Ideaalne tulevikuteleri kogemus LG OLED teleriga

Oled otsinud telerit, mis tõesti sobib sinu vajadustega? Tutvustame sulle unistuste ekraaniga LG OLED (Organic Light Emitting Diode) telerit. LG uute OLED telerite pildikvaliteet ületab suurelt nende eelmise generatsiooni mudelite oma. LG jätkab OLED telerite valiku suurendamist, et igaüks leiaks valikust omale sobiva.

OLED

LG oli esimene ettevõte, mis 2013. aastal OLED telerid suurele turule tõi. Ettevõtte pühendumine OLED telerite arengule muudab tarbijate jaoks telerid soodsamaks, pakkudes parema hinna eest ka paremat tehnoloogiat ning vaatamiskogemust. Selle postitusega sooviksime sulle tehalühiülevaate tulevikutelerite tehnoloogia võimalustest LG OLED telerites.

Vaata siit LG OLED teleri tutvustust:

Kasutades tulevikutehnoloogiat on LG teleritel ainulaadne pildikvaliteet ning paindlik, kergesti liigutatav justkui läbipaistva vormiga ekraan. Uus ekraanitehnoloogia tuleneb vaid OLEDi ekraanidel kasutusel olevatest isehelenduvatest pikslitest. Pikslite tuhmistamise tehnoloogia võimaldab piksli välja lülitada, et ennetada selle tuhmumist. Kuidas see töötab? Iga piksel toodab oma valguse ise ning lülitab ka ise ennast sisse-välja. See ennetab tuhmumist ning aitab saavutada enneolematut musta värvi, võimendades värvide sügavust ja elujõudu.

LG WRGB OLED tehnoloogiaga varustatud teleritel on parim pildikvaliteet ja elutruud värvid. LG OLED telerite unikaalne 4 Color Pixel väljendab teleriekraanil toimuvat üliloomulikult. Teleri ekraanitehnoloogia tulemuseks on kumer ekraanidisain, mis lubab telerit vaadata iga nurga alt ilma kontrasti või värvide moonutuseta. OLED teleri reageerimiskiirus on üle tuhande korra kiirem kui LED teleritel, pakkudes hägususevaba ja kristallselget pilti ka kiirete stseenide ajal.

Esimesena kumerat telerit tutvustanud LG esindab mitte ainult kõrgtasemel ekraani vaid oma graatsiliselt kumera ekraani ja eriti õhukese raamiga ka sihvakat ning stiilset disaini. LG OLED teler on kujundatud elegantselt sobima igasse moodsesse interjööri.

OLED telerid on lõpuks reaalsus. On hämmastav, mida LG tulevikutehnoloogia oma õhkõrna kuid võimsa ekraaniga võib pakkuda. Koge seda ise – parim meelelahutus täiesti uuel tasemel.