LG Inverter Linear kompressoriga külmikud on jõudnud 10 miljonisse majapidamisse

LG näitas taas oma juhtpositsiooni kodumasinate turul, teatades, et on alates 2001. aastast müünud üle 10 miljoni patendeeritud Inverter Linear kompressoriga külmiku maailmas. LG tutvustas esimest korda Inverter Linear kompressoriga külmikuid 2001. aastal ning on alates sellest ajast tehnoloogiat üha täiendanud. 2007. aastal müüs LG miljon Inverter Linear kompressoriga varustatud külmikut, 2011. aastal tõusis see number 5 miljonini ning möödunud kuul täitus 10 miljoni müüdud külmiku piir. Näidates tugevaid tulemusi oma põhiturgudel Koreas, Põhja-Ameerikas, Euroopas ja SRÜ riikides, loodab LG 2014. aastal müüa rohkem kui kaks miljonit Inverter Linear kompressoriga külmikut.

used-GSMO_HA-Lifestyle-images_0000_Lifestyle-Image(1)_HA_REF_Omega6_with-Hygiene-Filter_Scene-2-1_Model-A

Sel aastal läbisid Inverter Linear kompressoriga külmikud Euroopa suurima ja tunnustatuima teadus- ja tehnikaühenduse VDE testi. LG tehnoloogia töötab tavalise liikuva ajami asemel sirge kolvi ajamiga, tulemuseks on väiksem sisemine hõõrdumine, suurem töökindlus ja vastupidavus ning vähem müra. VDE poolt läbi viidud testide andmetel on Inverter Linear kompressoriga töötavad LG külmikud ligikaudu 32 protsenti energiasäästlikumad kui tavalise kompressoriga külmikud. VDE märkis ka, et LG külmikud on võrreldes tavaliste külmikutega ligi 25 protsenti vaiksemad ning vähendavad sisemist hõõrdumist kuni 64,2 protsenti, tagades sellega külmikule koguni 20-aastase eluea.

Lisaks mitmekülgsele Inverter Linear kompressorile on LG külmikute müügile kaasa aidanud ka külmikute Door-in-Door ehk uks-ukses funktsioon. Door-in-Door võimaldab kasutajatel kiiremini ligi pääseda vajalikumatele toiduainetele, vältides ust avades külma õhu välja pääsemist. Selline innovatsioon aitab LG’l hoida maailma külmikuteturul tööstuse liidri positsiooni. Et oma positsiooni hoida, on LG 16 erineval turul oma Inverter Linear kompressorile esitanud ligi 3100 patenditaotlust. LG on oma tehnoloogias nii kindel, et Inverter Linear kompressoriga külmikutele antakse alates 2009. aastast kaasa 10-aastane garantii.

„LG on alati püüdnud pakkuda tarbijatele kõige arenenumaid ja töökindlamaid kodumasinaid, mis turul pakkuda on,“ ütles LG külmikute äriüksuse juht Young-il Park. „Inverter Linear kompressor on meie tehnoloogilise innovatsiooni ja pühendumuse tulemus ning näitab LG soovi hoida globaalsel külmikuteturul juhtpositsiooni.“