LG tutvustas uut nõgusat Sound Bar helisüsteemi

LG esitles uut stiilset helisüsteemi Music Flow HS8 Wireless Curved Sound Bar kõrgklassi nõgusatele teleritele. See 360W ja 4,1-kanaliline kõlaritesüsteem annab telerivaatamisele palju juurde ning lubab kogeda heli hoopis uuel viisil.

Curved Sound Bar_2

Helisüsteemi nõgus kuju pakub lisaks paremale väljanägemisele ka eriti kvaliteetset ja kaasahaaravat heli. Heli fookuse ala on laiendatud tänu sellele, et väikesed kõlarid on heli ulatuse laiendamiseks paigutatud helisüsteemi mõlemale küljele.

LG HS8 eristub konkurentidest oma eriti dünaamilise i-Sound režiimiga. See innovaatiline funktsioon täiendab telerivaatamist, sobitades oma audioseaded vastavalt vaadatavale sisule. I-Sound on võimeline koheselt tõlgendama täpselt seda, mis telerist tuleb ning automaatselt kohandama oma audioväljundi vastavalt sisule. Dünaamilise i-Sound süsteemi lisamine tagab, et nii televisioon, filmid kui ka muusika kõlavad täpselt nii nagu nad on mõeldud kõlama.

Lisaks on HS8 nõgus helisüsteem ka osa LG juhtmevabast Music Flow kollektsioonist, mis ühilduvad Google Cast tehnoloogiaga. Tänu sellele eriti mugavale funktsioonile töötab HS8 veatult ka enamike muusikastriimijatega, mis tähendab, et kasutajad saavad saata muusikat oma nutitelefonist või tahvelarvutist otse helisüsteemile üle koduse WiFi võrgu. Selleks tuleb valida muusika, klikkida Google Cast ikoonil ning sisu saadetakse koheselt nõgusale helisüsteemile.

Curved Sound Bar_1

WiFi ja Bluetooth ühendusega LG HS8 helisüsteemi saab kasutada ka audio sisu ülekandmiseks erinevatesse ruumidesse üheaegselt, ühendades selle LG Music Flow kõlaritega. Kui erinevad kõlarid on asetatud samasse ruumi, on võimalik tekitada kodukino heliefekti. Mitme toa režiimi Multi-room Mode abil saab programmeerida kogu kodu üheks suureks helisüsteemiks. Kasutajad saavad kontrollida muusikat igas ruumis vaid ühest mobiilsest seadmest, võimaldades neil valida muusikavalikut kogu majas või lugusid igasse ruumi eraldi. HS8 süsteemi unikaalsuseks on ka selle ühilduvus kaheksa erineva tootja teleripuldiga.

HS8 helisüsteemi saab näha ka 4.-9. septembrini Berliinis toimuval IFA tehnoloogiamessil.

Põhiomadused:

  • Ühenduvus:

Auto Music Play: sünkroniseerib automaatselt kasutaja mobiilse seadmega üle WiFi ja suunab muusika helisüsteemi

Smartphone App Controller: Smart UX (universaalne otsing ja muusika haldamine)

  • Google Cast: lihtne ligipääs internetipõhistele striimijatele ja raadiorakendustele, sealhulgas Google Play Music, Pandora, Songza, TuneIn, iHeartRadio ja Rdio (olenevalt turust)
  • Võrk: Wi-Fi / Bluetooth 4.0
  • Režiimid: Multi-room Mode / Home Cinema Mode
  • HomeChat (saadaval Austraalias, USAs, Suurbritannias, Saksamaal, Uus-Meremaal ja Koreas)
  • Heli: i-Sound / 4 kõlarit (2 eesmist, 1 vasakul, 1 paremal) / LG Auto Sound Engine / SFX Stereo Surround Sound süsteemile / 24bit/192KHz Sampling / LG Sound Sync
  • Võimsus: 4,1-kanaliline kõlarite süsteem / 360W
  • Mõõtmed: 1200mm x 43mm x 82mm
  • Seinale paigutatav
  • Ühildub teleripultidega