LG pakub arendajatele erinevaid võimalusi G3 nutitelefonile uute rakenduste loomiseks

LG teatas, et alates tänasest on saadaval uus QCircle tarkvaraarenduse komplekt, mis lubab Androidi arendajatel luua uusi rakendusi LG viimasele lipulaevale – G3 nutitelefonile. LG QCircle on lisandus LG tarkvaraarenduse komplektidele QSlide ja QRemote, mille abil saab samuti LG seadmetele uusi rakendusi luua ning kasutajakeskkonda klientidele veelgi mugavamaks muuta.

LG G3 QuickCircle SDK

21. juunil San Franciscos toimuval Google I/O tarkvaraarendajate üritusel annab LG kõikidele osalejatele võimaluse uue tarkvarakomplektiga tutvuda. Ürituse jooksul teevad LG mobiiliarendajad igast tarkvaraarenduse komplektist osalejatele ülevaate ning tutvustavad nende tehnilisi tingimusi. Sündmusel osalejad saavad LG arendajatele mõeldud laenuseadete programmi raames kaasa ka uusimad LG seadmed, millel edaspidi oma loodavaid rakendusi testida. Arendajate varustamisega uusima tarkvara, riistvara ning rakendustepoe kanalitega soovib LG kiirendada innovatiivsete lahenduste loomist ning anda arendajatele võimaluse keskenduda oma rakenduste äriplaanidele.

LG G3 QuickCircle SDK

LG tarkvaraarenduse komplekt, mida 2014. aasta LG arendajate üritusel tutvustatakse, sisaldab QCircle, Qslide ja QRemote funktsioone:

  • LG QCircle on uus kaitsekorpus, mis lubab kasutajatel suhelda oma telefoniga otse läbi QuickCircle ümmarguse akna, ilma korpust avamata. Uue QCircle arenduskomplekti abil saavad arendajad oma rakendusi täiustada, kohandades need vastavalt QuickCircle ümmargusele aknale.
  • LG Qslide võimaldab tegeleda telefoniekraanil mitme tegevusega korraga, muutes rakenduste suurust ning lastes neil hõljuda muude rakenduste kõrval ekraanil. Qslide arenduskomplekti abil saavad arendajad luua rakendusi, mda on võimalik vähendada väikesteks akendeks teiste rakenduste kõrval.
  • LG QRemote võimaldab muuta LG nutitelefonid universaalseteks pultideks, mis sobivad juhtima erinevaid infrapunatehnoloogiat kasutavaid koduseid meelelahutussüsteeme. LG QRemote arenduspakett annab ka rakendusliidese infrapuna kasutavate seadmete juhtimiseks, seega arendajad saavad oma rakendused kiirelt nutikatele kodudele kohaseks teha.
  • LG Qpair on rakendus, mis pakub juhtmevaba sünkroniseerimist nutitelefonidele ja tahvlitele, mis kasutavad Android 4.1 või uuemat operatsioonisüsteemi. Qpairi arenduskomplektiga saavad arendajad luua Qpairi ühendusel jooksvaid rakendusi. Võimalik on vastu võtta kõnesid, saata sõnumeid ning uuendada suhtlusprogramme olles samal ajal sünkroniseeritud oma teiste seadmetega.

LG G3 QuickCircle SDK

Rohkem infot LG arendajatele mõeldud programmi kohta leiab LG Developer Portal veebilehelt aadressil http://developer.lge.com.