LG tutvustas IFA 2014 messil oma uusimaid energasäästlikke külmikuid

Möödunud nädalavahetusel Berliinis toimunud IFA 2014 tehnoloogiamessil tutvustas LG oma uusimat energiasäästlike külmikute seeriat. LG uued külmikud on energiasäästlikud ning loodud Euroopa standardeid silmas pidades. Külmikud aitavad toidu kauem värskena hoida ning teevad toidu hoiustamise kergemaks ja mugavamaks.

Premium-Multi-Door-(model-GMJ916NSHV)_2

LG mittekülmuvad ja energahinnanguga A+++ -20% alumise sügavkülmaga külmikud on energiasäästlikkuses tööstuse liidrid. Seda tänu ettevõtte edasijõundud Inverter Linear kompressorile, mis töötab tavalise liikuva ajami asemel sirge kolvi ajamiga, tulemuseks on väiksem sisemine hõõrdumine, suurem töökindlus ja vastupidavus ning vähem müra. VDE poolt läbi viidud testide andmetel on Inverter Linear kompressoriga töötavad LG külmikud ligikaudu 32 protsenti energiasäästlikumad kui tavalise kompressoriga külmikud. VDE märkis ka, et LG külmikud on võrreldes tavaliste külmikutega ligi 25 protsenti vaiksemad. Tänu heale vastupidavusele pakub LG Inverter Linear kompressorile 10-aastast garantiid.

Tänu õhematele isolatsiooniseintele on LG uutes nelja uksega külmikutes rohkelt ruumi. Eemaldatud on ka keskmine vahesein, mis tavaliselt nelja uksega külmikutes ruumi võtab, jättes seega veelgi rohkem ruumi toidule. Riiulite nutikas süsteem Smart Storage aitab omanikul oma külmiku sisu organiseerida ning pakub selleks erinevaid lahendusi.

Kui suuremal osal tavalistest sisemise õhuvooluga külmikutest jaotub külm õhk ebaühtlaselt, siis LG edasijõudnud Total No Frost tehnoloogiaga külmikud pakuvad ühtlast jahutust terves külmikus. Tänu Multi Air Flow õhusüsteemile ringleb külm õhk läbi erinevate ventilaatorite, tagades tõhusa jahutuse ning ühtlase temperatuuri. LG unikaalsel Pure N Fresh õhufiltri süsteemil on võimas ventilaator, mis eemaldab ebameeldiva lõhna ning puhastab külmiku õhku puhta õhuvooluga, tagades, et toit püsib kauem värskena.

LG Smart Diagnosis funktsioon, mida LG valitud kodumasinad kasutavad, aitab omanikul kiirelt leida tõrkeid külmiku töös ilma parandajat kutsumata. Most Balance Crisper hoiuruumi võretaoline karbikaas aitab säilitada niiskust, et juur- ja puuviljad kauem värsked püsiksid. Külmiku peamises kambris asuv Fresh 0 Zone, mis hoiab nullilähedast temperatuuri, sobib hästi liha ja kala hoidmiseks, et kasutajad saaksid tihti vaja minevatele toodetele kiirelt ligi ilma neid taas külmutamata ja sulatamata.