, et luua kinoelamus oma kodus.

LG uusi juhtmeta audiotooteid saab näha 4.-9. septembrini Berliinis toimuval IFA tehnoloogiamessil.