LG SoundPlate – võimas kõik-ühes meelelahutuslahendus

LG esitles oma uusimat audiosüsteemi lameekraanteleritele – SoundPlate mudelit LAB540. Koduseks meelelahutuskogemuseks optimeeritud seade loob tänu 4,1-kanalile, 320W helivõimsusele ja juhtmeta bassikõlarile rikkaliku helikeskkonna. Mudelil LAB540 on Blu-ray mängija, nutiteleri funktsionaalsus ning mitmeid teisi ühendusvõimalusi, nagu näiteks Bluetooth ja HDMI. Eriti madala 39,5mm kõrgusega LG SoundPlate sobib hästi 32-, kuni 55-tolliste lameekraantelerite juurde.

image002

4,1-kanali ja 320W heliväljundiga toodab LAB540 rikast ja selget heli ning jagab selle erinevatesse suundadesse. Varustatud 3D Surround protsessoriga, loob õhuke SoundPlate eriti autentse ja loomuliku heli, et vaatajad tunneksid end helist ümbritsetuna. SoundPlate pakub ka kolme optimeeritud režiimi – standard, muusika ja kino – millest sobiva saab aktiveerida vaid nupuvajutusega.

image003

Mudel LAB540 muudab oma sisseehitatud Blu-ray mängija, LG nutiteleri funktsionaalsusega ja mugavate juhtmeta ühendusvõimalustega tavalise lameekraanteleri tõeliseks meelelahutuse keskuseks. WiFi ja Bluetoothi lisamine võimaldab seadmel juhtmeta striimida digitaalset muusikat igalt nutitelefonilt või tahvelarvutilt. SoundPlate juhtmeta bassikõlar pakub kuulamisnaudingut ilma segavate juhtmeteta.

Tänu SoundPlate juhtmevabale võimalusele striimida heli igasse nutitelefoni, saab Private Sound Mode 2.0 lahenduse abil muusikat kõrvaklappidest kuulata, ilma teisi segamata. Lisaks võimaldab LG AV Remote puldirakendus kontrollida kogu kodust meelelahutussüsteemi ükskõik milliselt nutitelefonilt või tahvelarvutilt.