LG annetab Ebola puhangu stabiliseerimisele kaasa aitamiseks ÜRO-le 2000 nutitelefoni

LG annetab ÜRO-le 2000 nutitelefoni, et aidata kaasa Ebola viiruse tõkestamisele Lääne-Aafrikas. Annetatud nutitelefonid antakse kasutamiseks kohalikele tervishoiu töötajatele ja ÜRO poolt lähetatud võtmeisikutele piirkondades, kus kiiret ühendust kõige rohkem vajatakse. Nutitelefonid tagavad kohapeal olevatele meeskondadele kiire ja sujuva kommunikatsiooni meditsiiniliste andmete kogumiseks, monitoorimiseks ja planeerimiseks. Telefonide jagamist haldab ÜRO humanitaarasjade koordinatsioonibüroo.

LG_LOGO1

„Samal ajal kui ÜRO ja vabatahtlikud tegelevad Ebola epideemiast mõjutatud aladel rindejoonel tervishoiu, toidu olemasolu ja sanitaarolukorra hoidmisega, loodame, et meie panus on veidigi abiks,“ ütles Choong-hak Lee, LG sotsiaalse vastutuse vanem asepresident. „ See ettevõtmine on osa LG missioonist kasutada tehnoloogiat globaalsete olukordade lahendamisse panustamisel.“

ÜRO humanitaarasjade koordinatsioonibüroo sõnul vajatakse hetkel Ebola viiruse poolt tekitatud humanitaarvajaduste katmiseks peaaegu miljardit dollarit. Alates Ebola epideemia algusest käesoleva aasta märtsis Lääne-Aafrikas, on viirusesse nakatunud peaaegu 5000 inimest, kelles 2400 on surnud. LG ja teiste rahvusvaheliste partnerite toetus on ÜRO-le Ebola puhangu stabiliseerimiseks ülioluline.