LG tutvustab Digital Cinema 4K monitori

LG esitles oma uut 4K monitori (mudel 31MU97), mille müüki alustati põhiturgudel möödunud nädalal. Uusim LG 31MU97 liidab Digital Cinema 4K (4096 x 2160) resolutsiooni 31-tollise IPS monitoriga, et luua eriti terav kõrgetasemeline monitor, mis vastab Digital Cinema Initiative (DCI) standarditele. LG 31MU97 sobib professionaalidele, kes vajavad oma tööks eriti teravat pilti.

31MU97

Monitori kõrge kvaliteediga 4K resolutsioon ja elulised värvid muudavad selle ideaalseks töövahendiks fotograafidele, videotegijatele ja graafilistele disaineritele. Selle pildikvaliteet lubab detailset ja täpset pilditöötlust ükskõik millise pildi puhul. Monitori rikkaid ja erksaid 10-bitiseid värve hindavad kõrgelt just visuaalse kunstiga tegelevad professionaalid.

Monitori IPS ekraan toetab üle 99 protsendi Adobe RGB värviruumist ning tagab kasutajatele mitmeid värvivõimalusi ja -režiime, et vastata kasutajate erinevatele nõudmistele. Dual Color Space funktsioon lubab monitoril näidata korraga kaht erinevate värvidega pilti, et kasutajad saaksid üheaegselt võrrelda erinevaid perspektiive. Lisaks on Digital Cinema 4K monitoril kalibreerimisvalmidusega riistvara LG True Color Pro tarkvaraga.

LG 31MU97 on varustatud mitme unikaalse kõrgetasemelise funktsiooniga, mis rahuldavad ka nõudlikumate professionaalide vajadused. Videoprofid saavad töödelda 4K sisu ideaalses resolutsioonis standardiseeritud Digital Cinema 4K kvaliteediga ilma pilti muutmata. Täisvärvidega pilte saab töödelda tänu DCI värvistandardite toetusele, mis aitab toota värve realistlikult, kattes 97-protsenti DCI-P3 värviruumist, mis on digitaalsetele kinoprojektorite ja –kaamerate standard. LG 31MU97 ergonoomilise disaini abil näeb ekraanilt maksimaalse suurusega pilti, et vähendada üles-alla ja vasakule-paremale kerimise vajadust.

LG 31MU97 on alates möödunud nädalast saadaval USA, Lõuna-Korea, Saksamaa, Austraalia ja UK turgudel. Järgmisena tuleb monitor müügile Hollandisse, Hispaaniasse, Poolasse ja Jaapanisse.