LG toob Eestisse uue webOS 2.0 platvormi ja Harman Kardon helisüsteemiga nõgusa 4K UHD teleri

LG teatas, et Baltikumi on müügile jõudnud ettevõtte kõrgklassi 4K UHD teleri (mudel UG870V) 55- ja 65-tollised mudelid. UG870V on LG 2015. aasta premium teleriseeria üks uusimaid liikmeid. Sellel on ettevõtte uusim nutiteleriplatvorm webOS 2.0, kvaliteetne Harman Kardon helisüsteem ning nõgus ekraan tõeliselt kinosarnaseks vaatamiselamuseks.

LG UG87

LG ULTRA HD teler näitab 4K resolutsiooniga pilti In-Plane Switching (IPS) 4K paneelilt. Ekraan muudab pildi värvid elavamaks ning originaalkvaliteedi sarnaseks, lubades samal ajal vaadata pilti väga laia vaatenurga alt. LG True Black Color tehnoloogia täiustab kontrasti ja loob tumedamad ja sügavamad mustad toonid. LG 4K ülesskaleerija aitab tavalist sisu 4K kvaliteedi sarnaseks muuta. 2015. aasta seeria uueks omaduseks on ka LG Natural Color funktsioon, mis vähendab värvi taastootmise vigu ning Contrast Optimizer suurendab värvikontrasti ja heledust.

LG UG87

LG pildikvaliteeti täiustab ka ULTRA Surround helisüsteem, mis kaasab vaataja ekraanil toimuvasse nii nagu kinos. Helitööstuse ühe juhtiva kaubamärgi Harman/Kardoni poolt loodud kõlaritesüsteem loob ühtlast, müravaba heli, millel on sügav bass ja lai ribalaius.

LG UG870V kannab endas ka ULTRA Slim disainikontseptsiooni. Õhukese ekraani vaatamiselamust on täiendatud nõgusamaks muutmisega, mis on elamuse tekitamiseks oluline faktor. Kuigi teler näeb pealtnäha õrn välja, on see tänu IPS paneelile väga stabiilne ja vastupidav.

LG UG87

Lisaks pildikvaliteedi täiustamisele on uus LG teler varustatud ka LG patenteeritud nutiteleri platvormiga webOS 2.0. Platvorm on loodud spetsiaalselt praeguse generatsiooni nutitelerite omaduste välja toomiseks. webOS 2.0 keskendub kolmele peamisele omadusele – lihtne ühendamine, lihtne lülitamine ja lihtne avastamine – muutes teleri käsitsemise ja sisu vaatamise lihtsaks ja mugavaks. Alglaadimise aega on vähendatud kuni 60 protsenti ning sisule ligipääs on muudetud palju sujuvamaks ja kiiremaks. webOS 2.0 juures on ka uus My Channels funktsioon, mis lubab kasutajatel seadistada oma lemmikkanaleid mugavuse eesmärgil otse peamenüüsse. webOS 2.0 platvormi on ka kiirem sisse lülitada – avalehe aktiveerimise ja rakenduse käivitamise aega on vähendatud 70 protsenti.