LG müüb iga 8 sekundi järel maailmas ühe pesumasina

LG teatas, et on viimase viie aasta jooksul müünud üle maailma rohkem kui 20 miljonit pesumasinat, näidates oma tugevat positsiooni kodumasinate turul. Müügitulemus saavutati suuresti tänu LG innovatiivsele 6 Motion Direct Drive tehnoloogiale, mis pakub võimsat, kuid käsitsipesule sarnast õrna masinpesu.

LG-F14U1JBS2-EUROPE-02

LG 6 Motion Direct Drive tehnoloogiat kasutati esimest korda 2009. aastal eestlaetavate pesumasinate puhul, millele järgnesid 2010. aasta jaanuaris pealtlaetavad pesumasinad. 2013. aasta oktoobris oli LG müünud 10 miljonit 6 Motion Direct Drive pesumasinat ning 2014. aasta novembri alguseks juba 20 miljonit. Müües kusagil maailmas ühe pesumasina iga 8 sekundi järel on LG’st saanud tööstuse üks liidreid sellistel põhiturgudel nagu USA, Venemaa, Hiina ja ka suure konkurentsiga Koreas. Et oma posistsiooni kindlustada, on LG taotlenud oma 6 Motion Direct Drive tehnoloogiale peamistel turgudel ligi 150 patenti.

6 Motion Direct Drive tehnoloogia populaarsus seisneb kuues erinevas pesurežiimis, mis omavahel kombineerituna pakuvad tõhusaid pesutulemusi. LG pesumasinad pakuvad ka optimeeritud pesuprogramme erinevatele materjalidele. Lisaks riidehooldusele tekitab pesu ka vähem kortse ja muidu kahjustusi. Pesumasinatel on LG poolt arendatud Inverter Direct Drive vastupidav mootor, millele antakse 10-aastane garantii.

LG-F14U1JBS2-EUROPE-01

Korea Tehnoloogiaarengu Instituut (KIAT) on tunnustanud LG 6 Motion Direct Drive tehnoloogiat rohelise tehnoloogia tunnistusega kasvuhoonegaaside ja emissioonide vähendamise eest. Ainuüksi sel aastal on 6 Motion Direct Drive pesumasinad saanud tunnustusi erinevatelt tarbijaorganisatsioonidelt üle maailma, sealhulgas Rootsis, Hispaanias, Hollandis, Itaalias, Austraalias ja USAs. LG aga jätkab uute tehnoloogiate tutvustamist, et tuua tarbijateni veelgi enam aja- ja energiasäästlikkust. Näiteks LG TurboWash tehnoloogia abil kestavad pesutsüklid vaid 59 minutit, vähendades sellega energiakulu kuni 15 protsenti ja veekulu kuni 40 protsenti.