LG ja AMD ühendavad jõud, et luua sujuv mängukogemus

Koos kiirete arengutega ekraanitoodete tipptehnoloogias jätkub ka debatt selle üle, millised ekraanid ja milliste omadustega rahuldavad kõige paremini lõppkasutaja vajadusi. LG ja AMD koostöö heidab valgust mängutööstusele ning nende koostööst oodatakse arvutimängude mängimise uut standardit.

LG_monitorMänguri paradiis: LG 21:9 UltraWide ja AMD FreeSync tehnoloogia

Maailma juhtiv 21:9 UltraWide monitoride tootja LG on lisanud oma 21:9 UltraWide mängurimonitorile (model 34UM67) AMD FreeSync tehnoloogia. Selle tehnoloogiaga saab monitor pakkuda sujuvat MMORPG mängukogemust, täiesti ilma viivituste ja katkestusteta. Ainsa 21:9 kuvasuhtega monitorina, mis toetab FreeSync tehnoloogiat, ei paku 34UM67 vaid parima kvaliteediga 21:9 UltraWide ekraanisuhtega pilti vaid sel on ka AMD FreeSync tehnoloogia dünaamiline värskendussagedus, mis toetab kuni 75Hz sagedust.

 

LG34UM67_Key Visual

 

Monitori lai 34-tolline IPS paneel eemaldab kõik visuaalsed moonutused, mis võivad laiast vaatenurgast tuleneda. Lisaks pakub selle sRGB99% värvipalett eriti selget värvierksust, mida näeb muidu vaid professionaalide tippekraanidel. Tänu Dynamic Action Sync režiimile, mis on üks 34UM67 peamisi funktsioone, on sisendi viivitus vaid 9,6ms. PRAD ProAdviser GmbH & Co, mis kategoriseerib sisendi viivitused kolme klassi, on samuti tunnustanud mudelit 34UM67 esimese klassi kohaga.

Lisaeelised: Dynamic Action Sync ja musta värvi stabiliseerija

Mudel 34UM67 on loodud pakkuma mänguritele mitmeid uusi võimalusi reaktsioonikiiruse tõstmiseks, seadete muutmiseks ja pildikvaliteedi tõstmiseks. Musta värvi stabiliseerija aitab paremini näha detaile stseeni tumedamates osades, tõstes automaatselt pimedate stseenide heledust. See aitab ka vähendada järskude valgussähvakute intensiivsust, mis võivad mängijat segada. Dynamic Action Sync režiim aitab vähendada sisendi viivitust ning muudab mängu sujuvamaks.

LG ja AMD: püsivad tänu koostööle tipus

LG 21:9 UltraWide 34UM67 monitor koos AMD FreeSync tehnoloogiaga on parim kombinatsioon kaasahaarava mängukogemuse tekitamiseks, mis hetkel saadaval on. LG 21:9 UltraWide monitor pakub laia vaatenurgaga IPS ekraani ning AMD FreeSync tehnoloogia tagab sujuva mängu. „Me ei pea enam taluma katkestusi ja viivitusi, mis on PC mänge seganud juba 30 aastat,“ ütles ISV/IHV Partner Group, AMD asepresident Roy Taylor CES 2015 tehnoloogiamessil.