LG teeb uue kõrgklassi OLED teleri tootmisel koostööd Swarovskiga

LG tutvustab Berliinis IFA 2014 tehnoloogiamessil ainulaadset nõgusat OLED telerit, mis on disainitud koostöös Austria juveeli- ja kristallitootjaga Swarovski. Sätendavate kristallidega kaunistatud voolujooneline alus ning OLED ekraani isehelendavate pikslite poolt toodetud selged ja täpsed värvid muudavad teleri eriti  elegantseks.

S OLED TV 2Vaid 4mm sügavuse ning 16kg kaaluga LG nõgus OLED teler sobib hästi Swarovski kristallide demonstreerimiseks. Tänu LG stiilsele Crystal alusele hõljub nõgus ekraan justkui õhus. Aluse loomiseks kasutati ligi 460 erinevas suuruses (SS8, 10 ja 12) Aurora Borealis kristalli, mis kinnitati alusele käsitsi, kasutades spetsiaalselt valmistatud šabloone. Selle tulemuseks oli elegantne ja särav muster, mis teeb tipptasemel telerist kunstiteose. LG OLED teler pakub visuaalset täpsust tänu ettevõtte täiustatud pikslite tuhmistamise süsteemile ning OLED tehnoloogia eelistele. Iga piksel aitab kaasa naturaalsete värvide ja lõputu kontrastiga terava pildi loomisel.

„Meil on hea meel tutvustada IFA’l oma esimest ja ainulaadset Swarovski disaineritega koostöös loodud telerit,“ ütles LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Hyun-hwoi Ha. „Nii LG tipptasemel OLED teler kui ka Swarovski kristallid täiendavad üksteist ning mõjuvad luksuslikult ja elegantselt. Kristallid annavad juurde esteetilisele välimusele ning meie OLED tehnoloogia tagab parima pildikvaliteedi.“

Piiratud koguses tootetavad Swarovski kristallidega LG OLED telerid on nähtaval IFA messil Berliinis 5.-10. septembrini.  Euroopa klientidel on telerit võimalik osta alates aasta neljandast kvartalist.