LG esitleb webOS tarkvaraarenduse süsteemi LG Smart+ teleritele

LG esitleb tarkvaraarenduse süsteemi, mis aitab arendajatel LG Smart+ teleritele kasutajasõbralikke ja praktilisi rakendusi luua. Uus veebisait  võimaldab kasutajatele ligipääsu vajaminevale infole, et töötada välja kvaliteetseid webOS TtarV rakendusi.

WebOS SDK

Uus abivahend lihtsustab rakenduste tegemise protsessi. LG Smart+ TV Emulatori abil saavad kasutajad luua virtuaalse webOS telerikogemuse ka lauaarvutil. Süsteemis on kasutajasõbralik kasutajaliides ja see töötab selliste standardsete veebitehnoloogiate abil nagu HTML5, Cascading Style Sheets (CSS) ja JavaScript.

Veebisait sisaldab tehnikaalaseid dokumente, arendamise nippe, rakenduste näidiseid, disainijuhiseid, vastuseid korduvatele küsimustele ja foorumit. Application Programming Interface (API) juhis pakub algajatele webOS platvormi kasutajatele samm-sammulist juhendit.

“Üks põhjus, miks valisime webOS süsteemi oma nutitelerite järgmiseks operatsioonisüsteemiks, on selle kasutajasõbralikkus eeskätt arendajatele,” ütles LG peatehnoloog dr. Scott Ahn. “Me peame oluliseks, et platvormi omanikud nagu LG on arendajatele rakenduste väljatöötamise protsessis abiks. Tööstusharus, kus puuduvad domineerivad standardid, on webOS süsteemi laiendamine ja täiustamine LG üks prioriteete.”