Eestisse tuleb müügile LG uue generatsiooni nõgus OLED teler

LG teatas, et novembri keskel jõuab Baltikumi müügile LG uue generatsiooni 55-tolline nõgus OLED teler (mudel 55EC930V). Mudel 55EC930V pakub detailirikast ja elulähedast pildikvaliteeti ning nõgus ekraan muudab vaatamise lihtsaks igast vaatenurgast.

55EC930V-1

OLED ekraanipaneel tekitab elektrivoolu läbimisel ise valgust. LCD ekraan aga vajab eraldi tagumist valgusallikat. Kuna OLED lisavalgusallikat ei vaja, on ekraani võimalik disainida eriti õhukeseks ning energiaefektiivsemaks. Kuna iga piksel toodab ise valgust ning lülitub ükshaaval sisse-välja, on ekraanil võimalik saavutada loomulik must värv isegi tumedamate stseenide ajal ning suurendada värvide sügavust ja erksust tänu igale pikslidetailile.

55EC930V Neljavärvilise Pixel WRGB tehnoloogiaga varustatud LG OLED toob naturaalselt välja iga varju ja värvitooni. Kui RGB OLED 3-värvilisi piksleid (punane, roheline ja sinine), siis WRGB OLED kasutab neljavärvilisi piksleid, millele on lisatud ka valge alampiksel. Selle tulemusena näitab teler kõige elulähedasemaid värve ja kontrastisuhet. Rikkamate, heledamate ja naturaalsemate värvidega garanteerivad isehelenduvad pikslid ka sügavama musta tooni ning selle kiire reageerimiskiirus lubab teleril näidata ka kiireloomulisi kaadreid ilma vilkumise ja hägustumiseta.

Kui OLED tehnoloogia tagab hea pildikvaliteedi, siis nõgus ekraan pakub parimat vaatamiskogemust. Ekraan on kujundatud järgides inimese loomulikku vaatevälja, olles kogu ekraani ulatuses võrdses kauguses inimese silmadest ja suurendades sellega märgatavalt ekraani vaatamise nurka. Lisaks sobib seinale kinnitatav õhuke ekraan igasse interjööri. Veel üks peamine nõgusa teleri eelis on selle puutetundlik paneel. Ekraani all asuvad puutenupud lubavad intuitiivselt ja lihtsalt teleri põhifuktsioone kontrollida.

55EC930V LG nutiteleri üks olulisemaid osi on lihtne ja intuitiivne webOS nutiteleri operatsioonisüsteem, mis on olemas ka mudelil 55EC930V. webOS lubab kasutajatel kiirelt ja lihtsalt menüüs navigeerida ja sisu valida. LG webOS tutvustas ka animeeritud tegelast BeanBird, kes aitab kasutajaid webOS’iga telerite algsel seadistamisel ning tutvustab kõiki teleri funktsioone ja võimalusi.

Rohkem infot teleri kohta: http://www.lg.com/ee/telerid/lg-55EC930V