LG Smart+ telerite müük ületas ühe miljoni piiri

LG teatas, et alates uute webOS operatsioonisüsteemiga nutitelerite müügile tulekust märtsis, on neid tänaseks müüdud juba üle miljoni ühiku. Ettevõte loodab, et 2015. aasta esimeseks pooleks on webOS operatsioonisüsteemi kasutavate nutitelerite müük ületanud 10 miljoni piiri.

2014 TV

„Ühe miljoni teleri müügi verstapostini jõudmine on teleritööstuses oluline saavutus,“ ütles LG Electronics Home Entertainment Company vanem asepresident ning telerite divisioni juht In-kyu Lee. „Selle asemel, et lisada nutiteleritele juurde funktsioone, mida inimesed kunagi ei kasuta, otsustasime keskenduda oma Smart+ telerite webOS operatsioonisüsteemiga pigem lihtsusele. Tundub, et klientidele meie lähenemine sobib ning oleme nutitelerite arendamisega õigel teel.“

LG loodab paisata oma Smart+ telerid kuu lõpuks müügile rohkem kui 150 riigis üle maailma. Ettevõte laiendab ka LG Smart+ telerite proovitsoonide arvu elektroonikapoodides, et anda rohkematele tarbijatele võimalus kogeda LG Smart+ telerite mugavust ja lihtsust. Uute nutitelerite märksõnadeks on lihtne lülitamine, avastamine ja ühendamine.

LG Smart+ telerid on teeninud Underwriters Laboratories ja Intertek toote testimise ja sertifitseerimise organisatsioonide ametliku tunnustusmärgi. Nii need mõlemad mõjukad organisatsioonid kui ka tehnoloogiameedia on kiitnud LG mugavat kasutajakeskkonda ning märkinud, et tegemist on olulise edasiminekuga nutitelerite arengus.